Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Previse je ovo ofanzivno ako cemo igrati bez toga da iko udje u duel. Gudelj ne moze sam da igra ispred ovakve odbrane a Kostic je bukvalno ostavio Pavlovica da se sam bori protiv dva igraca na levoj strani. Takodje imam utisak da su igraci previse impresionirani, narocito Vlahovic koji zaskace svaku loptu kao muva bez glave, moramo da igramo sa malo vise otresitosti i karaktera. Oni sutevi Lazovica, Vlahovica i Mitrovica kad su mogli bez problema da prime loptu i uhvate sebi bolju poziciju dovoljno govori o mentalitetu s kojom smo izasli na teren.

 

Ono sto me izludjuje kod nasih igraca, ne samo u reprezentaciji, je da oni iz skoka glavom uopste ne gledaju da dodaju loptu vec je nabodu pa gde ode. Bar 5-6 puta smo im u takvim situacijama bukvalno dodali loptu u noge i otvorili polukontre.

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

1 minute ago, roux senyurt said:

kod nas rupa u sredini, izgleda kao da portugalci imaju tri igraca vise. 

 

pa to tako obično igleda kad igraš protv značajno slabijeg od sebe :D

Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Sreća pa plačipička ne da Brunu da izvodi slobodni udarac.


Bice penal u drugom, stavice ga i on, ako mu ovaj ne uzme i to. 

 

4-1 sam rekao da ce biti pre tekme kad sam video sastav nas. Za ovakve tekme fali domaci teren i publika. 

Link to comment

Turnir repesaža će tek biti zanimljiv. Vidim Švedsku, Ukrajinu, Češku, Holandiju, Švicu, Kroate, Poljake... [emoji38] bolje je nišaniti 3. mesto

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Just now, JohnnyD said:

Prvi put gledam reprezentaciju da igra ofanzivno protiv ovih najjacih, da igra presing, i uopste ponasamo se kao Meksiko protiv Brazila ili Argentine. Sve pohvale, nek puknemo kolko god.

 

Nema nista gore od toga da igras presing do pola, odnosno da ti igraci jure protivnicke igrace i trude se da suze prostor, a da zapravo u sustini ne smetas protivnickim igracima jer stojis metar, dva metra od njih.  Ne postoji gori odnos "ulozena energija/efikasnost", cudi me da toliko mnogo timova igra tako. 

  • +1 1
Link to comment

Dobro smo se dobacivali do nekih 20 metara ali 45 se trazi necija glava u 16. Ne moze 2 glavata coveka napred. Previse je ocigledno. Mitar i Jovic, da skuplja lopte i Tadic da ide kroz sredinu i da trazi rupe, nema druge. Kezmanov mali se iz wunderkinda pretvorio u league one igraca. Odbrana uzas. Makar pozitivno za Liverpul sto bar jedan igrac zna da da gol

Link to comment
Just now, Meazza said:

 

Nema nista gore od toga da igras presing do pola, odnosno da ti igraci jure protivnicke igrace i trude se da suze prostor, a da zapravo u sustini ne smetas protivnickim igracima jer stojis metar, dva metra od njih.  Ne postoji gori odnos "ulozena energija/efikasnost", cudi me da toliko mnogo timova igra tako. 

Siguran sam da nemaju snage za vise, nego sto je to takticka zamisao. Od prvog sekunda je jurnjava, tek ponekad se stigne da se stane na loptu. Ali kazem, podrzavam i jurnjavu protiv Portugala, jedini je problem sto ovi trce mnogo vise nego Irci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...