Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ruku na srce™, sa onakvim timom ni murinjo ne bi napravio igru.i da, ako nista drugo, pizon ume sa ofanzivnim igracima, bar je to moj utisak.lekic, perovic i jevtic su pod njim imali najbolji period u karijeri.perica je razvaljivao, i deki je tada pokazivao dosta karakteristika koje su danas nestale, sto se tice igre u fazi napada.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

ruku na srce™, sa onakvim timom ni murinjo ne bi napravio igru.i da, ako nista drugo, pizon ume sa ofanzivnim igracima, bar je to moj utisak.lekic, perovic i jevtic su pod njim imali najbolji period u karijeri.perica je razvaljivao, i deki je tada pokazivao dosta karakteristika koje su danas nestale, sto se tice igre u fazi napada.
Ma, Pizon je totalni trenerski mediokritet. On je bio strasan igrac i razume igru ali to je otprilike sve sto mu ide u prilog. Za razliku od te mrsave liste prednosti mane su mu brojne. Ziheras je, nema autoritet, nema karakter, jedva da se opismenio za ovih 55 godina zivota. Covek, bre, trening zove "treming". Posle toliko godina bavljenja fudbalom on ni rec trening ne ume da izgovori pravilno. Pa, njega ce Vidic zubima da prekolje jos kad im prvi put iscrta taktiku na tabli.
Link to comment
Zaista bi ste mogli da malo iskulirate Pižona, bar do spiska za Estoniju.
Zaista bismo mogli. Kad Pizon ne bi bio katastrofa u najavi. O cemu biste vi koji ste cupali kosu na tribinama Marakane dok je vodio Zvezdu mogli najbolje da posvedocite. Ja bih svakako bio zadovoljan da gresim.
Link to comment
Zaista bismo mogli. Kad Pizon ne bi bio katastrofa u najavi. O cemu biste vi koji ste cupali kosu na tribinama Marakane dok je vodio Zvezdu mogli najbolje da posvedocite. Ja bih svakako bio zadovoljan da gresim.
Hvala na ispravci, editovao sam post. Samo bi bilo lepše da si to uradio na jedam manje ružan način i da si se više posvetio odgovoru, nego mojoj grešci. Uvek me ja ovom forumu oduševljavalo sport "omalovažavanje sagovornika".Kao što rekoh, sačekajte malo... To što je Antić smenjen ko klošar, ne znači da odmah Pižona treba razapinjati na krst. Njegov CV je više loš nego dobar, ali nije baš sačinjen ni od samih minusa. Ni meni se ne sviđa preterano angažovanje Pižona, ali neću da pričam ništa dok ne vidim rezultate rada.
Link to comment
Pa, njega ce Vidic zubima da prekolje jos kad im prvi put iscrta taktiku na tabli.
Pa Vida je i do sada postavljao igrace kod odbrane prekida. Tako da, nista novo :D Edited by Sludge Factory
Link to comment
Hvala na ispravci, editovao sam post. Samo bi bilo lepše da si to uradio na jedam manje ružan način i da si se više posvetio odgovoru, nego mojoj grešci. Uvek me ja ovom forumu oduševljavalo sport "omalovažavanje sagovornika".Kao što rekoh, sačekajte malo... To što je Antić smenjen ko klošar, ne znači da odmah Pižona treba razapinjati na krst. Njegov CV je više loš nego dobar, ali nije baš sačinjen ni od samih minusa. Ni meni se ne sviđa preterano angažovanje Pižona, ali neću da pričam ništa dok ne vidim rezultate rada.
Ne radi se o omalovazavanju. Ucim i ja na ovom forumu pa uci i ti, duplo si mladji i ne znam sta bi ti falilo.A na post ti se nema sta odgovarati. Nije Pizon pocetnik pa da sacekamo da vidimo sta ce biti. Gledali smo ga vec i u Zvezdi i u mladoj reprezentaciji. Mislim, svi znamo kako je i zasto doveden, znamo koliko je ta muzika placena i kakve ce tonove da nam svira. Sta tu ima da se ceka sa komentarisanjem? I niko Pizona ne prikucava na krst. Covek je to sto jeste, zna to sto zna i jedino mu se moze zameriti sto se, takav kakav je, prihvatio posla za koji zna da nije sposoban ako ima makar malo uvida u svoje sopstveno trenersko znanje. Doduse, kad bi u Srbiji razapinjali sve one koji se prihvataju posla koji ne umeju da obavljaju drzava bi nam licila na Via Apia posle Spartakovog ustanka. :D
Link to comment
Ja ne znam da li sam u zivotu video ugovor koji ne sadrzi takvu odredbu.E sad, clan 69. stav 2. ZOO glasi: "Ugovor za cije je zakljucenje ugovorena posebna forma moze biti raskinut, dopunjen ili na drugi nacin izmenjen i neformalnim sporazumom." Tako da je pitanje da li takva klauzula uopste proizvodi pravno dejstvo :unsure:
Кажем, нагађам, питање је које је право изабрано као меродавно, питање је да ли је (а вероватно је) надлежан Спортски арбитражни суд у Лозани, итд. итсл. У доста земаља НОМ клаузуле попију банану пред судовима.
Link to comment

Bas i nije. Pizon nije igrao za Partizan i imao je neke uspehe se drugim klubovima i reprezentacijom van Zvezde. A ni sa zvezdom kao trener nije nista osvojio

Link to comment
Kao što rekoh, sačekajte malo... To što je Antić smenjen ko klošar, ne znači da odmah Pižona treba razapinjati na krst. Njegov CV je više loš nego dobar, ali nije baš sačinjen ni od samih minusa. Ni meni se ne sviđa preterano angažovanje Pižona, ali neću da pričam ništa dok ne vidim rezultate rada.
Јутро је паметније од вечери, не треба ломити мачиће преко колена у воду.
Link to comment
Bas i nije. Pizon nije igrao za Partizan i imao je neke uspehe se drugim klubovima i reprezentacijom van Zvezde. A ni sa zvezdom kao trener nije nista osvojio
Pricam o ponasanju.
Link to comment

Pa tu se tek ne slazem. Moka je divljao i pravio pajaca od sebe i posla koji je radio (govorim o dvehiljaditim), pizona su jednom navukli na kzs da nesto lupeta, ali on je generalno utav i cvika od medija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...