Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

U principu, verujem da su pretnje smrcu opomena. Videcemo kako ce se stvari odvijati, a nadam se da ce Bogdanovic ipak malo da primiri situaciju, jer dzabe rizikuje zivot(verujem da bi FSS lagano mogao da ga ukloni), a realno covek ne moze nista da promeni jer je vlast na prst u dupe sa Toletom.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Deki želi da bude pomoćnik selektoru Mihajloviću00035966.jpgKapiten fudbalske reprezentacije Srbije, Dejan Stankovic izjavio je za Skaj Sport Italija da u skorijoj budućnosti ne vidi sebe kao trenera velikih evopskih klubova, ali da bi voleo da bude deo stručnog štaba nacionalnog tima naše zemlje, koji će sa klupe predvoditi srpski stručnjak Siniša Mihajlović, trenutno trener Fiorentine. - Uopšte ne vidim sebe kao trenera. Ipak, voleo bih da jednog dana budem komentator na nekoj televiziji ili da budem trener u stručnom štabu Siniše Mihajlovića na čelu reprezentacije Srbije - rekao je Stanković.Kapiten "orlova" i zamenik kapitena Intera, ima ugovor sa prvakom Evrope do 2014. godine, a kako sam kaže, planira da na "Đuzepe Meaci" okonča bogatu fudbalsku karijeru. - Mislim da ću karijeru da završim u Interu. Imam ugovor do 2014. godine i 95 odsto sam siguran da neću više da igram ni za jedan drugi klub - poručio je Stanković.
:yucky:Srećom, samo iz kategorije šta bi bilo kad bi bilo. Edited by Filipenko
Link to comment

Pa dobro, ne gine nam Sinisa na mestu selektora u vrlo bliskoj buducnosti. A za Dekija sam ubedjen da ce biti odlican trener, bolji od gorepomenutog. Ako resi time da se bavi, naravno.

Edited by Joe D
Link to comment
Pa dobro, ne gine nam Sinisa na mestu selektora u vrlo bliskoj buducnosti.
Verovatno bližoj nego što mislimo. Golub neće dočekati kvalifikacije za sledeće SP nakon debakla koji sada sleduje reprezentaciji pod njim, dočim Traktor neće dočekati kraj sezone u Fiorentini. Dalje je puka formalnost.
Link to comment

U vezi Clea, iz pressa:

DOBRE STRANE- činjenica da bi reprezentacija Srbije sa Kleom rešila pitanje centarfora na duži period, jer će Pantelić i Žigić verovatno igrati samo još jedan ciklus- nijedan od mladih srpskih napadača koji dolaze ne poseduje Kleove karakteristike, odnosno fantastičan skok i dobru igru leđima.- mogućnost zarade, jer bi se dresovi Klea sa srpskim obeležjima prodavali u Brazilu
Ahahahahahahahaha... :lol::Hail:Kakav je licem prema kosu?
Link to comment
Selektor Srbije fudbalske reprezentacije Vladimir Petrović Pižon saopštio je imena svojih pomoćnika u stručnom štabu.14150438264c9c85a1c10b6404475272_extreme.jpgPomoćni treneri biće Radovan Ćurčić i Srđan Vasiljević, kondicioni trener biće Željko Boljević, dok će o radu sa golmanima brinuti Goran Pandurović. „Pažljivo sam birao saradnike. Izabrao sam mlade trenere koji rade u Srbiji i koji su se edukovali u domaćoj Trenerskoj školi Fudbalskog saveza Srbije“, rekao je Petrović.Ćurčić se domaćoj javnosti nametnuo dugogodišnjim uspešnim radom u ivanjičkom Javoru, a uz to je 2009. godine proglašen najboljim trenerom Srbije u izboru Saveza i predvodio je nacionalni tim na prijateljskoj utakmici protiv Japana, u kojoj smo u Osaki pobedili 3:0. Vasiljević je u ovoj sezoni trenirao superligaša BSK iz Borče, a radio je i kao trener Čukarički Stankoma i bio je pomoćni trener u Smederevu. Boljević je dugogodišnji Petrovićev saradnik, dok će sa golmanima raditi Goran Pandurović, ujedno i trener golmana Partizana. Petrović se, takođe, u želji da se maksimalno posveti predstojećim obavezama, još jednom osvrnuo na brojna pitanja vezana za mogućnost da Kleo zaigra za reprezentaciju Srbije. „Za susrete protiv Estonije i Italije Klea neću zvati, jer u trenutku kada sam sastavljao spisak on nije imao naš pasoš. Ali, posle tih utakmica, svaki igrač, a samim tim i Kleo, biće praćeni i njihova igra biće analizirana, pa ćemo videti šta će biti po tom pitanju u budućnosti. Dalje priče o statusu Klea u ovom trenutku deluju samo opterećujuće i zamolio bih sve za razumevanje i prihvatanje ovog mog stava“, rekao je Petrović. Za razliku od prethodnih akcija reprezentacije, pred utakmice sa Estonijom i Italijom baza tima će biti hotel „Hajat“, a ne „Prezident“ Sportskog centra u Kovilovu.
Edited by Filipenko
Link to comment
„Pažljivo sam birao saradnike. Izabrao sam mlade trenere koji rade u Srbiji i koji su se edukovali u domaćoj Trenerskoj školi Fudbalskog saveza Srbije“, rekao je Petrović.
:lol:
Link to comment

Bas zanimljivo da nikad nisu spomenuli mogucnost zarade od prodavanja srpskih dresova sa imenom Ramba Petkovica, ali zato sada Kleo predstavlja znacajan prihod novca Toletovoj kasi. :yucky: I ko je taj Salatic, prvi put cujem za njega? :blink:edit: Sta sada muljaju sa tim hotelima?

Edited by casperbgd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...