Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Bas i nije. Pizon nije igrao za Partizan i imao je neke uspehe se drugim klubovima i reprezentacijom van Zvezde. A ni sa zvezdom kao trener nije nista osvojio
Pižon je vodio Radnički NB u više navrata, od kojih se ja dobro sećam barem dva. Posebno mi je ostalo urezano kada je došao kao divlji indijanac, u poslednjih nekoliko kola. To hajdžekovanje™ je uobičajeno u nižerazrednim takmičenjima, gde neko ostvari uspeh, nakon čega ga oteraju i dovedu nekog svog debila, ili se promeni uprava komplet (uglavnom upadne neki mafijaš) pa promeni i upravu i trenera i sve jer dobije klub koji ide u viši rang takmičenja.Elem, dovedu tako Pižona u poslednjih nekoliko kola umesto da ne kažem koga, Radnički NB ima 9 bodova zalihe u odnosu na ekipe koje su ispod crte da uđu u 1. ligu (ondašnju, najviši rang takmičenja). Uspeva da u 5-6 kola prokocka tih 9 bodova. Antologijski je bio duel na Detelinari u Novom Sadu u poslednjem kolu. U prvom meču je Radnički NB bez problema (i pod drugim trenerom) tukao Novi Sad sa 3:0, a u poslednjem kolu im je ipak, i pored rasprodaje bodova, bio potreban 1 bod za ulazak u 1. ligu. Pižon tada izvodi tim sa 6 odbrambenih igrača, od toga 5 štopera :rolf: Radnički NB gubi od goreg Novog Sada sa 5:1 :isuse: i ostaje bez plasmana u 1. ligu. Bivši 1. trener, u novoj konstelaciji pomoćni trener, pokušava da objasni Pižonu: "Ali ne možeš tako da igraš, ne brani se ekipa tako što ubaciš gomilu štopera i sad je to kao bolja odbrana, mora da se igra, da se drži lopta..." Pižon: "Ej, ja sam igro u zvezdi, nemo me učiš." :mellow: Pomoćnik: "Ali imaćeš kontraefekat, nećemo izaći iz kaznenog, nema ko da organizuje, da napravi igru." Pižon: "Vidi, meni je samo bitno da u kazneni niko ne moža da ulazi da šutira." Pomoćnik: "Tim ćeš voditi sam, ja ne putujem u Novi Sad." :isuse: Mislite da je otišao iz moralnih razloga? Aha, kako da ne. Ostao je i naredne godine, forsirajući svoje igrače koje je dovukao u klub i kojima je izigravao Raju. Edited by Filipenko
Link to comment

Pižon je osvojio valjda duplu krunu u Kini, i drugo mesto na omladinskom prvenstu mladih, dočim je Moka (sa kojim sam ga upoređivao kada sam pisao o trenerskim uspesima) osvojio šta?

Link to comment

Moj otac mu je bio profesor matematike na Bulbuderu i spasavao ga da ne ponavlja...kad su se sreli poslednji put, kaze mi cale - vidis kako sport utice...mislio sam da nece nauciti da govori...

Link to comment

“Kao što sam rekao prošle nedelje, potreban nam je neko na koga možemo stalno da računamo. Svi smatraju da će Nemanja Vidić uvek biti tu. U dobroj formi je cele sezone i ne izostavljamo ga iz tima samo ako želimo ga odmorimo. Počeo je sezonu kao kapiten i tako će je i završiti”, rekao je Ferguson.

Link to comment
Bivši selektor Srbije Miroslav Đukić mogao bi uskoro da preuzme vođenje selekcije Bugarske.Đukić je jedan od dvojice kandidata za selektora Bugarske, a jedini rival mu je Rumun Marijuš Lakatuš.Za utorak je zakazana sednica Upravnog odbora Fudbalskog saveza Bugarske na kojoj će Borislav Mihajlov, predsednik Saveza, imenovati naslednikaa Stanimira Stoilova, a Bugari su se već izjasnili da hoće stranca za selektora.Đukić je u karijeri obavljao funkciju šefa stručnog štaba Partizana, sa kojim je osvojio jesenju titulu. Predvodio je seniorsku i mladu reprezentaciju Srbije, a sa ‘Orlićima’ je 2007. godine osvojio drugo mesto na Evropskom prvenstvu. Trenerskim poslom bavio se i u Muskronu, prvoligašu iz Belgije, a pre deset dana odbio je da na mestu selektora Gane zameni Milovana Rajevca.
Link to comment
Moka je dusevni bolesnik, a Pizon je polu-idiot. Ja ne vidim nikakvu slicnost.
Moka bar zna da iznpusava novinare i idiote, ovaj covek ne zna da prica. Definitivno ima mentalnih nedostataka.
<_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...