Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

5 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Da, ima smisla porediti marginalni sport koji zaozbilj uzima tipa 5 država na svetu, od toga 4 iz exyu, sa najpopularnijim sportom na svetu. Đe je @omiljeni kad mi treba? 🙂

 

 

Nema.Verovatno se i kosarka i odbojka igraju u jedva pet zemalja na svetu.

Link to comment
I kakva je sad situacija nakon ovog kiksa, u kom smo sesiru za kvalifikacije za Qatar koje pocinju na prolece. 


u trećem šeširu može se upeca Škotska pa daj šta daš

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Zed said:

Nama je i dalje nacionalni stadion sa atletskom stazom, tu samo Zvezda zna da igra.

Ima u Gornjem Milanovcu stadion  bez atletske staze, resen problem:)

Link to comment
12 hours ago, Cash said:

I kakva je sad situacija nakon ovog kiksa, u kom smo sesiru za kvalifikacije za Qatar koje pocinju na prolece. 


Nije jos definitivno, cekaju se jos ova 2 kola LN da se odigraju ali ovo iznad su predikcije
Zreb je 7. decembra u 18.00h
10 pobednika grupa ide diretno na SP, 10 drugoplasiranih + 2 najbolja iz ove lige nacija koji nisu u prva 2 u grupama cine 12 ekipa za plejof baraza (polufinale i finale po jedna utakmica isto kao i sada za EP) za 3 dodatna mesta - ukupno 13 koje UEFA ima za SP

Edited by Boza_zvani_Pub
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Налетих сад на лажном б92 на емисију о нашима на СП кроз историју. Увијек иста прича, нека Шкотска, нека Сјеверна Ирска, не знамо шта нам је било итд.

Link to comment

To sto je Piksi igrao, to je sasvim drugi sport od onoga sto se u Srbiji zove fudbal. Ne znam da postoji na ovim prostorima i jedan fudbaler koga su toliko tukli a da mu nista nisu mogli.

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment

Tumbakovic nista nije napravio za citav ciklus. Ne zna sto hoce, ni kako, ni s kojim igracima. Navodno Srbiji odgovara ova formacija, ali ne vidim da je tako. Na mnogim pozicijama ne postoje zamjene ili nema povjerenja u njih da nije jasno zasto ih zove. Sredina ne postoji cim protivnik napravi presing. Napad je pre spor. Protivnik bez opasnosti moze izaci na pola terena. Tranzicija nikakva. Uigrana ekipa, sa pismenim trenerom ce  postaviti igru ovako kao Skoti i to bi bilo to.

  • +1 1
Link to comment

Momci, ja vam se divim na tome da imate dalje strpljenja i živaca da vodite priču o FSS i reprezentaciji... 

 

Radomir i Antić su uspeli da nas odvedu na SP, vrate publiku i kult reprezentaciji, pa je torpedovan od saveza, kojeg je posle dobijo na sudu. 

 

Muslina koji je uspostavio neku, možda ne lepu, ali koliko toliko uspešnu igru, FSS je izbacio zbog jednog igrača i menadžera i otišli smo na SP sa trenerom početkom. 

 

Znači da savezu nije uspeh tima na prvom mestu, već nešto drugo, a kada je već tako, ne moram ja da cepam živce i mlatim praznu slamu. 

 

Previše se para tu mota da nema tmurnih likova i radnji, prosto jer smo takva država i tu se još dugo neće ništa ozbiljno menjati... 

Edited by assignment
  • +1 2
Link to comment

Neka se potrude da pobede ako moze i rasture Ugare i Ruse. To bi bilo mnogo vazno u ovom trenutku da pokazu da nisu bas toliki gubitnici i da postave temelje kvalifkacija  za SP 2022. Bas u ovom trenutku je to vazno, veceras ce se videti da li su potpuni gubitnici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...