Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 minute ago, dragance said:

Uf, nije Tuce igrao, ali zato je raspali Baždarević bio Bog i batina. Da ne pominjem Balju žvaku, Hadzibegića i ostale balvane.

za srce me ujede :)

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Sad na tviteru pročitao šalu da je najbolji potez SMitrovića u repstaciji skidanje drona. A onda se setim da je to bilo 2014, jbt lik je 7 godina tu.

Piksi se sprdao sa početnom postavom, kasnije objasnio da je to zbog gustog rasporeda. Ok. Imali smo sreće da ovo preživimo, a po zakonu velikih brojeva i Portugal mora jednom pasti :)

  • +1 1
Link to comment

Mi smo danas dobili jer je Pavlovic iznosio loptu i igrao visoko. Treci koji smo dali je ogromna njegova zasluga. Decko vec sada radi ono sto nasti stoperi nikada ne rade, uzme loptu i povuce izmedju protivnih igraca preko pola. Decko je jos nesiguran u odbrani ali napadacki je vec sada pismeniji od skoro svih nasih stopera.

  • +1 4
Link to comment

Piksi objasnjava zasto je startnih 11 bilo iznendadjenje:

 

"Možda za neke iznenađenje, ali raspored je tako gust da je nemoguće da jedna grupa igrača izdrži taj ritam. Za tri dana idemo u Portugal, a posle i let za Baku tako da moramo da budemo spremni za taj ritam", završio je Stojković.

 

Piksi, nadam se da je lapsus i da si pogledao raspored utakmica pre pocetka kvalifikacija.  Jer ako si ovaj tim koji si izveo veceras pravio pod pretpostavkom da za tri dana gostujemo u Portugaliji, onda bi to bio gaf slican onom Tumbinom kada je zakasnio da izadje na teren, pa FSS placao kaznu zbog toga.

Link to comment
9 minutes ago, dragance said:

Uf, nije Tuce igrao, ali zato je raspali Baždarević bio Bog i batina. Da ne pominjem Balju žvaku, Hadzibegića i ostale balvane.

Hadzibegic je igrao za Sarajevo.

Link to comment

Piksi je upisao 3 boda. Da nije bilo gluposti Smitrovica, bilo bi ubedljivo. Tako da, zaslužuje više kredita nego mnogo dosadašnjih selektora.

Link to comment
3 minutes ago, pasha said:

Mi smo danas dobili jer je Pavlovic iznosio loptu i igrao visoko. Treci koji smo dali je ogromna njegova zasluga. Decko vec sada radi ono sto nasti stoperi nikada ne rade, uzme loptu i povuce izmedju protivnih igraca preko pola. Decko je jos nesiguran u odbrani ali napadacki je vec sada pismeniji od skoro svih nasih stopera.

 

Da, baš je bilo osveženje gledati takvog igrača u našoj zadnjoj liniji, nekoga ko actually zna da igra fudbal, zna da je prenese i podeli dalje. To nam je bila rak-rana baš dugo.

Edited by Nikodije
Link to comment
Just now, BWA said:

Hadzibegic je igrao za Sarajevo.

Jeste. Što ne menja Sarajevo connection kod reprezentativnih “po ključu” izbora reprezentativaca.

Link to comment
Just now, harper said:

 

Vraze mali.:D

 

Moram malo :D

 

Inače tekma je haos teški, ništa nismo odigrali ali opet jedva čekam utakmice. Ali ljudi, dva treninga, novi selektor, pola novih igrača. Polako. 

 

Inače Mitrović je apsolutni car potpuno drugi igrač kada igra za repku. Jović je sve suprotno od toga, epska kurcobolja i niti jedno istrčavanje radi nekog pritiska ili pomoći igračima dok se Mitrović satire na 10 metara od njega. Lagano ga zakopati na klupi, 

 

Tadić je najbolje opisan u postu iznad da je najbolji Piksi posle Pikseta. Samo da se podsetimo velikog maga fudbala Ćurčića kome se nije uklapao u koncepciju pa je zvao Brašanca.

Pavlović odličan, Smitrović očajan. Mislim da protiv ovakvih reprezentacija mora igrati Sergej umesto drugog zadnjeg veznog, čisto da dobijemo u ofenzivi.  

 

Dmitrović je bolji golman od Rajkovića, nije Bufon ali boljeg nemamo. 

 

Promena na štoperu, zadnjem veznom i Kostić od početka i to bi trebalo da bude to.

 

Link to comment

Za Portugal je vazno promeniti Gajica sa Lazzovicem a mora i Kostic od pocetka jer je Portugal jak po krilima. To ce Piksi i da odradi.

Problem je sta uraditi sa SMS i Tadicem jer obojica carine loptu i nisu bas brzi i hitri. Da li ih upariti poritv Porotgala ili jacati zadnju vezne tipa Maksimovic i Gudelj.

Link to comment

Pavlović me baš iznenadio u drugom poluvremenu, izuzetna partija. Kostić nije ni večeras oduševio, bez nekog konkretnog učinka, osim onog izbacivanja Gudelja na kraju. Gudelj je, btw, siguran za Potugalce, najiskusniji je i najkonkretniji od svih defanzivnih veznih koje imamo. Pitanje je ko će mu biti parnjak. Đuričić takođe treba da počne, imaće prostora koga danas nije bilo. SMS da uđe negde oko 60. minuta. U špicu smo stvarno nikad bolji i opasniji. Brine što Lazovića nije bilo na klupi. 

Link to comment
3 minutes ago, pasha said:

Za Portugal je vazno promeniti Gajica sa Lazzovicem a mora i Kostic od pocetka jer je Portugal jak po krilima. To ce Piksi i da odradi.

Problem je sta uraditi sa SMS i Tadicem jer obojica carine loptu i nisu bas brzi i hitri. Da li ih upariti poritv Porotgala ili jacati zadnju vezne tipa Maksimovic i Gudelj.

 

Mi pretrcati Portugalce necemo pa sve da izvedemo atletsku reprezentaciju a ne fudbalsku. SMS samo treba da trci a trebace nam neko napred da sacuva loptu pod pritiskom jer ce Tadica da jasu po dvojica. Plus je SMS opasan u prekidu, sva je prilika da ce nam prekidi biti jedina sansa da nesto uradimo. Ako se budemo oslonili na to da se samo branimo i stojimo u bloku pa sta odbrana uradi, narocito ovakva odbrana, Portugal ce da nas izmasakrira.

 

Ne ocekujem nista od te utakmice, mislim da su Portugalci sigurno u tri najjace reprezentacije na svetu, ali daj bar da izadjemo s najboljim timom pa da vidimo gde smo u odnosu na najvece azdaje. Stankovic nam je protiv Milana pokazao da je najbolja politika da izadjes s onim najboljim sto imas pa koliko je dovoljno.

  • +1 2
Link to comment
 
Da, baš je bilo osveženje gledati takvog igrača u našoj zadnjoj liniji, nekoga ko actually zna da igra fudbal, zna da je prenese i podeli dalje. To nam je bila rak-rana baš dugo.
Znači Pavlović se zove igrač koji je uradio to što me je nateralo da proverim dal gledam prenos koji sam naumio. U stilu Vidića. Zašto (još :sad: ) nema takvih autoritetnih igrača iz one generacije koja je bila prvak sveta?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...