Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Bas me interesuje koa ce da pozove.U odbrani bih volio da vidim ledja Rukavini (ipak je Paja trenutno manje los). Znaci Ivanovic, Vidic, Subotic, Obradovic, Paja, Lukovic i nazalost Lomic (:isuse:).U sredini bih volio da nestanu Milijas i Raca (nadam se da Tomic ne pripada A timu), a da pozove mlade snage Ljajica i mozda Djuricica (je li i dalje standardan ovaj drugi?). Trebalo bi izostaviti i Kacara dok se ne pocne igrati u svom klubu. Znaci Stankovic, Kuzmanovic, Ljajic, Jovanovic, Krasic, Tosic, Djuricic, Ninkovic i mozda Kacar.U napadu nema boljihedit: zaboravih Ninkovica

Edited by borris_
Link to comment

Đuričić se po Žurnalu i ne razmatra. Kandidati za golmana su Stojković, Isailović i Brkić. Uostalom, ceo spisak iz Nesportskog:

Гол­ма­ни Вла­ди­мир Стој­ко­вић, Жељ­ко Бр­кић, Бо­јан Иса­и­ло­вић. Од­бра­на Не­ма­ња Ви­дић, Бра­ни­слав Ива­но­вић, Сло­бо­дан Рај­ко­вић, Алек­сан­дар Лу­ко­вић, Па­вле Нин­ков, Не­вен Су­бо­тић, Мар­ко Ло­мић. Сре­ди­на те­ре­на Де­јан Стан­ко­вић, Ми­лош Кра­сић, Здрав­ко Ку­зма­но­вић, Ми­лош Нин­ко­вић, Ми­лан Јо­ва­но­вић, Зо­ран То­шић, Гој­ко Ка­чар, Не­над Ми­ли­јаш, Ра­до­сав Пе­тро­вић, Фи­лип Ђу­ри­чић. На­па­да­чи Ни­ко­ла Жи­гић, Дан­ко Ла­зо­вић, Мар­ко Пан­те­лић, Дра­ган Мр­ђа.
Link to comment
Сре­ди­на те­ре­наДе­јан Стан­ко­вић, Ми­лош Кра­сић, Здрав­ко Ку­зма­но­вић, Ми­лош Нин­ко­вић, Ми­лан Јо­ва­но­вић, Зо­ран То­шић, Гој­ко Ка­чар, Не­над Ми­ли­јаш, Ра­до­сав Пе­тро­вић, Фи­лип Ђу­ри­чић.
Ako je ovo tacno, onda nek idu svi u kurac. Naprijed Estonija, naprijed zabari.
Link to comment

Predpostavljam da ce spisak biti slican (mozda 1 ili dvije izmjene). Ali ovaj spisak je horor. Koje kriterijume uzima da pozove igrace?Talenat? Forma? Igranje u klubu?Гој­ко Ка­чар, Zigic, Не­над Ми­ли­јаш, Ра­до­сав Пе­тро­вић ne igraju za svoj klub. Ova zadnja dvojica su talentovana za fudbal koji se igrao 70-ih a za danasnji nisu.Sta je Ljajic zgrijesio?Previse je mlad? Djuricic je isto godiste (ili ne tako daleko)Nije u formi? Iako nezapazen za neke forumase, za italijane je bio igrac utakmice protiv palerma.Nema talenta? hahahaNije dovoljan pravoslavac? Iskreno se nadam da nije takoNadam se da cu pojesti govna kada izadje pravi spisak.

Edited by borris_
Link to comment

Inace

Adem Ljajić bi mogao zaigrati za BiHTrener Mihajlović mi je zabranio davati izjave - kaže mladi NovopazaracVeličina slova: Decrease font Enlarge fontZ. Ć. (Avaz Sport) 01/10/2010 08:30:00image Ljajić: Igrao za mlađe selekcije SrbijeAdem Ljajić, prvotimac Fiorentine u potpunosti koristi povjerenje trenera Siniše Mihajlovića.Tako se Adem u dosadašnjih pet kola, dva puta upisao u listu strijelaca. Po ocjenama medija u Italiji, Ljajić je trenutno najbolji igrač „ljubičastih“ iz Firence.Tragom informacije u srbijanskim medijima da je neko iz Nogometnog saveza BiH kontaktirao AdemaLjajića u želji da ga privoli da zaigra za našu „A“ reprezentaciju, stupili smo u kontakt sa igračem koji se nalazi na listi želja i Intera, aktuelnog prvaka Evrope.- I pored moje dobre volje, ne mogu vam ništa reći jer trener Siniša Mihajlović mi je zabranio davati izjave. Moram poštovati njegovu odluku. Mene, niko iz BiH nije kontaktirao, što ne znači da nije moje menadžere - kazao je Ljajić, koji je u prošlom kolu protivParme ponio epitet igrača utakmice. Ljajić je podsjetimo rođen u Novom Pazaru, a jedno vrijeme je nakon odlaska iz Partizana proveo u Mančester junajtedu. Jučer (četvrtak) napunio je devetnaest godina.Igrao je za mlađe selekcije Srbije, ali još uvijek nije debitovao za „A“ tim naših istočnih komšija, što znači da bi u slučaju dobijanja bh. državljanstva mogao promijeniti i reprezentaciju za koju želi igrati.
Link to comment
Ja pricam o Filipu a ucitelj valjda o golmanu. Sinoc sam gledao Jorgacevica i odlicno je branio. Voli da pravi efektne parade ali sigurno hvata loptu.
nije Jorgačević za našu repku.pobogu, čovek je startni golman u inostranstvu već 3 godine, zašto bi ga zvali ?
Link to comment
Predpostavljam da ce spisak biti slican (mozda 1 ili dvije izmjene). Ali ovaj spisak je horor. Koje kriterijume uzima da pozove igrace?Talenat? Forma? Igranje u klubu?Гој­ко Ка­чар, Zigic, Не­над Ми­ли­јаш, Ра­до­сав Пе­тро­вић ne igraju za svoj klub. Ova zadnja dvojica su talentovana za fudbal koji se igrao 70-ih a za danasnji nisu.Sta je Ljajic zgrijesio?Previse je mlad? Djuricic je isto godiste (ili ne tako daleko)Nije u formi? Iako nezapazen za neke forumase, za italijane je bio igrac utakmice protiv palerma.Nema talenta? hahahaNije dovoljan pravoslavac? Iskreno se nadam da nije takoNadam se da cu pojesti govna kada izadje pravi spisak.
Otkud ti ideja da :ziga: ne igra. Ne samo da igra nego i vodi klub sa klupeLinkLjajic nece biti tu jer je vec prodat. Ne moze da mu se dize cena. Veci je problem sto ninkovic, iako bude pozvan, nece igrati, a realno je najbolji/jedini plejmejker. Igracemo sa 3 zadnja vezna, Znaci deki i jos dvojica, na krilima krasic i jovanovic, :ziga: sam napred. Ko ne veruje nek pogleda zvezdu iz prosle sezone.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...