Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Бог није створио Адема и Стеву већ Адама и Еву -_-едит: богоугодно писмо

Edited by assück
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ja bih dodao da prvo postaje nebitno kad je efikasnost u reprezentaciji na 1 nivou.Panta je recimo obrnut primjer, igra u klubu, daje golove a u reprezentaciji (skoro) nista.
ne mozebolje nemamo ha-ha-ha
Link to comment

Rukavina je asistirao kod gola protiv Slovenije pa opet nije pozvan sada. Kako to?Nisi shvatio moj post. Ja sam se samo pitao koji su kriterijumi za pozivanje u reprezentaciju. Naveo sam nekoliko igraca koji nisu standarni u svojim klubovima (neki od njih se ne mogu izboriti ni za klupu) i koji se ipak nalaze na spisku. Nisam rekao da nikoga od njih ne treba pozvati. Ali prema tvojoj argumentaciji Rukavina bi trebao dobiti poziv jer je asistirao kod gola Zigicu.I da, nisam promjenio misljenje o Zigicu. Pantelic je za njega izmislio fudbal.edit: samo da napomenem da nisam za pozivanje rukavine u reprezentaciju!

Edited by borris_
Link to comment

cekaj, da li je osnovna funkcija napadaca u timu da daje golove? ne kapiram zaista sta hoces da kazes. pritom uopste ne zelim da patkometrisem. svi napadaci u poslednje vreme daju golove: Zigic sto u reprezentaciji sto u kupu (sa klupe, da), Lazovic u klubu poprilicno efikasan, Pantelic isto daje golove u Olyju. Pantelic eto nije pozvan, ja necu sada od toga da pravim katastrofu. razumem da popizdis zbog Milijasa ili Radosava, razumeo bih i da Ziga nije dao ove golove sto je dao. ovako - sorry ali nije mi jasno i dalje.

Link to comment

Ne smeta meni Zigic na ovom spisku. Smeta mi sto je Mrdja ispred Pantelica koji je po znanju izmislio fudbal za ovu trojicu napadaca.edit: kada Zigic nije davao golove, onda je prema ovom forumu osnovna funkcija napadaca bila da salje odpatke drugim igracima

Edited by borris_
Link to comment
Golmani: Vladimir Stojković, Anđelko Đuričić, Željko Brkić.Odbrana: Branislav Ivanović, Pavle Ninkov, Nemanja Vidić, Neven Subotić, Aleksandar Luković, Slobodan Rajković, Ivan Obradović, Marko Lomić.Sredinji red: Dejan Stanković, Gojko Kačar, Nenad Milijas, Zdravko Kuzmanović, Radosav Petrović, Miloš Krasić, Zoran Tošić, Miloš Ninković, Milan Jovanović.Napad: Nikola Žigić, Danko Lazović, Dragan Mrđa.
Jbt, nama veci deo veznog reda greje klupu u svojim klubovima :( Za boldovane ide 1 specijalni :isuse: Edited by Mostly harmless
Link to comment
cekaj, da li je osnovna funkcija napadaca u timu da daje golove? ne kapiram zaista sta hoces da kazes. pritom uopste ne zelim da patkometrisem. svi napadaci u poslednje vreme daju golove: Zigic sto u reprezentaciji sto u kupu (sa klupe, da), Lazovic u klubu poprilicno efikasan, Pantelic isto daje golove u Olyju. Pantelic eto nije pozvan, ja necu sada od toga da pravim katastrofu. razumem da popizdis zbog Milijasa ili Radosava, razumeo bih i da Ziga nije dao ove golove sto je dao. ovako - sorry ali nije mi jasno i dalje.
Ne no je bio starter u kupu.
Link to comment
Možda će na proleće biti promena, ali ne drastičnih. Do tada ćemo članovi stručnog štaba i ja imati dovoljno vremena da putujemo po Evropi i uživo gledamo veći broj kandidata, dok ćemo igrače iz naše lige gledati gotovo svakodnevno. Ima tu jedan igrač iz Spartaka, zove se Marko Mirić, koji mi je zapao za oko, ali mislim da je prerano da bude pozvan u Prvi tim reprezentacije",
:lol: ovaj ne "profilise", ovom 'zapadaju za oko"ocekuje se 1 spic, 3 zadnja vezna i 1 velika nula od fudbala
Link to comment
Inace
treba ovo da nam se desi. guraju razne milijase i petrovice a nema mesta za decka koji vec sada 5 puta bolji igrac od njih. filipenkove metode su jedino resenje.
Link to comment
Petrović: "Zadovoljan i sa 4 boda"BetaNovi selektor je nakon toga obrazložio svoje odluke što se tiče sastava reprezentacije, i govorio o narednim utakmicama reprezentacije Srbije. "Pantelić nije prošao pripreme sa klubom. Igrao je samo jednu celu utakmicu i trenutno je i za njega bolje da propusti ove mečeve, a videćemo za posle", naveo je Petrović. Kostur tima ostao je isti kakav je bio i kod prethodnog selektora Radomira Antića. "Nisam mnogo menjao sastav, jer ovi igrači već dugo igraju zajedno, a i ovo je najbolje što imamo. Praktično je samo Lomić nov u timu",kazao je Petrović, koji je nagovestio i da će Srbija nastupati sa četvoricom igrača u odbrani, trojicom u sredini, dvojicom na krilima i jednim klasičnim špicem. "Insistiraću na boljoj igri na sredini. Onda će i Miloš Krasić i Milan Jovanović ili Zoran Tošić, biti bolji na krilima. Treba da vidimo gde će biti kapiten Dejan Stanković koji zbog iskustva može da igra na više pozicija. A sigurno ćemo imati trojicu na sredini terena, menjaće se, neće biti striktnih granica", kazao je. Selekcija Srbije, koja je na dve prve utakmice sa Farskim Ostrvima i Slovenijom osvojila četiri boda, igra protiv Estonije igraće 8. oktobra, a četiri dana kasnije gostovaće kod Italije u Djenovi. "Estonija nije veliko ime, ali ume da bude nezgodan protivnik što se videlo i u njihovom duelu sa Italijom kada su vodili sa 1:0, a nakraju izgubili sa 1:2. Što se tiče Italijana, uvek idem na pobedu, ali bio bih zadovoljan i kada bismo na ove dve utakmice osvojili četiri boda. Nije sramota osvojiti bod na gostovanju kod doskorašnjeg svetskog šampiona Italije", kazao je selektor "orlova".. Reprezentacija se okuplja u ponedeljak u hotelu "Hajat", a trening će održati na terenima SC "Teleoptik" u Zemunu.
prvi bold: a ostali su se bas naigrali :isuse:drugi bold: naravnotreci bold: tri zadnja vezna :isuse:treci bold: Stankovic se opet gura da organizuje napad :isuse:Generalno: neka ide u kurac
Link to comment
prvi bold: a ostali su se bas naigrali :isuse:drugi bold: naravnotreci bold: tri zadnja vezna :isuse:trecicetvrti bold: Stankovic se opet gura da organizuje napad :isuse:Generalno: neka ide u kurac
<_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...