Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1115

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

2 hours ago, Milosh76 said:

Prvo je Verona putem društvenih mreža potvrdila da je Darko Lazović dobio pozitivan test na COVID-19 tokom obaveza sa reprezentacijom Srbije i da zbog toga neće igrati protiv Rusije, a potom se FSS oglasio i saopštio da su zaraženi još Sergej Milinković-Savić i Đorđe Nikolić.

 

Kad se ova dvojica budu vratila u Italiju bice da je test bio lazno pozitivan, kao sto je bio u Armaniju. Italijani.:D

  • +1 2
Link to comment

Grujić je trebalo u timu da zameni Sergeja, ali je na poslednjem treningu doživeo potres mozga. Prema navodima Blica, njega je lopta snažno pogodila u glavu, tako da će i on navodno propustiti ovaj meč.

Link to comment

Ma ima braća da nas rutiniraju kao i obično, da nam igraju i Mesi i Ronaldo mislim da bi izgubili od Ruja. Ako ne volim da igramo protiv nekog u bilo kom sportu to su Rusi (SSSR), mislim da mi to stoji od SP u basketu 86. i onog nesrećnog  poraza u polufinalu.

  • +1 1
Link to comment

ja se izvinjavam za izdvojen stav.

 

meni je milo kada bilo koja loptčka ekipa pod kapom FSS propadne na međunarodnom planu. to mi daje nadu da neće biti realizovana budalaština planirana za surčin, da će iščileti organizovan navijački kriminal i da se nećemo periodično zamlaćivati nekakvim nadanjima, idejama i zamerkama onome na "zelenom tepihu". imamo dovoljno dobar fudbal na TV.

  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, djordje geprat said:

ja se izvinjavam za izdvojen stav.

 

meni je milo kada bilo koja loptčka ekipa pod kapom FSS propadne na međunarodnom planu. to mi daje nadu da neće biti realizovana budalaština planirana za surčin, da će iščileti organizovan navijački kriminal i da se nećemo periodično zamlaćivati nekakvim nadanjima, idejama i zamerkama onome na "zelenom tepihu". imamo dovoljno dobar fudbal na TV.

 

Upravo je suprotno. Sve dok nam je fudbal u ovakvom stanju i dok nema rezultata bice vise i kriminala i svih drugih budalastina, prosto zato sto ce manje ljudi da mari sta se u fudbalu desava. Mafijasi zato i drze fudbal na tom nivou, kao nesto sto se ne moze popraviti i cime normalan covek ne treba da se bavi.

Link to comment
34 minutes ago, arkonada said:

Ma ima braća da nas rutiniraju kao i obično, da nam igraju i Mesi i Ronaldo mislim da bi izgubili od Ruja. Ako ne volim da igramo protiv nekog u bilo kom sportu to su Rusi (SSSR), mislim da mi to stoji od SP u basketu 86. i onog nesrećnog  poraza u polufinalu.

Bili bi mi mnogo drago da pobedimo Ruse. 

  • +1 2
Link to comment
 
Upravo je suprotno. Sve dok nam je fudbal u ovakvom stanju i dok nema rezultata bice vise i kriminala i svih drugih budalastina, prosto zato sto ce manje ljudi da mari sta se u fudbalu desava. Mafijasi zato i drze fudbal na tom nivou, kao nesto sto se ne moze popraviti i cime normalan covek ne treba da se bavi.
Kad ima rezultata to je samo tempirana bomba za kriminalce, vidi SP gde smo igrali i šta je bilo? napumpali se neki angažmani, ugradila se bagra a ljudi ostali, marili ne marili, osamareni.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...