Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Dmitrović tupson!
mogao je boksovati ali je lopta silazila na glavu Milenkoviću i mogao je lako sudariti se i promašiti loptu

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ne poznajem komentatora (Lončarevića), verujem da je čovek sasvim OK, ali je, istovremeno, i najbolji dokaz zašto  je  ono gotovo puritansko insistiranje RTS-a na intonaciji i dikciji toliko utemeljeno. Ovako očajna, sinusoidna putanja glasa, uz piskavo-nerazumljive solo deonice, uvek me podseti na ime koje je nenadjebivi šampion u takvoj vrsti verbalnog izražavanja - Jeremy Freedman iz "Simpsonovih". 

  • +1 1
Link to comment
 
koliko videh nije ni skontao da ima igrača iza ledja
Skočio je ulevo unazad umesto uvis [emoji38] morao je znati ili osetiti da ima nekog iza. Ako nema nikog saigrači viču nešto "pusti".

Kao i protiv Iraca, fali skok u odbrani a to je osnova igre

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Loncarevic je godinama radio one frljotka termine iz spanske lige, kad svi krenu na spavanje, tipa Viljareal - Sosijedad u 22:45. Zato je njegov glas i tako uspavan, profesionalna deformacija.

Link to comment
4 minutes ago, simetrije said:

Ne poznajem komentatora (Lončarevića), verujem da je čovek sasvim OK, ali je, istovremeno, i najbolji dokaz zašto  je  ono gotovo puritansko insistiranje RTS-a na intonaciji i dikciji toliko utemeljeno. Ovako očajna, sinusoidna putanja glasa, uz piskavo-nerazumljive solo deonice, uvek me podseti na ime koje je nenadjebivi šampion u takvoj vrsti verbalnog izražavanja - Jeremy Freedman iz "Simpsonovih". 

Uzasan je, stvarno bi mogli ovim streberima da daju podcaste i da prenose lige gde nismo emotivno involvirani.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...