Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

"Poručujem onima kojima su pune suze zbog odlaska nekih ljudi, da obrišu oči i pronađu razlog za osmehe u ovom čoveku koji je sada selektor", rekao je Tomislav Karadžić"Pre svega, želim još jednom da se zahvalim svima onima koji više nisu sa nama, za sve što su uradili u polovini našeg mandata. Moj manir je da ne odgovaram onima koji bi da modernizuju Savez i sprovode reforme. Mi nismo najlepši, najpametniji, najmoderniji, ali kakvi-takvi, vodimo srpski fudbal najbolje što umemo, onako kako to narod želi", između redova je Karadžić odgovorio Antiću Između ostalog, Antić je Karadžića optužio da je uoči utakmice na Farskim Ostrvima od igrača tražio da se odreknu premija za plasman na SP, što je Karadžić demantovao:"To su sve spekulacije... Tačno je da sam u privatnom razgovoru sa (portparolom Aleksandrom Boškovićem prim. aut) Boletom rekao kako bi nam u ovom trenutku odgovaralo kada bi se igrači odrekli dela premija, kako bi smo od tih para kupili nameštaj za Kuću fudbala u Pazovi, a da bismo im taj deo isplatili kasnije. To je tačno, ali nije tačno da se o tome razgovaralo sa igračima i to pred utakmicu. To sada neko koristi...", prokomentarisao je Karadžićhttp://www.mondo.rs/s183117/Fudbal/Karadzic-_Antic_je_otisao_obrisite_suze.htmlubedljivo najodvratniji lik u drzavi

Edited by kojot
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

"Poručujem onima kojima su pune suze zbog odlaska nekih ljudi, da obrišu oči i pronađu razlog za osmehe u ovom čoveku koji je sada selektor", rekao je Tomislav Karadžić
:lol:
Link to comment

Trejduju stipendije za namestaj... :isuse: Dodatno je odvratno sto ova sranja on bez ikakvih uvijanja iznosi u javnost i nije ga ni malo sramota zbog toga, a ni ne ocekuje bilo kakve posledice po sebe i ostala govna u njegovom okruzenju.

Link to comment
"Poručujem onima kojima su pune suze zbog odlaska nekih ljudi, da obrišu oči i pronađu razlog za osmehe u ovom čoveku koji je sada selektor", rekao je Tomislav Karadžić"Pre svega, želim još jednom da se zahvalim svima onima koji više nisu sa nama, za sve što su uradili u polovini našeg mandata. Moj manir je da ne odgovaram onima koji bi da modernizuju Savez i sprovode reforme. Mi nismo najlepši, najpametniji, najmoderniji, ali kakvi-takvi, vodimo srpski fudbal najbolje što umemo, onako kako to narod želi", između redova je Karadžić odgovorio Antiću Između ostalog, Antić je Karadžića optužio da je uoči utakmice na Farskim Ostrvima od igrača tražio da se odreknu premija za plasman na SP, što je Karadžić demantovao:"To su sve spekulacije... Tačno je da sam u privatnom razgovoru sa (portparolom Aleksandrom Boškovićem prim. aut) Boletom rekao kako bi nam u ovom trenutku odgovaralo kada bi se igrači odrekli dela premija, kako bi smo od tih para kupili nameštaj za Kuću fudbala u Pazovi, a da bismo im taj deo isplatili kasnije. To je tačno, ali nije tačno da se o tome razgovaralo sa igračima i to pred utakmicu. To sada neko koristi...", prokomentarisao je Karadžićhttp://www.mondo.rs/s183117/Fudbal/Karadzic-_Antic_je_otisao_obrisite_suze.htmlubedljivo najodvratniji lik u drzavi
Ovaj se magarac zajebava sa svima nama i jos nam nabija na nos tu zajebanciju. Strasno je da ovakvo stvorenje moze da ima bilo kakav polozaj u bilo cemu.
Link to comment
Milovan Đorić bio veliki protivnik Radomira Antića jer je, bivši selektor razjedinio savez i radio sam u svom interesu. Imao i imovinski spor sa Antićem.djoric-velika20399020100827034631.jpgŠta sve nećete da čujete u srpskom fudbalu. Milovan Đorić je dan posle smene Radomira Antića poručio da je bivši selektor radio jedino u svom interesu."Stekao sam utisak da je želeo u sve da se meša, uključujući i prodaju igrača. Naime, on je polako preuzimao rukovođenje savezom", otkriva Đorić svoje viđenje problema.Dodaje da niko nikada nije razjedinio tako savez i javnost."Od kada je došao razjedinio je ljude svojom arogancijom. Voleo bih da kaže da kim je iz saveza imao dobar odnos", pita bata - Đora.Podržava postavljanje Petrovića, kaže da je "Vlada dobar dečko i dobar stručnjak", a potvrdio je da se sa Antićem sudio.<br style="font-style: italic; ">"Tačno je, iznajmio je moj kafić, neću da pričam šta je sve bilo, i kako se ponašao, ali sam taj proces dobio na sudu", rekao je ovaj poznati ugostitelj, selektor u mlađim kategorijama i kako mnogi kažu, siva eminencija srpskog saveza.
i od gadnog ima gadnije. Edited by roux senyurt
Link to comment
Podržava postavljanje Petrovića, kaže da je "Vlada dobar dečko i dobar stručnjak", a potvrdio je da se sa Antićem sudio."Tačno je, iznajmio je moj kafić, neću da pričam šta je sve bilo, i kako se ponašao, ali sam taj proces dobio na sudu", rekao je ovaj poznati ugostitelj, selektor u mlađim kategorijama i kako mnogi kažu, siva eminencija srpskog saveza.
:lol: bata đora zaključao topik... :lolol:

:isuse: :( angry.gif:frust:

Link to comment

Današnji Žurnal je prevazišao sopstvene standarde. U podužem komentaru, između ostalog, kako bi dokazali da Antić nije bio toliko uspešan u kvalifikacijama "suptilno" nagoveštavaju da je FSS namestio utakmice protiv Francuske i Rumunije.Navodi se da je protiv Francuske dosuđen nepostojeći penal i da je neopravdano isključen golman, a da su Rumuni došli sa drugim timom i da je to razlog dobrih rezultata u tim mečevima. A da je za takav razvoj situacije zaslužan savez koji je obezbedio takvu "pomoć", a nezahvalni Antić se nijednom nije osvrnuo na te detalje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...