Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

4 minutes ago, Cash said:

Ajd ne zezaj. Kod Antica je Vida igrao kao zmaj. Kako je samo zatvorio svabe u Africi.

 

Protiv svaba je napravio penal tipicnim retardiranim potezom za nasu reprezentaciju. Spasio nas je Stojkovic i uklizavanjem Subotic ako se dobro secam. Iako smo imali igraca vise 60 minuta a izgledalo je da imamo igraca manje.

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

4 minutes ago, Dimitrije said:

Iz tog tima danas su igrali: Rajkovic, N. Maksimovic i Milinkovic-Savic.  Na klupi su bili Zdjelar, Grujic i Gacinovic (koji ionako retko igraju za reprezentaciju).  Pianje zasto je ta generacija procerdana i zasto njen trener nije danas trener reprezentacije.  Zbog toga a i drugih losih stvari, Kokeza i kamarila iz FSS treba da lete napolje.

 

Ja sam vec pomenuo Paunovica. Dosta igraca se pogubilo i nije izasla u prvi plan u svojim timovima.

Uzgred, Gracinovic je trebao da igra barem u 2. poluvremenu jer nam je falila brzina na sredini. Mnogo me razocarao Kostic, ne samo danas on po pravilu lose igra u reprezentaciji.

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Svi osim Tadica ne vrede pisljiva boba, nisu u stanju da budu u posedu lopte vise od tri dodavanja.

 

Tadic vez duze vremena usporava igru ozbiljno a danas je bio los. U stvari veliko razocarenje zajedno sa SMS.

Poslednji nas napad u 120 minutu, tadic drzi loptu pored njega u potpuno prazan prostor u 16 metara Skota ulece Lazovic po desnoj strani on nece da mu gurne loptu vec menja stranu i baca Maldenovica u tezak polozaj, srecom je bio korner za nas.

To je jedan primer, puno izgubljenih lopti, pogresnih dodavanja. Ste tek reci za SMS.

Link to comment
Just now, pasha said:

 

Tadic vez duze vremena usporava igru ozbiljno a danas je bio los. U stvari veliko razocarenje zajedno sa SMS.

Poslednji nas napad u 120 minutu, tadic drzi loptu pored njega u potpuno prazan prostor u 16 metara Skota ulece Lazovic po desnoj strani on nece da mu gurne loptu vec menja stranu i baca Maldenovica u tezak polozaj, srecom je bio korner za nas.

To je jedan primer, puno izgubljenih lopti, pogresnih dodavanja. Ste tek reci za SMS.

Ma ne, govorim generalno, nevezano za ovu utakmicu. veceras je sve izgledalo jadno i bedno. Jos sam imao goste na gajbi, svi smo se smorili ko tuljani.

Link to comment

Ispali smo zbog povrede Kolarova. Toliko o tome da Splavarov gusi reprezentaciju. Izgubili smo njegov pas iz zadnje linije, kojim bi cepao skotski presing i izgubili smo Gudelja u sredini. Covek je izdominirao kad je prebacen tamo umesto leptirica Maksimovica.

 

Nadam se da je Stefan Mitrovic zavrsio sa reprezentacijom. Bio je uobicajeno nesiguran, plus je izgubio svaki od nekih 10-15 skok duela sa asom Queen of the South-a, a skok bi trebalo da mu je neki kvalitet. Spajic je u onih desetak minuta delovao mnogo bolje.

Link to comment

Ispali smo jer je Tumba izasao sa dva zadnja vezna jer je jajara. Uplasiio se i isao ziheraski protiv dandi familije. Prakticno smo igrali samo 3 izrazito napadacki orjentisana igraca dok ga nismo primili.

  • +1 2
Link to comment
27 minutes ago, 189- said:

btw kako je samo do vidica dosla lopta da sutne penal. taj nas je unakalio na svakoj bitnoj utakmici represtacije.

 

Нико други није смио да шутира.

Link to comment

Igrali smo sa dve sestice i u Norveskoj pa smo odigrali najbolju utakmicu ko zna otkad. Istina je da je pogresio s tim parom, ali to nije bilo nikakvo jajarenje. Maksimovic je iz nekog razloga zakucan u 11, a s Lukicem je hteo da dobije pas. Desilo se da su nas pojeli fizicki u tom delu terena.

 

Meni je ok da te protivnicki trener iznenadi, da ono sto si zamislio ne funkcionise, ali je neverovatno da mu je jedina prilagodba na poluvremenu bila da ulazimo jace u duele. U prvih par minuta smo napravili dva ostra faula, jedan za karton, ali osnovni problem na terenu nije resen. Da se Skoti nisu svesno povukli, verovatno zbog gubitka snage, ne bismo im dali gol do prekosutra.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
12 minutes ago, Lancia said:

Ma ne, govorim generalno, nevezano za ovu utakmicu. veceras je sve izgledalo jadno i bedno. Jos sam imao goste na gajbi, svi smo se smorili ko tuljani.

Blago tebi ti mozes da skupljas goste. :)

Link to comment
8 minutes ago, J.R. Cash said:

Igrali smo sa dve sestice i u Norveskoj pa smo odigrali najbolju utakmicu ko zna otkad. Istina je da je pogresio s tim parom, ali to nije bilo nikakvo jajarenje. Maksimovic je iz nekog razloga zakucan u 11, a s Lukicem je hteo da dobije pas. Desilo se da su nas pojeli fizicki u tom delu terena.

 

Meni je ok da te protivnicki trener iznenadi, da ono sto si zamislio ne funkcionise, ali je neverovatno da mu je jedina prilagodba na poluvremenu bila da ulazimo jace u duele. U prvih par minuta smo napravili dva ostra faula, jedan za karton, ali osnovni problem na terenu nije resen. Da se Skoti nisu svesno povukli, verovatno zbog gubitka snage, ne bismo im dali gol do prekosutra.

Izmene koje je napravio Tumbakovic, Kata, Mladenovic, Jovic, su pocele da igraju direktnije prema golu Skota.  Nisu oni bog-zna-kako odigrali, ali Jovic je postigao gol, Mladenovic se probijao po levom krilu i slao upotrebljive centar-suteve, Katai je 3-4 puta sutirao na gol (vise suteva na gol nego Tadic i SMS zajedno).  Na zalost, ostatak tima je nastavio da igra onako kako je poceo.

Link to comment

Inace ne znam iz kog razloga mi toliko nadobudno pricamo o skotskom timu, kod njih igraju starteri Mancestera, Liverpula, Arsenala, Seltika, Rendzersa, Vile...izuzev 2 lika iz Madervela i napadaca koji je iz Qpr-a sve ostalo top klubovi.

Link to comment

Čudno da je Tumba napravio takvu katastrofalnu taktičku grešku koja je na kraju rešila ko ide na EP.

Ne možeš igraču Partizana dati da izvodi penal na Marakani. To je za njih od početka karijere skroz neprirodna situacija :fantom:

U nastavku Tumba možda ode, FSS ostaje isti jer jbg Korona i penali su lutrija. Nek se spremi vojnik saveza Lakat ili manje verovatno da iskopaju nekog stranca da odradi gažu.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...