Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Prvo, mi nemamo nacionalni stadion.  To je nekada bio JNA dok je bio u vlasnistvu JNA.  Drugo, atletska staza je totalno irelevantna.  Olimpijski stadion u Rimu ima atletsku stazu sto nije sprecilo italiju da bude svetski i evropski prvak.  Trece, u pravu ste da jedino Zvezda zna da igra, a ja bih dodao evropske utakmice.

  • +1 2
Link to comment

Meni je veći kriminal to što se on pravi Toša sa ovom "da vratimo publiku na stadione" pričom. Pa tu je infrastruktura najmanji problem, ljudi idu da gledaju beton i tramvaj lige i treće zonske u Sremu a neće da gledaju najviši nivo, o reprezentaciji da ne govorim. To nema veze sa blatnjavim terenima i travom. Više ima sa njegovim drugarima koji obitavaju na stadionima (i malo preskaču ograde i tribine kad se on pomene) a sa kojima običan svijet neće da ima nikakve veze. 

  • +1 4
Link to comment
23 minutes ago, Dimitrije said:

Prvo, mi nemamo nacionalni stadion.  To je nekada bio JNA dok je bio u vlasnistvu JNA.  Drugo, atletska staza je totalno irelevantna.  Olimpijski stadion u Rimu ima atletsku stazu sto nije sprecilo italiju da bude svetski i evropski prvak.  Trece, u pravu ste da jedino Zvezda zna da igra, a ja bih dodao evropske utakmice.

 

Sve zemlje imaju moderne stadione bez atletske staze. Mi na ovom nemamo nikakvu prednost iz nekog razloga, 0-0 Turska, 0-1 Mađarska 1-1 Škotska. Sećam se i onom mučenja sa Gruzijom.

  • Haha 1
Link to comment

Sta ce nam moderan veliki nacionalni stadion?  Puno kosta, a reprezentacija nije ni popularna ni uspesna.  Manji nov stadion na kome ce da igra neki standardni prvoligas (Novi Sad ili Nis ili Kragujevac) a koji ce da koristi reprezentacija bi bio dovoljan.

  • +1 3
Link to comment

Hoćemo li se i dalje pretvarati da je FSS sportsko udruženje a ne kriminalno krilo SNS? Ajde priča o takmičenjima, reprezentaciji ali priča o stadionu ima veze sa sportom jedno 2% a ostalih 98% je politika i kriminal. Da se manemo tog FIFA "razdvojiti politiku i sport" propalog narativa. 

  • +1 1
Link to comment
kome kisa moze biti izgovor, majke ti?
pa svi ovi po klubovima igraju (i) po kisi. kisa moze da smeta nekom tehnicki potkovanom jebacu keve, perolake kategorije. ali mi takvih igraca nemamo.
to je, eventualno, mogao biti izgovor nekom piksetu ili stajaznam platiniju. ovim danasnjim ne.
+ tereni su sada znatno bolji nego pre 20-30 godina, kada je kisa bila neki faktor.  
Tadiću pre svega, Sergej isto ako nije u zoni pomogne mu da se koncentriše. Ajd kaži da nije odgovaralo škotima... Ostrvsko prvo poluvreme ih je stavilo u presing kakav mogu da nauče i igraju samo u PL.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
19 minutes ago, James Marshall said:

Hoćemo li se i dalje pretvarati da je FSS sportsko udruženje a ne kriminalno krilo SNS? Ajde priča o takmičenjima, reprezentaciji ali priča o stadionu ima veze sa sportom jedno 2% a ostalih 98% je politika i kriminal. Da se manemo tog FIFA "razdvojiti politiku i sport" propalog narativa. 

Doste, bre, za ime sveta.  FSS i FSJ su uvek bili eksponenti vlasti.  Kao da su u Titovo vreme u FSJ sedeli fudbalski radnici a ne partijski cionovnici kojima je glavni cilj bio da zadovolje potrebe SKJ.

Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

Kada su pobedili Norvesku, Vucica i SNS niko nije pominjao.  Sada, posle ispadanja, Vucic i SNS su opet u ziziz.  Budite bar dosledni.

 

Pa nisu pobedili Brazil, vec Norvesku.

Link to comment

...Uostalom, zasto stalno kritikujete vlast.  Mogli bi malo da potkacite i sebe i narod oko vas.  Jos od Karadjordjevih vremena, u gotovo svim drzavnim, a i u mnogim privatnim, institucijama vladaju lopovluk, murdarluk, javasluk i nepotizam.  Oni koji su to kritikovali, cim su dosli na vlast taj sistem su prihvatali uz podrsku svojih pristalica. I tako od jedne do svake sledece vlasti.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...