Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Pavlovic jos nije siguran u odbrani a to mu je glavni posao. Ali ono sto je napadacki radio na ovoj utakmici je ono sto treba da rade stoperi protiv slabijih timova od Srbije a sto stoperi Srbije ne rade.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

41 minutes ago, mlatko said:

Znači Pavlović se zove igrač koji je uradio to što me je nateralo da proverim dal gledam prenos koji sam naumio. U stilu Vidića. Zašto (još :sad: ) nema takvih autoritetnih igrača iz one generacije koja je bila prvak sveta?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Vidic je bio odlican u odbrambenim zadacima i u prekidima, ali nije bio dobar u iznosenju lopte.  Za to je bio zaduzen Ferdinand, pa su zato njih dvojca izgledali mocno.  Pavlovic je drugaciji od Vidica, mada ima slican temperament.

Link to comment
Vidic je bio odlican u odbrambenim zadacima i u prekidima, ali nije bio dobar u iznosenju lopte.  Za to je bio zaduzen Ferdinand, pa su zato njih dvojca izgledali mocno.  Pavlovic je drugaciji od Vidica, mada ima slican temperament.
mogu da se zakunem da sam video više utakmica Srbije nego MU ali ne mogu da se otmem utisku da su se povremeno nadopunjavali čak i kad su igrali za repke.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

Sad smem da pitam, kad su Irci poslednji put nekom dali 3 gola?¿

U novembru 2019. Novom Zelandu u prijateljskoj utakmici.

Link to comment

protiv portugala moraju u 11 da budu i gudelj i sms

 

ja bi voleo i rajkovića na golu, al će to očito da se popričeka

 

 

sms i tadić moraju zajedno, tady kao kapiten i ključni igrač, lažna devetka, a sms neki deep playmaker sa slobodom u igri. to već stojković treba da složi kako zna i ume, nismo mi reprezentacija koja ima luksuz da takvog igrača drži na klupi

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Mil@n said:

Mnogo mi je drago zbog Mitrinja :heart:

 

I meni. Bilo je otuzno citati onu prdnjavu po njemu nakon promasenog penala protiv Skota. Mitar nikad nije zakazao u reprezentaciji kako god da je igrao u klubu i u kakvom god statusu da je bio, o tome bolje od bilo cega drugog svedoci gomila golova koje je dao. Jedan promaseni penal i dzaba ti je sto sa 27 godina delis titulu najboljeg strelca u istoriji reprezentacije. Car od igraca.

  • +1 8
Link to comment

I od igrača i od čoveka, kada je što šta škripelo u repki, on je ginuo i davao uvek 100%. Da su svi imali takav pristup, plasirali bi se i prošle kvale lagano.

Za onaj penal ko mu zamera neka jede pite, veze sa životom a pogotovu sportom ti ljudi nemaju. 

  • +1 3
Link to comment

  

1 hour ago, de Sisti said:

Ako izvucemo bod od Portugala i pobedimo u Baku-u bicu prezadovoljan pocetkom

 

Ako izvucemo bod od Portugala i dobijemo Azerbejdzan idemo na SP

Edited by kipo
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...