Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Tim pre. Tolizujmo™ priču o Toletu na jedno mesto, da ne smaramo na 50 strana. Ja bih otvorio, ali smatram da ta čast treba da pripadne jednom od navijača iz suparničkog, vazda mrskog tabora.

Link to comment
Pižon: Neću zvati Klea!Priča da bi Brazilac Gabrijel Kleo mogao da zaigra za reprezentaciju Srbije, podelila je javnost. Dok neki smatraju da je to dobra ideja, drugi misle suprotno. Tim povodom oglasili su se i neki srpski reprezentativci koji smatraju da centarforu Partizana nije mesto među "orlovima".Mišljenje je izneo i sveži selektor Srbije Vladimir Petrović Pižon.- Da stavimo tačku na ovu temu. Za utakmice sa Estonijom i Italijom neću zvati Gabrijela Klea - poručio je Pižon za Sportski žurnal.
Link to comment

Mrdja se nabacuje:Posle meča, Mrđa je za „Novosti“ odgovorio na pitanje šta misli o novom selektoru Petroviću Pižonu.- U nekoliko navrata sam radio sa Petrovićem i verujem da ima poverenje u mene. Nadam se da će me pozvati i da ću konačno dobiti priliku da zaigram u ekipi. Bar poluvreme - rekao je Mrđa.

Link to comment
Tim pre. Tolizujmo™ priču o Toletu na jedno mesto, da ne smaramo na 50 strana. Ja bih otvorio, ali smatram da ta čast treba da pripadne jednom od navijača iz suparničkog, vazda mrskog tabora.
Tole je konstanta pisanja na fudbalu.On se preplićeTM sa reprezentacijom i svaka priča o njoj bez njega bi bila značajno osiromašena
Link to comment
Pižon ni ne može da zove Klea za ove dve utakmice kad još nije dobio državljanstvo.
Pitanje je i dal' su svi nadlezni (a mislim da su to JSDP, FSS i OKS) dali svoje misljenje. A bez tog misljenja, Gljivici su vezane ruke.
Link to comment
Tražio sam od igrača, pre svega, da način ponašanja bude u skladu sa onim što predstavljamo. Razvio sam kod njih patriotizam, jer moraju uvek da znaju da iza njih stoji čitava nacija.
:isuse:
Link to comment
Iako još uvek ništa nije zvanično prvi saradnik selektora trebalo bi da bude Radovan Ćurčić, strateg Javora,
Kombinacija Pizon-Ćure znaci da cemo igrati sistem 6-3-0-1. Pitanje je samo kako ce Stankovic ili Vidic reagovati na takticku kombinacije Ćurčića, iz koje proizilaze dobri rezultati javora, a koja se zove Valjanje po terenu.
Link to comment
Pižon ni ne može da zove Klea za ove dve utakmice kad još nije dobio državljanstvo.
Pre bi rekao da u zamisljenim formacijama za predstojece utakmice , ne zna gde bi stavio klasicnog centrafora ... Mozda do proleca nateraju ga da provali neki ofanzivni sistem , pa ce automatski i biti u nekoj kombinaciji (naravno ako nastavi sa dobrom formom i postane Srbin )...
Link to comment

Mrdja se drugi dan zaredom nabacuje preko Novosti:* Očekujete li poziv novog selektora?- Zna se šta znači reprezentacija i svakako da očekujem da dobijem šansu da igram. Trudim se i nastaviću tako. Ako ne, onda će možda zbog „trojki“ da me pozove selektor Dušan Ivković - kaže u šali Mrđa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...