Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

pa nije jos dobio konacnu cedulju :lol: mene fascinira da je uspeo sve da ih nabroji
manje-vise golub, ali na sajtu b92 stoji naslov "petrovic vec saopstio tim"
Link to comment
"Nema tu šta da se krije. Stojković će biti pred golom, u odbrani će biti Ivanović, Vidić, Subotić ili Lune (Aleksandar Luković), Lomić ili Obradović, u veznom redu Stanković i Kuzmanović, nešto ispred Kačar ili Ninković, po krilima Krasić i Jovanović, u zagradi stavite i Tošić, napred Žigić".
Pa to je to, nema izmišljanja tople vode, fala kurcu da Milijaša nema.
Link to comment

To mu je zadnji put.Mislim da je Jovanović u padu, bolje neko drugi. Kam gi Salekapiten ? Dakle Žiga je izliven u betonu, najebaće omaleni Estonci

Link to comment
Ovo mi mirise da ce srpski poreznici platiti Radomiru i Anticu po milion eura.
U tome je i poanta jer mogu se kladiti da je tocno to sto su pokusavali prodati Radomiru a i Anticu da ne trazi pare, jelte mi smo siromasni, nemamo para, od siotinje otimas a te pare bi mi upotrebili za kucu fudbala i mlade itd... A dotle jagnjeca brigada po starom...Dakle neka ih odere pa ako i dodje da se plati iz budeta uz nadu da ce se stvoriti neka kriticna masa da se ta bagra makne i da se vidi da su nesposobni i da ugovor sastave a i razvrgnu.
Link to comment

Na kojim pozicijama igraju ova dvojica (koji naravno :ziga: nisu ni do kolena ;))

My linkOMLADINSKA reprezentacija Srbije (igrači do 19 godina), pod komandom selektora Tomislava Sivića, uspešno je startovala na kvalifikacionom turniru u Bugarskoj, pošto je golovima Brašanca u 23, Milunovića u 82. i Mrkele u 90. minutu savladala domaćina sa 1:0.Hail.giflaugh.gifPizon racuna na buducnost, tri igraca su dala 1 gol.

Link to comment
Na kojim pozicijama igraju ova dvojica (koji naravno :ziga: nisu ni do kolena ;))
Navodno su štoperi (Raio je i kapiten), mada moram da priznam da ne pratim baš pomno podvige Baltike iz Kalinjingrada i FK Fredrikštada.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...