Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Nikakav nacionalni stadion nije potreban, ni veliki ni mali. Ne postoji promil logike koji bi to opravdao.
Naravno da ne. I naravno da će baš zbog toga Kokeza, psihopata na čelu države i onaj debilko iz Cesida da teraju tu priču...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Naravno da ne. I naravno da će baš zbog toga Kokeza, psihopata na čelu države i onaj debilko iz Cesida da teraju tu priču...
 

 

3 minutes ago, Plajvi said:

Na kojoj su ono tekmi bukvalno uvaljivali deci karte u skolama da stadion ne bi bio prazan? 

 

Teška budalaština, čak i da iza ove ideje o nacionalnom stadionu ne stoji pranje para, da je sve čisto i dobronamerno, opet bi to bila beskrajno glupa ideja nekoga ko nema dodir sa realnošću.

 

Link to comment

Sve ovo je toliko tuzno... ova grupa gradjana, igra najvazniju utakmicu u svojim karijerama i svi od prvog minuta vidimo da od svega nece biti nista.

I danas govore o nedostatku srece, nedostatku snage, o kiši i ko zna o cemu jos.

 

Baraz su prosli oni koji su bili najhrabriji: Madjari, Slovaci, Makedonci i Škoti.

Borci idu dalje, mi ne. Simple as that.

 

  • +1 2
Link to comment

Za igrace ovo nije najvaznija utakmica. Vaznije su im utakmice za klubove jer od toga uzimaju novac oni i njihovi vlasnici. Od te cinjenice treba krenuti da bi se razumelo sta se desava.

  • +1 1
Link to comment

i od ovoga uzimaju novac. svi bi uzimali veći novac i bolje ugovore u klubovima, da su uspešni sa reprezentacijom

 

Karel Poborski je uzeo novac od jednog loba za reprezentaciju i prevario Mančester United

Link to comment

Opet zvacemo istu pricu, nije ovo kiks igraca, oni igraju mahom u dobrim klubovima i redovno, skupi su na trzistu, mi imamo takav igracki kadar da bi plasman na Euro sa 24 ekipe morao da bude rutina.

 

Problem je SNS savez koji vodi pricu isto kao sto i SNS vodi sve ostalo, od izgradnje puteva do renoviranja ulica do fontane - skupis gomilu nestrucnih ljudi i das im da teraju stvari uz stap i kanap. Mi smo imali trenera koji je uveo neki sistem u igri i na bazi njega nas odveo na SP, sta god mi mislili o njemu i o njegovom sklanjanju, nasa reprezentacija evo dve i po godine kasnije igra i dalje na zaostavstini tog njegovog sistema a to je bunarenje na Mitra. SP je procerdano bez struke i vrlo amaterski, isto kao i ceo ciklus kvalifikacija, sad i ova runda lige nacija, vrti se hrpa igraca kroz tim, menjaju se postave, taktike, malo ovako, malo onako, sve pod izgovorom "sad nije bitno, igracemo kad bude bilo bitno". E pa sinoc je bilo bitno i nismo znali gde udaramo.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, levi said:

i od ovoga uzimaju novac. svi bi uzimali veći novac i bolje ugovore u klubovima, da su uspešni sa reprezentacijom

 

Karel Poborski je uzeo novac od jednog loba za reprezentaciju i prevario Mančester United

 

Slažem se, El Hađi Diuf isto i imamo još par primera. Ali ko se od ovih igrača prodao zbog dobrih igara u reprezentaciji? Menadžerski igrač Radonjić i čini mi se da je to - to, ispravi me ako grešim.

Link to comment

Radonja se prodao gomilom golova u evrokupovima. Milijas i Obradovic su se prodali preko repstacije, nema trika na svetu da su u vreme kad su bili cementirani u 11 bili bolji od Splavarova, Lukovica, Ninkovica i Kuzmanovica. 

Generalno, mogu da se setim jako malo igraca koji su bili dobri u repki, mozda Duljaj, Vukic, Predrag Djordjevic, Koroman, Dragutinovic. Gotovo svi ostali su igrali 5x bolje po klubovima, a najvise smo pizdili na Kezmana, Pantelica (dry spellovi od po nekoliko godina) i Stankovica (prevelika ocekivanja i igranje van pozicije sve do Antare). 


Sve je sjeb'o Gurban Gurbanov jos onda, samo nismo znali. To je bila najbolja repstacija, igralo je bar 50 igraca tih 8 tekmi, vrsili su smenu generacija 3x tokom istog ciklusa. Liroja, Milivoje, Mladenovic, Dmitrovic, Lazetic, Boskovic, Zilic, Stefanovic, Sasa Ilic 2, Sasa Stevanovic, Piksi Kovacevic... 

  • +1 1
Link to comment

Nasa reprezentacija toliko dugo nije postigla veci uspeh, da bi ugovori nasih igraca zavisili od uspeha iste. Nije ovo vreme pre interneta, pa da se ne moze videti da li neko zna i moze. Njima je bitno da zaigraju u CL ili jakoj ligi (a takvih ima vise nego dovoljno) i to je to. Dovoljno je pogledati na sta se Jovic napravio, nakon prelaska u Real.

Link to comment

Mislim da je Nikoli Milenkovicu ozbiljno skocila cena nakon nastupa na SP, iako je tada vec bio u Fiorentini i verovatno bi pre ili kasnije docekao svojih pet minuta.

 

Ne mogu igraci da se prodaju kroz repku ako ne igras velika takmicenja, a mi ih ne igramo.

Link to comment



najvise smo pizdili na Kezmana, Pantelica (dry spellovi od po nekoliko godina) i Stankovica (prevelika ocekivanja i igranje van pozicije sve do Antare). 



+ Vidića
  • +1 1
Link to comment

Sve u svemu lepo je Novaković sinoć sumirao - i da smo otišli na EP ne bi uzeli više od boda u grupi, tako da možda i bolje ovako. Poštedjeni dodatnog blamiranja, a dobar deo nacije i bespotrebnog nerviranja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...