Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

15 minutes ago, goofs said:

Mislim da je Nikoli Milenkovicu ozbiljno skocila cena nakon nastupa na SP, iako je tada vec bio u Fiorentini i verovatno bi pre ili kasnije docekao svojih pet minuta.

 

Ne mogu igraci da se prodaju kroz repku ako ne igras velika takmicenja, a mi ih ne igramo.

 

SMS je imao sjajnu cenu do SP i "ponude" PSG, Barsa, ManUTD, bla bla bla, pa je i dalje zakucan u Laciju. SP/EP je 1 veliki izlog.

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Slazem se, mada je to delom i zbog toga sto Lacio trazi nerealne novce, a i generalno mu je forma opala nakon SPa.

 

Opet, lik je ubacen u tim za SP bez da je odigrao ista od kvalifikacija.

Link to comment

  Fudbalske reprezentacije Jugoslavija i Srbije su kao Adem Ljajić. Kao imaju kvalitet, pa i nekakav nezvanični rejting u fudbalskom svetu, a zapravo su beskorisna masa. I taman kad smo na dobrom putu da se u to uverimo odigraju nešto iznad očekivanja, pa se nada ponovo pojavi, da bi sunovrat bio drastičniji. A tu su i različite vansportske kontroverze. 

   Dalje, kao i ostalima krivo mi je zbog Mitrovića, najpošteniji od svih. Niko njemu neće zameriti, ali se ovaj promašaj neće izbrisati. Kao što nije ni Piksijev, ni Mijatov. 

    Još jedna poražavajuća činjenica je što je sinoć do kraja ogoljeno koliko ekipa zavisi od Kolarova, od jedinog igrača koji je sposoban da pošalje precizan pas unapred iz poslednje linije. 

  • +1 3
Link to comment
24 minutes ago, Plajvi said:

Radonja se prodao gomilom golova u evrokupovima. Milijas i Obradovic su se prodali preko repstacije, nema trika na svetu da su u vreme kad su bili cementirani u 11 bili bolji od Splavarova, Lukovica, Ninkovica i Kuzmanovica. 

 

Vala meni je još tada utisak bio da su cameo nastupi protiv Švajcarske i Brazila odrađeni samo da bi doprineli njegovoj prodaji. 

Link to comment

Igraci se iz Srbije prodaju po uhodanim kriminalnim semama kao stoka. Vec klinci od 18-19 godina. Gomila njih propadne ali to nije ni bitno za prodavce. U pitanju je,

 

 

  • Haha 1
Link to comment
 
Slažem se, El Hađi Diuf isto i imamo još par primera. Ali ko se od ovih igrača prodao zbog dobrih igara u reprezentaciji? Menadžerski igrač Radonjić i čini mi se da je to - to, ispravi me ako grešim.

Da je Radonjic sinoc igrao umesto Kostica verovatno bi prosli.
Link to comment
6 minutes ago, fandorin said:

  Fudbalske reprezentacije Jugoslavija i Srbije su kao Adem Ljajić. Kao imaju kvalitet, pa i nekakav nezvanični rejting u fudbalskom svetu, a zapravo su beskorisna masa. I taman kad smo na dobrom putu da se u to uverimo odigraju nešto iznad očekivanja, pa se nada ponovo pojavi, da bi sunovrat bio drastičniji. A tu su i različite vansportske kontroverze. 

   Dalje, kao i ostalima krivo mi je zbog Mitrovića, najpošteniji od svih. Niko njemu neće zameriti, ali se ovaj promašaj neće izbrisati. Kao što nije ni Piksijev, ni Mijatov. 

    Još jedna poražavajuća činjenica je što je sinoć do kraja ogoljeno koliko ekipa zavisi od Kolarova, od jedinog igrača koji je sposoban da pošalje precizan pas unapred iz poslednje linije. 

 

A zasto je neko trebao sinoc da salje dugacka dodavanja umesto da se prebaci brzo lopta na drugu stranu tokom skotskog presinga ili neki brzi dupli pas.

E sada sto imamo 3 napadacki orjanitsana igraca koja su troma(Mitrovic, SMS i Tadic) u tome trenutku na terenu je posledica trenera. Sta je uopste pokusao sa defanzivnom taktikom i napadom koji je spor? Zasto se toliko nabacuje na Mitrovica protiv Skota koji to najbolje brane jer ceo zivot to igraju?

I tako.

 

Uzgred mi imamo dobre igrace, ne kao Francuska ali dobre.

Edited by pasha
Link to comment
3 minutes ago, samo_opusteno said:


Da je Radonjic sinoc igrao umesto Kostica verovatno bi prosli.

 

E tih 118 minuta duže na terenu ove sezone baš ulivaju poverenje :thumbsup: Mislim ako je to nešto što bi napravilo razliku, da se oslanjamo na igrače koji iz ovog ili onog razloga ove sezone nemaju neku minutažu, onda i bolje što nismo otišli na EP.

 

Link to comment

Debilna postavka, da smo igrali u normalnoj formaciji 4-5-1 sa duplim bokovima gde bi bekovi bili Mladenovic (ili Ristic) i Lazovic a krila Radonja i Katai, uz sredinu Gudelj-SMS-Tadic i stopere Milenkovic - Spajic, uz Mitra u napadu, skoro sigurno bi stvorili vise sansi.
Izmisljamo toplu vodu i sami limitiramo svoj talenat.

Link to comment

Trebalo je da se krene sa dva spica. Zbog cega toliki strah od organicenog napadacki skotskog tima? Oni su tvrda ekipa ali ne poznata da daje puno, niti ima taj potencijal.

Link to comment
 
E tih 118 minuta duže na terenu ove sezone baš ulivaju poverenje [emoji106] Mislim ako je to nešto što bi napravilo razliku, da se oslanjamo na igrače koji iz ovog ili onog razloga ove sezone nemaju neku minutažu, onda i bolje što nismo otišli na EP.
 

U Radonji pored brzine koju i Kostic ima, ima i prirodnog talenta i drskosti sto Kostic nema. Kostic je sraf u sistemu a nama su sinoc trebali igraci koji mogu da rese mec.
Link to comment
29 minutes ago, fandorin said:

  Fudbalske reprezentacije Jugoslavija i Srbije su kao Adem Ljajić. Kao imaju kvalitet, pa i nekakav nezvanični rejting u fudbalskom svetu, a zapravo su beskorisna masa. I taman kad smo na dobrom putu da se u to uverimo odigraju nešto iznad očekivanja, pa se nada ponovo pojavi, da bi sunovrat bio drastičniji. A tu su i različite vansportske kontroverze. 

   Dalje, kao i ostalima krivo mi je zbog Mitrovića, najpošteniji od svih. Niko njemu neće zameriti, ali se ovaj promašaj neće izbrisati. Kao što nije ni Piksijev, ni Mijatov. 

    Još jedna poražavajuća činjenica je što je sinoć do kraja ogoljeno koliko ekipa zavisi od Kolarova, od jedinog igrača koji je sposoban da pošalje precizan pas unapred iz poslednje linije. 

 

Retko gotivan lik i u repki i van nje, od finala EPU19 mi je "prirastao za srce" i one asistencije gde bi u 90% slučajeva špic šutnuo na gol.

Ali da, ostaće upamćen po ovom promašaju i kad već pominješ Piksija i Mijata, a ovde se i Vidić pominjao u tom kontekstu, kod ovih pobrojanih je to došlo ili na zalasku karijere ili kad su već imali svoje fudbalsko ime u svetu fudbala (Mijat to leto doneo titulu LŠ Realu, Piksi na kraju SP bio u najboljem timu, Vidić već iza sebe sve osvojeno sa klubom). Mitar je još uvek mlad, nadam se da mu ovo neće sjebati karijeru.

 

 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Kod mitra ce se najvise pamtiti da najbolji strelac repstacije od kad se fudbal igra na ovim prostorima.

 

Uostalom,nije promasio prolaz na euro, vec izjednacenje. 

  • +1 6
Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:

Ima Tool onaj jedan stih - the only way to fix it is to flush it all away.  

 

Hvala što si mi dao povod da malo okadim temu :moshpit:

 

 

Može i ona 10 000 days do sledećeg eura.

Edited by Mindaugas Žukauskas
  • Wub 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...