Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

"Slobodan Ćosić je govorio i bio u pravu da je za formiranje dobrog sportskog radnika potrebno 15 godina iskustva”, nastavio je Đorić.
Zna li neko, koliko je trnovit put bio pred bata Đorom, u prvih 15 godina nakon što je okačio kopačke o kleen?
Link to comment

"dobar sportski radnik" = mafijaški saradnik spreman za razne dilove"formiranje dobrog sportskog radnika" = splet raznih dupeuvlačenja drugim mafijaškim saradnicima i učestvovanje u raznim kriminalnim radnjama

Link to comment
Karadžić: Ne mogu mi ništa!00038028.jpgPredsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić demantovao je informaciju koja se pojavila prethodnih dana u medijima da je na sednici Izvršnog odbora FSS nudio ostavku.- Još jedna pogrešna interpretacija! Nisam nudio ostavku, već se ona pominjala u kontekstu priče o utakmici sa Estonijom, kada je jedan deo gledalaca pokazao da mržnja prema predsedniku Saveza može da nadjača podršku reprezentaciji. Iza mene su rezultati i ne mogu mi ništa, ali reprezentaciji nanose ogromnu štetu. To je nešto što treba da zabrine svakog navijača Srbije.
Link to comment

Na kraju, selektor kadeta Srbije otkrio je i nešto što se godinama unazad spekulisalo. "Oduvek sam navijao za Partizan. Iako sam igrao za Zvezdu, kad smo klupski odlazili na utakmice u drugim sportovima, navijao sam za Partizan", rekao je Đorić za Sportski žurnal.Sada je jasno zasto je tolika gnjida! :D

Link to comment
Sada je jasno zasto je tolika gnjida! :D
<_< Sada, pretpostavljam, ja trebam da odgovorim da je to od njega napravio dres koji je nosio i trener koji ga je vozdigao...?
Link to comment
Ah, pa sada je jasno zasto bata Djoru niko da najuri iz saveza! Pa on cuva savez od mafije, eto cetiri puta ih je zaustavio, malo li je...
Milovan Djoric, prvi srpski kerber.
Link to comment
<_< Sada, pretpostavljam, ja trebam da odgovorim da je to od njega napravio dres koji je nosio i trener koji ga je vozdigao...?
To jedino ako si neraspolozen. Ocekivao bih da mu nadjes crnogorske korjene, u suprotnom. <_<
Link to comment
Pižon pozvao Jorgančevića i Ljajića, precrtao Stojkovića! Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Vladimir Petrović najavio je danas da će na novembarskoj prijateljskoj utakmici sa Bugarskom u nacionalnom timu debitovati prvotimac Fiorentine Adem Ljajić i golman Genta Bojan Jorgačević. Takođe je rečeno da Vladimir Stojković nije pozvan da bi se ukazala šansa drugim golmanima.
Konacno Ljajic. Ta pozicija koju on treba da pokrije vec nam je duze vreme ozbiljan problem a on se za sada najvise priblizio tome da je mozda u buducnosti uspesno pokrije. Ako je tacno ono sto je Mihajlovic izjavio da je Ljajic poceo da igra u oba pravca to je razlog vise za radovanje.Ovo sa Stojkovicem polako pocinje da ulazi u fazu teske mucnine. Umesto da ga Pizon pozove, pa sve i da igramo prijateljsku protiv reprezentacije forumskog fudbala, i da time demonstrira podrsku svom golmanu, on ga tupi o nekakvom pruzanju sansi drugim golmanima. Ovde nema srednjeg resenja jer ce Stojkovicu pola stadiona zvizdati do kraja karijere sve dok bude stajao na golu reprezentacije na utakmicama u Srbiji. Ili cemo igrati sa njim u timu i ignorisati zvizduke (nije nam prvi put da se nasoj reprezentaciji zvizdi u Beogradu) ili neka se menja golman. Ovako, sa ovim obrazlozenjima™ za debile, samo se doliva ulje na vatru.
Link to comment

Nisam siguran koliko je Ljajić uspešno rešenje. Selektor mlade reprezentacije je tvrdio da nema dovoljno iskustva, a sada naprečac ima za A selekciju? :blink: Nešto tu ne štima.Dalje, mislim da smo sa krilnim igračima vrlo solidno popunjeni, te na taj način imamo misteriju više. Ljajića gurati u sredinu na neprirodnu poziciju organizatora igre je kao stavljati Dejana Stankovića na organizatora igre. Ali dobro, možda se varam...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...