Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Just now, Mindaugas Žukauskas said:

 

Da, ima smisla porediti marginalni sport koji zaozbilj uzima tipa 5 država na svetu, od toga 4 iz exyu, sa najpopularnijim sportom na svetu. Đe je @omiljeni kad mi treba? 🙂

 

Što, da ti ospori ovu tezu :lolol:

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

14 minutes ago, Tsai said:

cika dimitrije spinuje i svejetoistari s bezbedne distance. ogavno

Prvo nisam vam "cika".  Drugo, u cemu je "bezbednost distance"?  Koliko vidim na ovom forumu, kada je neko ko je na "bezbednoj distanci" u saglasju sa vasim gledistima, onda mu tu distancu ne spocitavate.  Da li je i to ogavno?

Link to comment
Just now, Hamlet Strašni said:

Молим вас да престанете са политиком. 

To kazite vasem moderatoru Marsalu.  Ja cu drage volje da prestanem i slobodno obriste sve moje "politicke" priloge.

Link to comment
29 minutes ago, Dimitrije said:

To kazite vasem moderatoru Marsalu.  Ja cu drage volje da prestanem i slobodno obriste sve moje "politicke" priloge.

Ja politiku nisam pomenuo uopšte, kao što sam već i razjasnio. Neko je uveo u priču nacionalni stadion, ja sam o tom kriminalnom projektu koji sprovodi kriminalna grupa na čelu sa određenim Kokezom rekao svoj stav, a ko je uveo politiku u priču, baš moram da pogledam još jednom.  

Link to comment

Pa i ovo sto ste napisali je politicki stav.  Predsednik FSS je deo vladajuce klike koju vi smatrate kriminalnom i sve njene akcije tako opisujete.  Mislim da nam stadion ne treba, pogotovo ne grandiozan stadion, ali ne zbog kriminala i ljudi iz vlasti, vec ne vidim svrhu gradjenja velikog stadiona na dalekoj periferiji grada za sport koji decenijama belezi neuspehe.  Hrvatska, koja je fudbalska velesila, nema nacionalni stadion vec podmiruje svoje potrebe igrajuci na ruinama iz doba SFRJ. 

Link to comment

Nemačka i Španija koje su fudbalske i ekonomske velesile nemaju nacionalni stadion. Tako da svako ko pomene gradnju nacionalnog stadiona je lopov i neprijatelj naroda i države

  • +1 9
Link to comment
Just now, levi said:

Nemačka i Španija koje su fudbalske i ekonomske velesile nemaju nacionalni stadion. Tako da svako ko pomene gradnju nacionalnog stadiona je lopov i neprijatelj naroda i države

ne moz se igra fubal sa atletskom stazom

  • Haha 2
Link to comment

To što nam stadion ne treba (što je i moj stav 1/1) ne znači da na njemu ova država i narod neće biti ojađeni dodatno za nekoliko desetina miliona konvertibilne valute. Apolitično, naravno. Ne znam o kakvom uvođenju ikakve politike pričamo kad govorimo o FSS, Kokezi, Siniši Malom i sličnima, tu politike nema ni u natruhama, samo čist lopovluk. Te ljude ne treba tretirati kao političare, pa ni oni sebe ne smatraju političarima, već samo i jedino kao kriminalce. 

Link to comment

Gosn Dimitrije, mod tim se redovno trudi da izađe u susret vašim apelima da se na temi o FKCZ piše samo o FKCZ i da se ista ne zagađuje politikom i ostalim toksinima koji onemogućuju normalno praćenje voljenog kluba.

 

Sada mod tim apeluje na vas da odmah prestanete da zagađujete ovu temu politikom i ostalim toksinima koji onemogućuju normalno praćenje voljenog nacionalnog tima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...