Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Neumoljivo nas decenijama stiže karma kakvu zaslužuje organizacija poput FSS. Vidim da niko ne spominje, ali gledajmo sa vedrije strane, Kokeza, Vučić i ostatak ekipe bukvalno plaču sad, ne za porazom i EP i tužnim navijačima već nad desetinama miliona koji bi se potencijalno slili u savez /čitaj: njihove džepove/. Pomisao da sada samo o tome misle (bez i najmanje dileme) je krajnje odgovarajuća uteha. A verujte mi, iz samog srca repke imam informacije o atmosferi i sl, i samo se o parama priča... Cvrc.

 

Uteha mi doduše nije ni potrebna jer mi se ravno jebe za repku tj fss (igrači nisu ništa krivi), utakmicu sam gledao sa društvom druženja radi, ali i dalje igramo najbedniji i neorganizovaniji fudbal na svetu. Ispunili smo sve standarde dosadašnje, pogrešan odabir igrača po  ko zna kom kriterijumu, jedan špic protiv protivnika od koga samo, barem igrački, jači, pizdunska taktika, prepuštanje igre njima, neorganizovanost, lenjost u napadu, bez kretnje, ideje, bilo čega. 

 

Poprilično sam siguran da bi Muslin ovo večeras rutinirao, ali avaj, treba nam Tumba. 

 

Edit: Tuga da nas je Mitar izbacio, pošto nas je dečko manje više sa Tadićem sam doveo ovde. Ko mu nešto zameri nek jede govna i prestane da prati sport.



 

Edited by Mil@n
  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Apollo Creed said:

 

Bili smo smušeni.:smiley_hail:

 

Vaistinu? Smuseni? Gledajuci iz njegove perspektive zasluzili smo pobedu u prvih 60 minuta sa 3 razlike. :frust:

Link to comment

Sad ce naravno da krenu price o splavovima, kurcobolji i slicno, kao sto uvek krecu u ovakvim slucajevima, ali nista od toga sustinski nije bilo bitno veceras, kao sto nije bilo bitno protiv Norveske. Kad prestanemo sa preteranim ocekivanjima od naseg fudbala mozda ce i igraci igrati pod manjim pritiskom moranja i teretom proglasavanja za favorita protiv ekipa protiv kojih objektivno nismo preveliki favoriti. Nije cudo to sto smo odigrali onako protiv Norvezana nakon sto su nas svi otpisali a ovako protiv Skotske nakon sto su svi sportski novinari vec rezevisali karte za EP.

 

Skotska je jednostavno bolje spremila utakmicu od nas, zatvorili su nam bokove preko kojih jedino i igramo u ovoj formaciji i preuzeli sredinu terena. Sto nisu ranije i efektnije iskoristili to sto su nam uzeli loptu posledica je i njihovog skromnog kvaliteta, tehnicki bolja ekipa bi nas odvalila od zivota veceras. Tumbakovic je vec posle 45 minuta trebalo da reaguje i da osposobi vezni red za igru na vise dodira ali je isao linijom manjeg otpora i kad smo primili gol uveo nas je u problem. Ipak smo se izvukli, prilicno srecno, pokusali na ogroman fizicki i psihicki pad Skota da dobijemo utakmicu, ali je to trajalo jedva nekih 15 minuta i posle vise niko nije hteo nista da rizikuje.

 

Sa boljim trenerom bismo i mi pokusali neke varijacije u pripremi jer i ptice na grani su znale da sa Lazovicem protiv Robertsona i rovitim Kosticem necemo dobiti nista po bokovima, ovako smo isli na "sigurno" i odigrali utakmicu tacno po planu skotskog selektora. Mogli smo da se prosvercujemo na penale ali objektivno nismo to zasluzili, Skoti je trebalo da nas rese vec u 90 minuta. Danas su podbacili nasi najbolji i najcenjeniji igraci, Tadic i SMS, bez njih dvojice mi nemamo individualni kvalitet da dobijamo i slabije reprezentacije od Skotske. Mitrovicu se nema sta zameriti, posle onolike potrosnje mozda nije trebalo da sutira penal ali to nije njegova odluka. Bilo je jasno od pocetka da su izvodjaci raspolozeni i da ce jedan penal da odluci.

Link to comment

Prvo i osnovno treba razbucati trenerske skole po Srbiji i naparaviti novi sistem. To od sedamdesetih nije naucilo kako se igra moderan fudbal i da to prenese na trenere. Od petlica do seniora. To se nece desiti pod ovim fss.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Dva puta zaredom ne možemo da se plasiramo na ep na kojem učestvuje 24 zemlje. To treba umeti. 

 

Ali najjace da se mi plaisiramo na SP i to direktno sto je mnogo teze.

Inace legendarno ispadamo sa EP: dronovi, penali, navijacki neredi, Gurbanov nas okrece kod kuce nakon 2-0 prednosti i tako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...