Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Upravo tako. Moka je inteligentan covek, ali ima psihicke probleme. Pizon je na granici mentalne retardiranosti, ako ne i iza nje.edit@FeindounoDusevna bolest i zaostalost u dusevnom razvoju su potpuno razlicite stvari

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Uopste nije poenta kakvi su nedostaci u glavi u pitanju, obojica ih imaju, bili su odlicni igraci i nikakvi treneri. Odatle slicnost.
Ole :)I daju potpuno kretenske izjave i jedan i drugi. 90% stvari koje kazu su najgore idiotarije, na 1 ili 2. nacin.
Link to comment
Ma, Pizon je totalni trenerski mediokritet. On je bio strasan igrac i razume igru ali to je otprilike sve sto mu ide u prilog. Za razliku od te mrsave liste prednosti mane su mu brojne. Ziheras je, nema autoritet, nema karakter, jedva da se opismenio za ovih 55 godina zivota. Covek, bre, trening zove "treming". Posle toliko godina bavljenja fudbalom on ni rec trening ne ume da izgovori pravilno. Pa, njega ce Vidic zubima da prekolje jos kad im prvi put iscrta taktiku na tabli.
meni je pizon apsolutno najomiljeniji igrac kog sam gledao u zivotu - u timu za koji navijam - voleo sam ga kao igraca mnogo vise nego recimo piksija ili savicevica. on je klasican pimpler sa terena za mali fudbal sa najmeksom nogom, koga je na terenu drzao taj bazicni zivotinjski instinkt da izjebe protivnika kao vola na petoparcu ali sve ostalo.... no fuckin way. siguran sam da je njegovo razumevanje igre (koje si mu dao) u strateskom smislu potpuno nepostojece a to je alfa i omega dobrog trenera.sve u svemu - ovo je apsolutno katastrofalna odluka, za nijansu manje idiotska od one da dejo savicevic bude selektor onomad, ali sa izvesno jednakim posledicama. tole odlazi!
Link to comment

Nije mi jasno zašto se Pižon minira. Dajmo čoveku šansu, 100 dana, par utakmica, da vidimo na čemu smo i koliko se može. Sačekaj pre kritike, to je moj moto. Nema presije rezultata, nema obaveze pobeđivanja. Lagano. Uostalom, nameštaj u Kući Fudbala je nešto što je sasvim sigurno u ovom trenutku prioritet, jer prvenstva prolaze i odlaze svake dve godine, a nameštaj se nabavlja jednom u 20-30 godina.

Link to comment
meni je pizon apsolutno najomiljeniji igrac kog sam gledao u zivotu - u timu za koji navijam - voleo sam ga kao igraca mnogo vise nego recimo piksija ili savicevica. on je klasican pimpler sa terena za mali fudbal sa najmeksom nogom, koga je na terenu drzao taj bazicni zivotinjski instinkt da izjebe protivnika kao vola na petoparcu ali sve ostalo.... no fuckin way. siguran sam da je njegovo razumevanje igre (koje si mu dao) u strateskom smislu potpuno nepostojece a to je alfa i omega dobrog trenera.sve u svemu - ovo je apsolutno katastrofalna odluka, za nijansu manje idiotska od one da dejo savicevic bude selektor onomad, ali sa izvesno jednakim posledicama. tole odlazi!
Polazim od toga da je Pizon u onoj Zvezdi igrao pleja. I ja sam ga mnogo gotivio kao igraca zato sto je imao vrlo inteligentna resenja na terenu kad je s loptom. Ponekad kad se setim sta je radio Partizanu poradujem se sto te utakmice Filipenko ne pamti, jer se bojim da bi svisnuo od muke i zavisti. U svakom slucaju te dve stvari jesu odlika nekoga ko razume igru ali se slazem s tobom da za uspesnog trenera ipak treba mnogo vise od toga. Meni se cini da je najvece ogranicenje Pizona kao trenera u njegovoj elementarnoj inteligenciji i karakteru. Deluje mi kao neko koga su roditelji kao klinca terali da vezan u mraku gleda horor za hororom.
Link to comment
Moj ćale:"Njihova (ciganska) je sreća što se ne sećaju šta su im radili Marko Valok ili Miloš Milutinović..."
Vidis, meni je zao sto nisam gledao takve majstore, tako da ne znam koliko bih to nazvao srecom.
Link to comment
Vidis, meni je zao sto nisam gledao takve majstore, tako da ne znam koliko bih to nazvao srecom.
Narocito sto smo mi cigani u to vreme zapravo osvajali titule, dok se pomenuti majstori bas i nisu pretrgli :lol: Edited by Joe D
Link to comment
Moka je inteligentan covek, ali ima psihicke probleme. Pizon je na granici mentalne retardiranosti, ako ne i iza nje.
Deluje mi kao neko koga su roditelji kao klinca terali da vezan u mraku gleda horor za hororom.
:lolol:
Link to comment
Nekadašnji napadač Vojvodine, Dragan Mrđa zabeležio je het-trik za Sion na gostovanju u Kupu Švajcarske.Mrđa je sva tri gola protiv niželigaša Taverne postigao u prvih 45. minuta, a konačnih 4:0 postavio je bivši kapiten Partizana Goran Obradović.Reprezentativni napadač je ovoga leta prešao u Sion iako ga je nekoliko nedelja pokušavao dovesti Partizan.Mrđa je za Sion odigrao dva meča u šampionatu Švajcarske. Posle ne baš impresivne igre u debiju, već u drugom meču, u poslednjem odigranom kolu, bio je dvostruki asistent u pobedi Siona 2:0 nad Jang Bojsom.
A evo nam i novog vodje navale :D btw. padace sneg zbog boldovanog.
Link to comment

oduševljen sam tandemom u napadu siona. 1 reprezentativni kalibar. sa lekićem kao prvom izmenom, cenim da nema zime za eskime©.

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...