Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Smeta mi sto je Mrdja ispred Pantelica koji je po znanju izmislio fudbal za ovu trojicu napadaca.
Imam klona, a modovi to ne vide ili ne zele da vide. Postao sam bijeli medjed napokon! cool.gif
Link to comment

Dok se potpuno zanemaruje cinjenica da je Panta budala i stetocina koja voli da prikenjava saigracima za sve i svasta na terenu, a za svoje gluposti siri ruke i sleze ramenima. Ko ga jebe, da je tri put efikasniji od Zigica(a nije uopste) ne bih ga pre imao u timu.

Link to comment
Ukoliko sam uspeo da protumačim Golubove misli, on bi da Stankovića pomeri napred?
jebote, upravo sam imao flešbek one tekme u Beogradu protiv rusa, beše to '97 ili tako nešto. Ono kada je Deki igrao u špicu, jer je selektor imao "viziju sa mijatovićem, koja je, eto, propala". Ko nas je tad vodio ? Sani ? Bata Djora ?
Link to comment

Ako je 97. to je bio Santrac, posle njega valjda Boskov.Bata Djora je imao onu briljantnu epizodu protiv Rusa na Marakani kada je mec gde nam je neophodna pobeda poceo samo sa Drulicem u spicu, da bi ga na 1-0 za Ruse izveo i ubacio Dekija(valjda)

Link to comment
Bata Djora je imao onu briljantnu epizodu protiv Rusa na Marakani kada je mec gde nam je neophodna pobeda poceo samo sa Drulicem u spicu, da bi ga na 1-0 za Ruse izveo i ubacio Dekija(valjda)
To, to! koje je to godine bilo ?
Link to comment
Ako je 97. to je bio Santrac, posle njega valjda Boskov.Bata Djora je imao onu briljantnu epizodu protiv Rusa na Marakani kada je mec gde nam je neophodna pobeda poceo samo sa Drulicem u spicu, da bi ga na 1-0 za Ruse izveo i ubacio Dekija(valjda)
A Bunju gurno na špca jer je visok, pa može da se bori sa Ruskim štoperima... :isuse:, kakav diletant...
Link to comment
Dok se potpuno zanemaruje cinjenica da je Panta budala i stetocina koja voli da prikenjava saigracima za sve i svasta na terenu, a za svoje gluposti siri ruke i sleze ramenima. Ko ga jebe, da je tri put efikasniji od Zigica(a nije uopste) ne bih ga pre imao u timu.
Ne radi se samo o sopstvenoj efikasnosti, Panta kretanjem otvara prilike i saigracima, sto je za ove ostale nuklearna fizika. A to za stetocinu koji samo prikenjava stvarno ne znam odakle ti. On je bas poznat po tome da veoma bitno unapredjuje atmosferu u timu. Ovde su Hertini igraci trazili da ostane maltene samo zbog toga.
Link to comment
Ne no je bio starter u kupu.
To gde je on igrao nije kup. To je Liga kup, a ne FA kup, koji je pravi™ kup. Kao što ima liga rezervnih timova, to je tako kup za rezervne timove. Eventualno se uozbilji onaj ko dođe do 1/4-finala.
Link to comment
Gubljenje Ljajica bi bila glupost epskih razmera. Malo tesi sto Bosanci nisu nista sposobniji od nasih pajsera, pa verovatno nece iskoristiti priliku koju im Tole i ekipa pruzaju.
Zapravo su puno sposobniji i uspesniji od ovih nasih pajsera u privoljavanju igraca da igraju za bosnu i to plasi, primjer mismovic... Edited by MangupIzCivilstva
Link to comment
Dok se potpuno zanemaruje cinjenica da je Panta budala i stetocina koja voli da prikenjava saigracima za sve i svasta na terenu, a za svoje gluposti siri ruke i sleze ramenima. Ko ga jebe, da je tri put efikasniji od Zigica(a nije uopste) ne bih ga pre imao u timu.
plusje'an
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...