Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

A evo nam i novog vodje navale :D btw. padace sneg zbog boldovanog.
Mrđa i Obradović dali 4 gola na 1 utakmici :blink: Jebo sneg, nestaće zemljino magnetno polje, udariće nas kometa.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Pizon pravi korenite promene - osim Lomica, vraca u repku i Ilica.Igra ok, ali malo mi je nerazumljivo da vracas u tim nekoga sa 33 godine, a do prvenstva koje je cilj, imace 35. Btw, razmislja o Banetu na mestu stopera. Krivo mi je sto tog momka seljakaju sa pozicije na poziciju. Jasno je da on ima kvaliteta za obe, ali taman se ustalio kao bek, ovaj ce ga vracati na stopera.http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2010&mm=09&dd=19&nav_id=459726Koga ocekujete na spisku Zonpija, a koga vise necemo gledati?

Link to comment

Baneta vrati u sredinu i znamo da necemo strepeti zbog glupih gresaka jer su on i Vidic dovoljno iskusni i kvalitetni da se jako dobro dopunjuju. Ubacivanjem Lomica dobijamo nekoga ko ume da sutne precizno sa vise od 25 metara i da pogodi okvir gola, a ne tribinu. Ubacivanjem Ninkova nam garantuje borbenost i jos jednog igraca koji ima dobar centarsut, a to je ono sto nam fali trenutno, a usput rasterecuje Krasica.Inace u pravu je da nam tteba profil igraca kakav je Sasa Ilic, samo je problem sto ga mi nemamo.

Link to comment
Ubacivanjem Lomica dobijamo nekoga ko ume da sutne precizno sa vise od 25 metara i da pogodi okvir gola, a ne tribinu.
Znaci da ocekujemo i Bombu u reprezentaciji, posto je to veliki problem ocigledno?
Link to comment
Pizon pravi korenite promene - osim Lomica, vraca u repku i Ilica.Igra ok, ali malo mi je nerazumljivo da vracas u tim nekoga sa 33 godine, a do prvenstva koje je cilj, imace 35. Btw, razmislja o Banetu na mestu stopera. Krivo mi je sto tog momka seljakaju sa pozicije na poziciju. Jasno je da on ima kvaliteta za obe, ali taman se ustalio kao bek, ovaj ce ga vracati na stopera.http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2010&mm=09&dd=19&nav_id=459726Koga ocekujete na spisku Zonpija, a koga vise necemo gledati?
za ilica sigurno ima mesta medju 23 a i za lomica, bar dok se kolarov ne oporavi (verovatno i posle, jer mislim da je bolji od obradovica).paja umesto rukavine i stameni umesto nekog od rez golmana. falice i zadnjih veznih...
Link to comment

Slazem se da bi mozda Bane i Vida bili idealna kombinacija stopera, ali to moze biti i mac sa dve ostrice, jer koliko god Bane bio vrhunski, decko vec duzi vremenski period igra beka - i u reprezentaciji i u Celziju! Lomic je mozda bolji od Obradovica, meni bas i ne, jer se jos uvek uzdam u talenat ovog drugog i godine, te je perspektiva pred njim.

Edited by Segundo
Link to comment

Sta ce Lomic u reprezentaciji?Tu su Lukovic i Obradovic a Kolarov se vraca iduce godine.Bane igra desnog beka u Celsiju i bilo bi glupo ga stavljati na stopersku poziciju.Ilic... Trebao je on davno biti redovan u reprezentaciji ali Djoric i strucnjaci su rekli da je on slab za reprezentaciju. Sada je star.

Link to comment

samo kompletan idiot može da stavi ivanovića na poziciju štopera, osim ako nije neka teška iznudica pred kraj utakmice...

Edited by ivamehiva
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...