Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

2 minutes ago, goofs said:

Za SMitrovica ne vredi trositi kilobajte, covek nas jbe u zdrav mozak od prve Muslinove utakmice.

 

Napisao sam jos kad je selektiran tim da bi nam Milunovic bio mnogo bolji izbor od domacih igraca od preplasenog Gajica koji se celu utakmicu trudio samo da doda loptu prvom do sebe. Za ovu formaciju sa tri stopera Milunovic je neuporedivo bolje resenje i od ove panjine od Mitrovica i od Spajica, bolje cita igru, jaci je i u duelu i u skoku i ne bi mu palo na pamet u tri zivota da napravi ovakav kiks pet minuta pre kraja utakmice. Taj bi onde zavalio loptu na pomocni stadion iza juzne tribine. Stefan Mitrovic sa onom facom obijaca trafika ne moze da igra pametan fudbal. Nije cak ni stvar toliko u tom kiksu, desava se, celu utakmicu smo bili nesigurni pozadi jer je on uvaljivao saigrace u govna i slao nesigurne pasove igracima pod pritiskom. Taj centralni stoper u formaciji sa tri stopera se nekad zvao korektor, to je igrac koji treba da cuva ledja obojici bocnih stopera, da dobro cita igru, da je dobar u skoku i da ne komplikuje, dakle sve ono sto Stefan Mitrovic niti radi niti zna da radi.

 

Portugalci ce da zajasu Tadica i da nas tako izbace iz utakmice ako Piksi bude izasao s ovakvom ekipom, onda ce biti samo pitanje koliko golova ce nam dati. SMS je bolji izbor od Djuricica, Lazovic i Kostic od Gajica i Mladenovica, Maksimovic i Gudelj moraju da igraju umesto ove dve panjine koji su istrcali veceras. Za eksperimentisanje s timom neka koristi utakmice Lige Nacija i prijateljske.

  • +1 4
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Đuričić, Stefan Mitrović i Račić... valjda je to bilo to. Ko su njima menadžeri i zašto se oni godinama motaju oko reprezentacije?

Rajković mora biti na golu pre Dmitrovića.

Može ovo biti OK. Dobijamo Portugalce.

Link to comment

Portugal je za mene trenutno najbolja reprezentacija na svetu tako da mi nemamo mnogo šanse tu, ali bi stvarno trebalo bolje napraviti tim za njih da se ne brukamo.

Link to comment
Just now, harper said:

 

SMS je bolji izbor od Djuricica

Kakav SMS.... Djuricic nije top fizicki spreman, al i ovakav polovican je odigrao dobro prvo poluvreme. Ne treba nam dodatno usporavanje reprezentacije.

Link to comment

da, Milunović je bolje rešenje od SMitrovića i Spajića.....ako može da se kontroliše, odnosno ako Piksi može da ga obuzda nekako. pored kvaliteta koje ima, on spada u krljatore i bio bi prvi kandidat da popije crvenu kartu protiv nekog Portugala i da nas ostavi na cedilu.

Link to comment
1 minute ago, Mark Rothko said:

Đuričić, Stefan Mitrović i Račić... valjda je to bilo to. Ko su njima menadžeri i zašto se oni godinama motaju oko reprezentacije?

Rajković mora biti na golu pre Dmitrovića.

Može ovo biti OK. Dobijamo Portugalce.

 

Ja ovo pomislim posle svake utakmice i strvina opet zavrsi na terenu. On ili sabija na treninzima ili je u vezi sa zenama svih dosadasnjih selektora, nema drugog objasnjenja zasto jos uvek igra iako je na svakoj bogovetnoj utakmici medju ubedljivo najgorim igracima u timu.

 

Djuricic je dobar igrac ali ovo nisu utakmice za njega. On ne bi izdrzao duel ni sa Frodom Baginsom.

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

da, Milunović je bolje rešenje od SMitrovića i Spajića.....ako može da se kontroliše, odnosno ako Piksi može da ga obuzda nekako. pored kvaliteta koje ima, on spada u krljatore i bio bi prvi kandidat da popije crvenu kartu protiv nekog Portugala i da nas ostavi na cedilu.

 

On krlja kad mora da igra u prostoru i da izlazi van pozicije jer je uzasno spor, kad god smo ispred njega igrali sa dva stopera bio je po pravilu najbolji igrac Zvezde na tim utakmicama. Jednostavno je jednodimenzionalan igrac, ima skill-set koji pogoduje tacno odredjenoj formaciji i to je to. Jos kao igrac BATE Borisova je svojevremeno zaradio poziv u reprezentaciju, oni su igrali bas u toj formaciji. Nije on neko resenje, ima 32 godine, ali ove kvalifikacije je mogao da izgura. Veceras bi nam mnogo znacio umesto ove budaletine.

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

da, Milunović je bolje rešenje od SMitrovića i Spajića.....ako može da se kontroliše, odnosno ako Piksi može da ga obuzda nekako. pored kvaliteta koje ima, on spada u krljatore i bio bi prvi kandidat da popije crvenu kartu protiv nekog Portugala i da nas ostavi na cedilu.

 

Milunovic je zapravo najbolje partije u Zvezdi (mislim na ozbiljne utakmice a ne na Macve i Backe) odigrao u formaciji 3-5-2 kao centralni stoper, bas na poziciji na kojoj je danas igrao ovaj panj. Njemu je to idealna pozicija, i meni je veliko iznenadjenje sto nije dobio poziv.

 

Problem je sto je jedina zamena Spajic koji igra iskljucivo levog stopera, sa koga, je li, ne bi trebalo pomerati najboljeg igraca odbrane.

Link to comment
19 minutes ago, Dimitrije said:

Ima jos samo Spajica da menja S. Mitrovica, osim ako ne igra sa 4 igraca u zadnjoj liniji.

 

Veljkovic iz Verdera, koji mozda nas trenutno najbolji stoper, barem sto se tice forme nista.  Kada se ne zove Maksimovic iz Napolija.

Ne moze na svakoj utakmici da odbrana poklanja golove.

Link to comment
5 minutes ago, pantelia said:

 

Milunovic je zapravo najbolje partije u Zvezdi (mislim na ozbiljne utakmice a ne na Macve i Backe) odigrao u formaciji 3-5-2 kao centralni stoper, bas na poziciji na kojoj je danas igrao ovaj panj. Njemu je to idealna pozicija, i meni je veliko iznenadjenje sto nije dobio poziv.

 

Problem je sto je jedina zamena Spajic koji igra iskljucivo levog stopera, sa koga, je li, ne bi trebalo pomerati najboljeg igraca odbrane.

 

Kakava, bre, Milunovic, trenutno na klupi sedi decko koji u solidnoj formi kao stoper u Verderu, sigurno bolji od S, Mitrovica pa i Spajica koji je ispao iz postave raspalog Fejnorda.

 

Link to comment

obicno se ne brukamo protiv portagala, ali ih nikada pobedjujemo. 

 

i meni se cinilo da je gajic jako uplasen, nista nije uspeo da uradi kako treba, samo se brinuo da ne pogresi. nije mi se svidela sredina terena, racic je nesiguran i ne secam se da je dao ijedan pas napred. lukic jako sporo razmislja i usrao je ono malo akcija napred koje su isle preko njega. djuricic je bio bolji, ali svakako ne bi trebao da igra od pocetka.

smitrovica je harper dobro opisao. gudelj je usrao onu izglednu kontru na kraju, ali ja ga volim pa mu ne zameram (sada, kad je to odigrao pominjao sam mu familiju).

takodje, uzasavam se onog trosenja vremena na kraju gde se lopta gura pred korner zastavicu umesto da se izvede faul sa ivice sesnasterca.

 

a da, pavlovic je bio odlican.

Edited by roux senyurt
Link to comment

šta ja znam, Piksi je pre par dana, onako biranim rečima, reako da je naša liga kurton živi i kvalitet fudbala u njoj. ja sam to shvatio kao obrazoloženje zašto nema nekih igrača iz domaće lige i kao nagoveštaj da ih ne treba ni očekivati. verovatno daje prednost igračima koji imaju kontinuitet u ozbiljnim fudbalskim ligama.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

šta ja znam, Piksi je pre par dana, onako biranim rečima, reako da je naša liga kurton živi i kvalitet fudbala u njoj. ja sam to shvatio kao obrazoloženje zašto nema nekih igrača iz domaće lige i kao nagoveštaj da ih ne treba ni očekivati. verovatno daje prednost igračima koji imaju kontinuitet u ozbiljnim fudbalskim ligama.

 

Naravno da je kurton.

Samo zasto onda se daje prednost S. Mitrovicu u odnosu na Veljkovica? Ne zove se ni Maksimovic koji je napokon nesto zaigrao u Napulju. Jeste pravio je greske kao S. Mitrovic u reprezetnaciji ali je bolji igrac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...