Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Just now, kud u maglu Simoviću said:

cenimtm da će se krug zatvoriti u kataru

 

Cenim da će se po svaku cenu praviti neko sranje da se Ronaldo i Mesi susretnu u Finalu...

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

1 hour ago, Cash said:

Pa i njihovi protivnici su imali po 4-5 suteva po mecu. Francuska,Ceska i Portugal zajedno nisu imali vise od tri100% sanse na tekmi. Inace kolka je bila tad kvota da Grcka osvaja Euro. 


Negde oko 1/4 finala je bilo 50:1 i tad sam stavio $5 na njih. Lepo se vratilo 😅

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, copkillah said:

Sve o tom Euru 2004. mogu da kažem u jednoj rečenici: finale se igralo u vreme našeg letnjeg fudbalskog termina u "Drapšinu" i NIKO nije otkazao igranje da bi gledao finale. Samo smo sa nekog prozora čuli urlik i zaključili da je Grčka dala gol :D

 

 

Upravo zato se i namesta protiv malih ekipa...

  • +1 1
Link to comment
dva kola baraža, po jedna utakmica. u prvom ćemo verovatno biti domaćini, a za drugo žreb za domaćina


Čak i ako se dobije prva (osim ako bude Ukrajina...) druga teeško (osim ako bude neka repstacija na Š)

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

i predsednik je grckog fudbalskog saveza. 1 gospodin. od tog grckog tima na prvu  mogu jos samo da se setim sedokosog golmana nikopolidisa, morao bih da se napregnem da se setim jos nekog.

Milojko je njegovo prezime izgovarao Nikopoludis

  • Haha 1
Link to comment
53 minutes ago, John Coltrane said:

5 strana na temu ko su sile u fudbalu, nekad i sad, da bi se dokazalo da mi nikog živog nismo tukli :isuse:

 

Pored tih sila do prosle godine nismo tukli nikog iz trougla Rusija - Ukrajina - Poljska. Tu smo valjda razbili maler pobedom protiv Rusije od 5:0

 

Mada imamo i jednu pobedu protiv Argentine '96. u prijateljskoj, kao i jednu pobedu protiv Rusije '97, kao i jednu pobedu protiv Rusije na penale na nekom turniru 2002.

Link to comment

Al rasturate grcka imena bokte.

Dosli kao autsajder probili do finala i pobedili domacina, ako zaboravimo malo na kvalitet jbg sustina zasto se toliko voli, zasto svi igraju i odakle dolazi motiv kada nije lova u pitanju. Da se nama to desi imali bi zauvek manje stresa od fudbala, ovako nam je svaki ciklus sto ne prodjemo naruseno zdravlje, ko prati, a svi prate. Ucestvovati svaki drug turnir je vrh. Grci su se upisali na pehar mogu sad da se zajabavaju manje/vise.

 

Sto se nas tice, sto vise prolazi vreme sve mi se manje svidja taj baraz, nek se lepo spreme za istorisjki uspeh, neka Mesi konacno uzme titulu, svima dobro.

Edited by villiem
Link to comment
6 hours ago, Nikodije said:

Koga god da računamo u top selekcije, a tu jedan deo čini faktografija, a drugi je stvar ukusa, ostaje činjenica da mi za 25+ godina imamo ukupno jednu pobedu protiv top ekipa, čak i ako proširimo spisak na Belgiju i Hrvatsku npr. Prejadno. 

 

tu belgiju, koja se vec izvesno vreme baskari na celu fifa rang liste, smo tukli u kvalifikacijama za sp 06 i ep 08

ko se toga danas seca? i tamo nekog mpemze, van bujtena, itd.

Link to comment

Tad su bili kese, moguce da ce opet biti. U 3 od te 4 tekme nismo primili gol. Obe tekme koje smo izgubili pod Mihajlovicem smo odigrali dobro i nismo imali srece™.

 

U tim kvalifikacijama smo promasili jedno 20 100% sansi, ono protiv Irske pre neki dan je bilo nista. 

Edit: Ako se dobro secam, jedan od Grka je morao da pomera svadbu jer su stigli u finale. :laugh:

Edited by Plajvi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...