Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Boljeg sta nemamo? Umetnika?Istupiste previse. Sale Ilic se pokazao kao promasaj u svim reprezentativnim akcijama u kojima je ucestvovao, inostrana karijera mu je u rangu drugog umetnika koga si pomenuo, odakle uopste fama da je njega bilo ko potcenio? Ja bih rekao da se on ceo zivot precenjuje. Ja razumem da je on legenda Partizana, ali to sa reprezentativnim fudbalom nema mnogo veze.edit: @zoki asov

Edited by Joe D
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Sale je takav kakav je. Boljeg nemamo i drago mi je da pizon to vidi.
Meni, iskreno, nije. Niti je tacno da nemamo boljeg i spremnijeg igraca za tu poziciju, niti mi je drago sto ce sad Pizon da povlaci neke stare price samo da bi izmislio toplu vodu i pokazao kako vidi nesto sto Antic nije video. Sasa Ilic je proslost a ni kad je bio sadasnjost nije bio spreman za ozbiljan fudbal.Mada, nisam to uopste komentarisao niti me zanima sta Pizon radi, posto znam sta ce na kraju da uradi pa da se ne nerviram bezveze. Reagovao sam samo na tu suludu pricu o Ilicu kao nasem najboljem fudbaleru u poslednjih 15 godina. Njemu je trava jednostavno bila previsoka i u reprezentaciji i u inostranim klubovima za koje je igrao, a i u Partizanu kad je Zvezda imala jaci tim. Sve sto je u karijeri uradio je to sto je terorisao srpske provincijske ekipe kojima religija zabranjuje da predju centar na JNA ili Marakani pa nije morao mnogo da trci. Uporedjivati tog igraca sa velikim zvezdama svetskog fudbala kakvi su bili i jesu Mijat, Vidic i Stankovic je potpuna besmislica.
Link to comment
:isuse: Mislim da vidim gde dolazi do zabune. Rekoh, "koji je igrao u Srbiji". Dakle, neko ko je igrao ovde i u najboljim godinama i ko je ostavio nekog traga, donosio titule. Nema sumnje da je zato i potcenjivan i nipodaštavan.
:lol:
Link to comment
Kada se Dragan Ciric (toliko o potcenjenim igracima u reprezentaciji) povukao, Sasa Ilic je ostao jedini umetnik u srpskom fudbalu.
+1Ja bih plejadi umetnika dodao i još jednog Sašu. pollock.number-8.jpgNaravno, jednog jedinog Sašu Ćurčića. Takvu eksplozivnost trenutka i gesta, naša repka nikad nije videla.
Link to comment
:isuse: Mislim da vidim gde dolazi do zabune. Rekoh, "koji je igrao u Srbiji". Dakle, neko ko je igrao ovde i u najboljim godinama i ko je ostavio nekog traga, donosio titule. Nema sumnje da je zato i potcenjivan i nipodaštavan.
Ovo mu je jaka stavka u CV-ju. Proveo najbolje godine na srpskim livadama.
Link to comment
Boljeg sta nemamo? Umetnika?Istupiste previse. Sale Ilic se pokazao kao promasaj u svim reprezentativnim akcijama u kojima je ucestvovao, inostrana karijera mu je u rangu drugog umetnika koga si pomenuo, odakle uopste fama da je njega bilo ko potcenio? Ja bih rekao da se on ceo zivot precenjuje. Ja razumem da je on legenda Partizana, ali to sa reprezentativnim fudbalom nema mnogo veze.edit: @zoki asov
Ti ga mrzis jer igra za Partizan.
Meni, iskreno, nije. Niti je tacno da nemamo boljeg i spremnijeg igraca za tu poziciju, niti mi je drago sto ce sad Pizon da povlaci neke stare price samo da bi izmislio toplu vodu i pokazao kako vidi nesto sto Antic nije video. Sasa Ilic je proslost a ni kad je bio sadasnjost nije bio spreman za ozbiljan fudbal.Mada, nisam to uopste komentarisao niti me zanima sta Pizon radi, posto znam sta ce na kraju da uradi pa da se ne nerviram bezveze. Reagovao sam samo na tu suludu pricu o Ilicu kao nasem najboljem fudbaleru u poslednjih 15 godina. Njemu je trava jednostavno bila previsoka i u reprezentaciji i u inostranim klubovima za koje je igrao, a i u Partizanu kad je Zvezda imala jaci tim. Sve sto je u karijeri uradio je to sto je terorisao srpske provincijske ekipe kojima religija zabranjuje da predju centar na JNA ili Marakani pa nije morao mnogo da trci. Uporedjivati tog igraca sa velikim zvezdama svetskog fudbala kakvi su bili i jesu Mijat, Vidic i Stankovic je potpuna besmislica.
Od kako je piksi okacio kopacke o klin, kuka se o tome kako nemamo kreativca u ekipi. Pokusavalo se nesto sa nesrecnim Vukicem jos jednim nasim umetnikom i elegantnim tehnicarem, ali njega su povrede sjebale u potpunosti. Trenutno, najblize tom kreativcu (ne racunam Kadu-a, pricamo o onome cime trenutno raspolazemo) koliko to bolno zvucalo je Sale Ilic. Jebiga i ja bih voleo da imamo nekog mladjeg i boljeg ali to je realnost. Sale je dosta fudbalski sazreo u svojim godinama potucanja po turskim, austrijskim i grckim vukojebinama. Igra mnogo odgovornije i primetno vise pomaze u odbrani. Medjutim kljucne su njegova proigravanja, upravo ono sto nam najvise nedostaje u reprezentaciji. Sto se godina tice, ne tako davno je prizivan 1 Rambo Petkovic, koji valjda ima 40 godina. Kako izgleda kada nam napad organizuju Stankovic i Kuzmanovic videli smo protiv Slovenije. Ako su Krasic, Stankovic i Jovanovic (bar za sada) zacementirani u startnoj postavi, zasto ne probati sa Saletom Kapitenom, umesto dokazanih fudbalskih neznalica tipa Milijasa ili Race, ili slabo upotrebljivog Kuzmanovica. Posle Australije i Slovenije, oko Ninkovica se stvorio hajp kako je upravo on taj cuveni kreativac kog cekamo kao godo-a. Avaj, vrlo brzo cemo i njega napusavati kurcem i cekati nekog novog kreativca.
Link to comment
Od kako je piksi okacio kopacke o klin, kuka se o tome kako nemamo kreativca u ekipi. Pokusavalo se nesto sa nesrecnim Vukicem jos jednim nasim umetnikom i elegantnim tehnicarem, ali njega su povrede sjebale u potpunosti. Trenutno, najblize tom kreativcu (ne racunam Kadu-a, pricamo o onome cime trenutno raspolazemo) koliko to bolno zvucalo je Sale Ilic. Jebiga i ja bih voleo da imamo nekog mladjeg i boljeg ali to je realnost. Sale je dosta fudbalski sazreo u svojim godinama potucanja po turskim, austrijskim i grckim vukojebinama. Igra mnogo odgovornije i primetno vise pomaze u odbrani. Medjutim kljucne su njegova proigravanja, upravo ono sto nam najvise nedostaje u reprezentaciji. Sto se godina tice, ne tako davno je prizivan 1 Rambo Petkovic, koji valjda ima 40 godina. Kako izgleda kada nam napad organizuju Stankovic i Kuzmanovic videli smo protiv Slovenije. Ako su Krasic, Stankovic i Jovanovic (bar za sada) zacementirani u startnoj postavi, zasto ne probati sa Saletom Kapitenom, umesto dokazanih fudbalskih neznalica tipa Milijasa ili Race, ili slabo upotrebljivog Kuzmanovica. Posle Australije i Slovenije, oko Ninkovica se stvorio hajp kako je upravo on taj cuveni kreativac kog cekamo kao godo-a. Avaj, vrlo brzo cemo i njega napusavati kurcem i cekati nekog novog kreativca.
Pa eto, u sredu si mogao da vidiš cenu njegove odgovorne igre protiv ozbiljne ekipe. Koliko je pasova podelio?
Link to comment
Ti ga mrzis jer igra za Partizan. Od kako je piksi okacio kopacke o klin, kuka se o tome kako nemamo kreativca u ekipi. Pokusavalo se nesto sa nesrecnim Vukicem jos jednim nasim umetnikom i elegantnim tehnicarem, ali njega su povrede sjebale u potpunosti. Trenutno, najblize tom kreativcu (ne racunam Kadu-a, pricamo o onome cime trenutno raspolazemo) koliko to bolno zvucalo je Sale Ilic. Jebiga i ja bih voleo da imamo nekog mladjeg i boljeg ali to je realnost. Sale je dosta fudbalski sazreo u svojim godinama potucanja po turskim, austrijskim i grckim vukojebinama. Igra mnogo odgovornije i primetno vise pomaze u odbrani. Medjutim kljucne su njegova proigravanja, upravo ono sto nam najvise nedostaje u reprezentaciji. Sto se godina tice, ne tako davno je prizivan 1 Rambo Petkovic, koji valjda ima 40 godina. Kako izgleda kada nam napad organizuju Stankovic i Kuzmanovic videli smo protiv Slovenije. Ako su Krasic, Stankovic i Jovanovic (bar za sada) zacementirani u startnoj postavi, zasto ne probati sa Saletom Kapitenom, umesto dokazanih fudbalskih neznalica tipa Milijasa ili Race, ili slabo upotrebljivog Kuzmanovica. Posle Australije i Slovenije, oko Ninkovica se stvorio hajp kako je upravo on taj cuveni kreativac kog cekamo kao godo-a. Avaj, vrlo brzo cemo i njega napusavati kurcem i cekati nekog novog kreativca.
Naravno da se kuka, ali potrebno je da to bude podoban™ kreativac.Postavljam pitanje, ima li išta lepše nego gledati fudbalskog velemajstora kako obara silu i nepravdu donoseći u svojoj 35. godini Srbiji prvu titulu evropskog šampiona u njenoj istoriji u Ukrajini i Poljskoj?Valjda ćemo se složiti da nema boljih™. Možda ih je bilo ranije, zaostalo iz osamdesetih i početka devedesetih. Danas, zna se ko je kapiten. Ne nosi slučajno Partizan u Ligi Šampiona na svojim krhkim plećima.
Link to comment
ljajic je za dve klase bolji igrac od sase ilica.
:lol: Ljajić nije...kako beše, dovoljno iskusan? Uostalom, eno Siniša kuka da igra igrice po ceo dan i neće da se ošiša.Eto recimo Ljajića. Sada je dao gol iz penala i svi napamet pričaju da je car. Međutim, meni o njegovoj igri mnogo više govori činjenica da je, nakon što je Fiorentina počela da gubi u 67. minutu on odmah u 68. minutu zamenjen. Edited by Filipenko
Link to comment
Pa eto, u sredu si mogao da vidiš cenu njegove odgovorne igre protiv ozbiljne ekipe. Koliko je pasova podelio?
Pa protiv neke reprezentacije koja je jaca od nase koliko je Sahtjor od Partizana, sigurno ne bi briljirao, ali protiv onih sa kojima smo tu negde bi mogao da bude koristan.
Link to comment
:lol: Ljajić nije...kako beše, dovoljno iskusan? Uostalom, eno Siniša kuka da igra igrice po ceo dan i neće da se ošiša.Eto recimo Ljajića. Sada je dao gol iz penala i svi napamet pričaju da je car. Međutim, meni o njegovoj igri mnogo više govori činjenica da je, nakon što je Fiorentina počela da gubi u 67. minutu on odmah u 68. minutu zamenjen.
gledao sam prvo poluvreme. dovoljno je pogledati 5 minuta utakmice da se shvati da je on vec sada bolji igrac nego sto je sasa ilic bio kada je bio na vrhuncu karijere.
Link to comment
Pa protiv neke reprezentacije koja je jaca od nase koliko je Sahtjor od Partizana, sigurno ne bi briljirao, ali protiv onih sa kojima smo tu negde bi mogao da bude koristan.
Ne baš, fora je u tome da je igrač takvih fizičkih karakteristika, snage i fizičke spreme nepotreban luksuz za ekipu, ne drugačiji od Milijaša. Da postoje hokejaške ili basket izmene, takvi igrači bi imali smisla. Uostalom, nije on džabe ubica malih timova, na stranu reprezentativna karijera i inostrani fijasko, još u derbijima onomad se jasno videlo da je dovoljno da mu staviš nekog kostolomca poput Dejana Ilića da ga flasteriše, i ovaj nestane sa terena.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...