Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Jeste ali ne znam ko još misli da je on tamo bio u nekakvoj viteškoj misiji borbe protiv ološa. To što tupi o novim idejama koje nisu prošle i svežim mislima koje su bile sabotirane, najobičnije je foliranje. Čim mu je najjači argument to što smo skočili sa 37. na 15. mesto, jasno ti je koliko je sati. Poduvanili smo na SP i to nije nikakva sramota, u pitanju je specifično takmičenje gde često odlučuju bizarni detalji poput Kuzmanovićeve ili Kejhilove ruke. Jbg, desilo se, biće bolje. Dominirali smo u kvalifikacijama i to je veoma bitna stvar. Međutim, njemu kao neopevanom egoisti i narcisu to nije dovoljno da izađe pred javnost pa se gađa tabelama, pobedama posle 48 godina, promenama koje je hteo da sprovede... Od kada je posao selektora da sprovodi promene u savezu? Selektor je valjda tu da vodi nacionalni tim, po mogućnosti na kakvoj-takvoj zajedničkoj liniji sa savezom, ne može svako da vuče na svoju stranu. A on, slikar naivac, nije znao sa kim se hvata u kolo. Nije znao ko je Tole Karadžić i kakvu mafiju ima iza sebe, nego je bio u misiji promena koje nisu prihvaćene. Sve što treba da uradi je da izađe i kaže: "Ok, nismo uspeli na SP ali generalno smo dobri i uradio sam dobar posao; mafija me sada sklanja jer neću da radim za kikiriki a vi gledajte kako će momci igrati pod mafijaškim poslušnicima". Naravno mnogo je bolje glumiti patriotu i sabotiranog donosioca promena.
Sve se slazem, sem sto mislim da pominjanje mafije ne bi ni njemu ni drugima niceg dobrog donelo, niti mafiji oduzelo.Radomir je udario u zid. Nije ni morao da se oglasava.
Link to comment

glup je ko kurac.uz to je seljacina i tezak hohstapler.vracamo se starim proverenim vrednostima.u principu, ovo ne znaci da ce rezultati biti losi.sanse da odemo na prvenstvo su nam manje-vise iste kao i pre 10 dana.antic je stvorio neki sistem a igraci nece zaboraviti da igraju, pizon se verovatno nece mnogo mesati u svoj posao.ne verujem da ce tu biti nekog bojkota od strane igraca, mada to ove gnjide iz saveza itekako zasluzuju.

Edited by Psihodelija
Link to comment
kakvih?
Reako je da je njegov tim toliko i toliko iza vodeceg u Madjarskoj ili tako nesto. Sad je smestio Dinamo iz Kijeva u Rusiju. Ono sto prica o fudbalu dosta lici na njegovo znanje geografije.
Link to comment

ma jeste seljačina i sve to, ali pustite čoveka barem dok ne odigra te dve tekme sa estonijom i italijom. bio je veliki igrač i imao je lepe rezultate sa mladima, zaslužio je bar da ga malo sačekamo. šta me briga što je polupismeni ljakse, ako dobije glatko estoniju i uzme bar bod žabarima meni je ok.

Link to comment
ma jeste seljačina i sve to, ali pustite čoveka barem dok ne odigra te dve tekme sa estonijom i italijom. bio je veliki igrač i imao je lepe rezultate sa mladima, zaslužio je bar da ga malo sačekamo. šta me briga što je polupismeni ljakse, ako dobije glatko estoniju i uzme bar bod žabarima meni je ok.
:lol: Ti nisi gledao Zvezdu pod Pizonom, zar ne?
Link to comment
A sto bi 1 MocaVukotic gledao Zvezdu, osim u derbiju :D
i to preko nišana :D opet kažem ponavljam™, glupo mi da ga pljujem a ni meč još nije odigrao. daj bar da vidimo kako će se snaći u oktobru.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...