Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Hahaha koji moron stigao do TV-a da kaze da je Antic jedan folirant, kvazi patriota, jedan i iskljucivi krivac, sada uzivo na SOS-u... :Hail: I dobijamo packe jer igramo sa pola napadacem, jer nemamo muda, hahaEdit: U ovoj reprezentaciji ima mesta za Kezmana i Ilica...

Edited by assignment
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Presmesno. Hvala Bogu pa nisam ni gledao. Sad ostaje nada da Italija nije tolika kanta kojoj mozemo da sa Pizonom uzmemo bod na strani jer bi se sigurno povela prica o zlom sudiji i nesreci i bodovima koji su tu pred nama. Ako i tamo izgubimo ostaje nada da ce Tole da pojede govno i pod pritiskom katastrofalnih rezultata ode. Mada kada se setim price o tome kako se od Pizona i ne ocekuje odlazak na EP mozda sam ipak preveliki optimista.

Link to comment
ne odobravam,da se razumemo,ali moglo se ocekivati.
Ma u pravu si ti,ali sam se ipak ponadao da ce biti bolje,da se nece ponavljati stvari tipa "Dejane ustaso" i "Savo majmune"(kvalifikacije 1998)Ali kazem,u pravu si,citava je atmosfera bila sablasna,kao da su neki ljudi zarko zeleli da primimo gol...a gotovo sam siguran da su doziveli orgazam kada je Stojkovic kiksirao..uzas!
Link to comment

Nijedan trener nece nista na bolje promeniti. Svaki sledeci trener ce imati jos losiju atmosferu, pa makar to bili Hidink i Venger. Dok Tole ne ode, niti ce Srbija igrati niti ce iko normalan navijati.edit: ne odnosi se post na Kratka, nego generalno.

Edited by casperbgd
Link to comment
Nijedan trener nece nista na bolje promeniti. Svaki sledeci trener ce imati jos losiju atmosferu, pa makar to bili Hidink i Venger. Dok Tole ne ode, niti ce Srbija igrati niti ce iko normalan navijati.edit: ne odnosi se post na Kratka, nego generalno.
Muzika za moje usi :).Ali, ajde u pe'est marke kume da Tole nece da ide? (sad ti kazes: "Mnooooogo je kume...")
Link to comment
Pizon upravo izjavio nesto o tome da igramo ili cemo igrati sa tri napadaca, to mu je bio odgovor na pitanje sto ne igramo 4-4-2.
Pa po njegovoj logici, mi igramo sa tri napadača u fazi napada jer se ubacuju Krasić i Jovanović, e sad što ih ostatak tima ne prati, što nemamo centralnog centarfora ili što to prosto nije dovoljno uigrano, to je druga stvar.Mislim, to i jeste ideja iza te taktike - 4-5-1 u fazi odbrane, transformacija u 4-3-3 ili čak u 3-4-3 u fazi napada. Ali, ne mere ako se ne trči, ili ako u sredini nema igrača koji će da daje te lopte u prostor. Po zemlji, dabome, a ne gađanjem stubova u glavu.
Link to comment

Da li je ovo bilo?Živadinović: Antić mi se gadi, trebalo ga je motkom oterati! edit:Antićev mini intervju, ako se tako može nazvati.

„Blic“ je tim povodom juče ponovo pokušao da razgovara sa Radomirom Antićem, ali on nije želeo da daje bilo kakav komentar u vezi sa tužbom. Kada je upitan da li je raspoložen za razgovor na pomenutu temu, samo je rekao:- Nisam. Zovite Karadžića. Stavite pred njega crveni tepih. Svi ste se uključili u neku njegovu priču koja samo u zemlji Srbiji može da prođe.Na podsećanje da je pozvan upravo da bi obrazložio svoje stavove jer se dugo nije oglašavao, Antić je odgovorio:- Moja priča nije bitna.Potom je upitan da li je zaista predao tužbu protiv Saveza.- Ništa ja nisam predao... Samo znam da ta Karadžićeva priča ne pije vodu. I dosta mi je više svega, doviđenja - rekao je i prekinuo vezu.
Edited by degenije
Link to comment
Dugo već traje priča o tome da reprezentacija Srbije nema centralnog veznog igrača, „poslovođu" ili kako se u košarkaškoj terminologiji kaže - plejmejkera. I stalno se ponavlja: od Piksija pa do danas „stoji" ta praznina. Dragan Stojković, sada uspešni trener Nagoje Grampus ejt vidi izlaz iz mračnog tunela.- Znam za tu priču i da dugo traje, ali ja mislim da postoji rešenje. Igrač po mom ukusu, oko koga bi sve moralo da se vrti zove se Miloš Ninković - kaže Piksi za Novosti.- Miloš je na Mundijalu, dokazao da može da igra na visokom nivou. Iskoristio je šansu, koja nije bila velika, ali je on i za to kratko vreme koje je proveo na terenu pokazao da može da bude, hajde da kažem plejmejker. I protiv Estonije, kada je ušao u drugom poluvremenu, sa nekoliko poteza je potvrdio moje mišljenje.Dakle, vi vidite Ninkovića kao vođu „orlova"?- Da, i uveren sam da bi igrao znatno bolje kada bi dobio pravu šansu i mogućnost da igra u kontinuitetu. Jer, Miloš ima kvalitet, zna da čuva loptu, odigra iz prve kada treba, ali i protne loptu kroz iglene uši, što je najteže. Njegov smisao za kreaciju prevazilazi neke ustaljene standarde, on igra drugačije, ne kalkuliše i ne plaši se „teškog poteza", zna da asistira. Uz to, koliko sam video, ima i dobar i precizan šut.Po vama, mogao bi da bude iznenađenje, i za Italijane?- Jedino što mogu da kažem je da bih voleo da on počne utakmicu.Može li se protiv „azura"?- Mora se! Iako je kod kuće Italija i protiv svetskog prvaka favorit, a imaće uz sebe navijače, ali i neviđen pritisak. Mi treba da igramo mirno, ne i da se branimo, pošto bi to moglo da bude pogubno. Ali, hajde da se ne mešam u Pižonov posao. I da kažem da verujem u ovu ekipu i pored neočekivanog poraza od Estonije.Kao da ne verujete mnogo u Prandelijevu Italiju?- Uz sve dužno poštovanje, mislim da je Srbija u ovom trenutku kvalitetnija od Italije u gotovo svim segmentima igre. I da nema razloga, bez obzira na zvučno ime domaćina i vruć teren u Đenovi, da u tu utakmicu ne uđemo muški, hrabro, kao reprezentacija koja zna koliko vredi i zna šta hoće. Neka momcima motiv bude i činjenica da više nemaju pravo na grešku - zaključio je Stojković razgovor za Novosti.
Link to comment

Srbija ima plejmejkera, treću godinu je tu, može dobiti državljanstvo, još nije debitovao za stranu A selekciju, koliko mi je poznato. Samo treba brzo reagovati.4957_almami_moreira.jpgNi ja nisam oduševljen idejom, ali nema boljih.

Edited by Filipenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...