Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Naprotiv, ova garnitura je jednostavno dovljno osiona da joj se može, posebno uz podršku države i SMS ministarke. Nije ni bolja ni gora od prethodnih. Isto sranje, sve sam ološ do ološa, samo što sadašnji predsednik nije dovoljno glup da nosi štoljpi pod pazuhom.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Фан клуб Ор­ло­ви по­чео је ју­че ак­ци­ју при­ку­пља­ња пот­пи­са за остав­ку пред­сед­ни­ка ФСС То­ми­сла­ва Ка­ра­џи­ћа. Штанд је по­ста­вљен ис­пред ре­сто­ра­на „Ру­ски цар“ у Кнез Ми­ха­и­ло­вој ули­ци у Бе­о­гра­ду, а сле­де­ће не­де­ље ак­ци­ја би тре­ба­ло да се на­ста­ви и у сту­дент­ским гра­до­ви­ма у Ни­шу, Но­вом Са­ду, Кра­гу­јев­цу и Ко­сов­ској Ми­тро­ви­ци.ZurnalAko je Zurnal promenio stranu, znaci da je Tole gotov.

Link to comment
Milošević za B92: Sramno saopštenjeNekadašnji reprezentativac naše zemlje Savo Milošević rekao je za B92 da je saopštenje Fudbalskog saveza Srbije sramno. "To je sramno saopštenje kojem ne želim da pridajem značaj. Nije zašto me optužuju za rušenje saveza s obzirom da nemam nijednu funkciju na vlasti niti moć za tako neštoJa sam im izgleda dežurni krivac za sve", rekao je Milošević. FSS je izdao saopštenje kojim optužuje navijačku grupe "Orlovi" za rušenje saveza, a predsednika Olimpijskog komiteta Srbije Vlada Divca, Savu Miloševića i bivšeg selektora Radomira Antića za podršku toj grupaciji.
Link to comment

Družina u kojoj se nalaze "Orlovi", (bivši selektor Radomir) Antić, Milošević i po najavama koje imamo DivacKakav vucelicevski diskurs, kao da im je PR Milovan Drecun...jos samo nedostaje da 'ruse legalno izabrano rukovodstvo'. Mislim da cemo uzivati u ponizavanju ovog glupana Karadzica celu jesen.

Link to comment

Milosevic i Divac samo gledaju gdje ce da uvale guzice... ko da su Crnogorci.Sve vam je jasno, kada pogledate nadimke, na cijoj strani morate biti.Tole macak i Savo majmun...

Edited by MiddleClass
Link to comment
(moram da isperem usta posle ove izjave) Savo mi je sve simpaticniji lik.
Ne znam sto bi ispirao usta. Covek nikada nije pokazao da je saban. To sto je igrao za partizan ne znaci da cete dobiti sidu od pominjanja njegovog imena u pozitivnom kontekstu. Da je u pitanju Sveti otac Mateja, pa da razumem, ovako bi imalo podjednako smisla kao da ja pljujem po Jugovicu, na primer.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...