Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

"U Savezu su zatečeni i iznenađeni. Čelni ljudi se ne oblašavaju, ali uveliko pripremaju scenario kako da se odbrane od zahteva dosadašnjeg selektora." :blink: Ako u ovome ima i zrno istine, onda su oni josh veci idioti nego shto se pretpostavljalo...E Tolo, ostade unuk bez poklona za Novu Godinu :P 918.jpg Edited by Hobbit slayer
Link to comment
Uzmi im svaku paru i oderi ih Anticu.
To smo porucivali i Djukicu kada su ga smenili, ali posle nedelju, dve, nigde se nije moglo procitati da li je FSS i dinara isplatio.Igrom slucaja, na fakultetu sam slusao prof Jankovica (Djukicevog pomocnika u tom periodu) gde kaze da ce, ako ne uspe ovde, ceo strucni stab pravdu traziti kod UEFE i ostalih medjunarodnih institucija nadleznih za takve stvari. Opet, nikada vise ni rec nisam cuo o tome, tj. ne verujem da im je ista isplaceno, a kamo li ceo ugovor.
Link to comment
To smo porucivali i Djukicu kada su ga smenili, ali posle nedelju, dve, nigde se nije moglo procitati da li je FSS i dinara isplatio.Igrom slucaja, na fakultetu sam slusao prof Jankovica (Djukicevog pomocnika u tom periodu) gde kaze da ce, ako ne uspe ovde, ceo strucni stab pravdu traziti kod UEFE i ostalih medjunarodnih institucija nadleznih za takve stvari. Opet, nikada vise ni rec nisam cuo o tome, tj. ne verujem da im je ista isplaceno, a kamo li ceo ugovor.
Djukic je sitna riba i verovatno je isplacen ispod zita nekim manjim iznosom. Antic ce ih odrati za svaki euro koji bude mogao da uzme. Uostalom, ne znam da li ce ili nece, samo navijam za to da hoce.
Link to comment
Djukic je sitna riba i verovatno je isplacen ispod zita nekim manjim iznosom. Antic ce ih odrati za svaki euro koji bude mogao da uzme. Uostalom, ne znam da li ce ili nece, samo navijam za to da hoce.
Slazem se i takodje ga podrzavam! Nego mi je zanimljivo to sto sam cuo, tj. da ce doci do te tuzbe, a opet, nikada vise ni rec nisam cuo ili prociao o tome.
Link to comment
Djukic je sitna riba i verovatno je isplacen ispod zita nekim manjim iznosom. Antic ce ih odrati za svaki euro koji bude mogao da uzme. Uostalom, ne znam da li ce ili nece, samo navijam za to da hoce.
Sve se slazem, ali ne isplacuje njih Tole iz svog dzepa, nego iz kase Saveza, tako da ga savrseno zabole da li ce morati da plati Radomira ili ne. Na kraju ce jos da trazi pomoc od ministarke za sport, pa cemo da ga placamo iz budzeta.
Link to comment
Sve se slazem, ali ne isplacuje njih Tole iz svog dzepa, nego iz kase Saveza, tako da ga savrseno zabole da li ce morati da plati Radomira ili ne. Na kraju ce jos da trazi pomoc od ministarke za sport, pa cemo da ga placamo iz budzeta.
Sumnjam. Dva miliona su prevelike pare za teta Snezu da ih pljune bez konsultacija, a ako je tacno da su prvi Karadzicev napad na Antica stopirali politicari moze biti da se Tole malo prekombinovao i da tih dva miliona iz budzeta nece videti. Uostalom, neka ga plate i iz budzeta kad smo ovce. Nisu ovi u vlasti nista manji lopovi od Karadzica.
Link to comment

Razlika izmedju Djukicevog i Anticevog ugovora je sto u Anticevom ugovoru stoji da ugovorne strane u slucaju spora prihvataju stranu arbitrazu, tako da Karadzic ne moze da angazuje svoje zemljake u pravosudju.Platices Karadzicu, platiti...

Link to comment
Platices Karadzicu, platiti...
Da, bas ce Tole platiti. Samo ce ona plava ministarka necega da malo dotira u ovom "kriticnom i za nas fudbal vrlo delikatnom" trenutku. Edited by Lezilebovich
Link to comment

Pa zar sada u trenutku kada se objekat u Staroj Pazovi privodi kraju i treba platiti nameštaj za useljenje? :o Antiću, imaš li obraza? Zar zbog tebe da ispašta fudbalska Srbija...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...