Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

5 minutes ago, pasha said:

 

Naravno da je kurton.

Samo zasto onda se daje prednost S. Mitrovicu u odnosu na Veljkovica? Ne zove se ni Maksimovic koji je napokon nesto zaigrao u Napulju. Jeste pravio je greske kao S. Mitrovic u reprezetnaciji ali je bolji igrac.

 

ne znam zašto mu je dao prednost, to je ipak pitanje za Piksija, a ne za mene. činjenica da je SM preuzeo kapitensku traku kada je Tadić izašao takođe nešto govori o statusu tog igrača kod Piksija.

Edited by Ted
Link to comment
6 minutes ago, dragance said:

Milunović bi zaista morao, ali onda mora kompenzacija kao nekad da ubaciš igrače iz Želje. Nadam se da grešim.

 

Ok, neka od njihovih zove onog Radonjica.

 

  • +1 1
Link to comment

Jel onaj Ivanic igra ista u Zvezdi? Protiv Milana je bio Pele glavom i bradom, sto njega nema?

 

edit: ok, igra al za Montenegro :D

Edited by goofs
Link to comment
9 minutes ago, pasha said:

 

Kakava, bre, Milunovic, trenutno na klupi sedi decko koji u solidnoj formi kao stoper u Verderu, sigurno bolji od S, Mitrovica pa i Spajica koji je ispao iz postave raspalog Fejnorda.

 

 

Na njega sam zaboravio. Nisam g gledao van reprezentacije nijednom. Mada to sto igra u Verderu ne mora nista da znaci, Racic je standardan u Valensiji, ovaj panj je kapiten Strazbura itd.

Link to comment
11 minutes ago, dragance said:

Milunović bi zaista morao, ali onda mora kompenzacija kao nekad da ubaciš igrače iz Želje. Nadam se da grešim.

zeljo i velez, posle zvezde omiljeni timovi

Link to comment

Treba videti pogled Mitrogola prema Gudelju za onu kontru na kraju...potpuno u pravu. Svasta bih mu napravio za ono. Cist je gol bio.

 

Meni je cudno da Veljkovic i pored svega nikada nije dobio prilliku da odigra stopera i pored briljiranja S. Mitrovica i drugih nasih stopera iako se stalno poziva i sada sedi na klupi.

Link to comment
12 minutes ago, Ted said:

šta ja znam, Piksi je pre par dana, onako biranim rečima, reako da je naša liga kurton živi i kvalitet fudbala u njoj. ja sam to shvatio kao obrazoloženje zašto nema nekih igrača iz domaće lige i kao nagoveštaj da ih ne treba ni očekivati. verovatno daje prednost igračima koji imaju kontinuitet u ozbiljnim fudbalskim ligama.

I ja bih biranim recima odgovorio Piksiju da bi Zvezda razdrndala ovu njegovu reprezentaciju jos u prvom poluvremenu, i sa Gobeljom umesto Gajica. 

Link to comment
12 minutes ago, pasha said:

 

Naravno da je kurton.

Samo zasto onda se daje prednost S. Mitrovicu u odnosu na Veljkovica? Ne zove se ni Maksimovic koji je napokon nesto zaigrao u Napulju. Jeste pravio je greske kao S. Mitrovic u reprezetnaciji ali je bolji igrac.

 

Nemoj Maksimovica, ako za boga znas. Deset Stefana Mitrovica bih lakse podneo od tog degenerika.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, roux senyurt said:

zeljo i velez, posle zvezde omiljeni timovi

Uf, nije Tuce igrao, ali zato je raspali Baždarević bio Bog i batina. Da ne pominjem Balju žvaku, Hadzibegića i ostale balvane.

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

Računaju li se Bobeku golovi koje je dao za onu reprezentaciju prije Jugoslavije ili ga Mitrović uskoro prestiže?

 

Vraze mali.:D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...