Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

3 minutes ago, darkonet said:

treci derbi u ovoj ''Obilicevoj'' sezoni mislim da je 110. derbi, 4:0 za nas, Perica je dao drugi gol, isto razvalio derbi, unistili smo Partizan, oni su nas isto sezonu pre dobili sva tri puta

ali ovaj derbi sa 4 razlike mogao je biti bar 7 ili 8, a nije poceo tako sjajno po nas, mislim da je Isailovic odmah na startu utakmice imao zicer, posle toga Partizan je retko prelazio pola. Bas lep derbi koji mi je ostao u secanju, steta sto je citava sezona mrlja mnogih iz dobro poznatih razloga

 

 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ljudi, to je zamena teza. Ne pricamo da li je Ognjenovic zasluzio da igra, pricamo da li je zasluzio da igra ispred recimo Ramba i Pantica koji je jedan od najboljih veznih igraca u istoriji Atletiko Madrida a odigrao je tipa dve utakmice u zivotu za repku.

Link to comment
6 hours ago, pacey defender said:

NIje problem Perica tog leta 1998. Talentima treba dati šansu. Nije Perica tu ništa usrao.

 

Od kada pratim fudbal mi igramo kao pičke. Igrali smo kao pičke i te 1998.godine. Sve sa veznim redom Jokanović, Brnović, Jugović i Mihajlovićevim bunarenjem. Stvarno nemam pojma šta je na tom prvenstvu tražio Brnović, na primer.

 

Meni je zapravo tu najveća ilustracija problema ona scena iz 2000, kada nas Holandija puni, Piksi se šetka po terenu jer je mator, igrač ga prolazi kao od šale i dodaje Klajvertu koji daje milioniti gol na toj utakmici, da bi tek nakon gola trener zvao izmenu da vadi Piksija. Jebiga, Svaka njemu čast, ali on je tada imao sense of entitlement, što treneri i savez nisu umeli ili hteli da kontrolišu. 

 

Zapravo, objektivan problem jeste bilo to da je fantastična generacija preskočila tri velika turnira. Ali nije bilo snage da se preseče i za neke napravi oproštajna turneja. 

 

Rambu svaka čast na ovom istupu. Nikada nije kasno da se kaže.  A Nađ.... Voleo sam ha kao igrača. ALi, da li je taj čovek ikada van terena uradio nešto ispravno??

 

jugovic je sasvim solidan bio, protiv svabura cak spektakularan.

veci problem od perice je bio polumrtav dejo na primer, koji je morao da igra iako nije mogao doslovce loptu do gola da dobaci. mihajlovic nas je vadio iz govana, ali je isto tako uvek pravio sranja kad bi igrao za repku. primerice, tekma protiv slo kad je dobio crveni, pa pojacao ekipu koja je za par minuta od 0:3 dosla do 3:3, zahvaljujuci ljubinku najvise.

brnovic valjda nikom nije jasan, kao koncept.

Link to comment
26 minutes ago, Meazza said:

Ljudi, to je zamena teza. Ne pricamo da li je Ognjenovic zasluzio da igra, pricamo da li je zasluzio da igra ispred recimo Ramba i Pantica koji je jedan od najboljih veznih igraca u istoriji Atletiko Madrida a odigrao je tipa dve utakmice u zivotu za repku.

 

Anto Drobnjak je bio "ostecen". Umjesto njega je otisao Perica. 

Link to comment

Golmani: Ivica Kralj, Dragoje Leković.

Odbrana: Zoran Mirković, Goran Đorović, Miroslav Đukić, Siniša Mihajlović, Slobodan Komljenović, Niša Saveljić, Željko Petrović.

Sredina: Slaviša Jokanović, Branko Brnović, Vladimir Jugović, Dejan Savićević, Dragan Stojković, Dejan Stanković, Ljubinko Drulović, Dejan Govedarica, Miroslav Stević.

Napad: Predrag Mijatović, Savo Milošević, Perica Ognjenović, Darko Kovačević.

 

Овај састав је реално био врхунски. Да смо могли да стартамо кад и Хрвати барем, да занемаримо 1992. и 1994. сад, на ЕП 1996. бисмо били прејаки. Већ 1998. Дејо је нпр био пензија, а Дробњак или Милинко у топ форми. 

 

За Рамба је дакако морало бити мјеста, поготово наредних година. 

Link to comment

Колико су само критерији отишли низбрдо задње двије деценије. Стевић је био солидан бундеслигашки играч, Брна је био незамјенљив у Еспањолу. 

Данас су ту голман Сурдулице, бек Астане, резерва у Торину ...

Link to comment
51 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Колико су само критерији отишли низбрдо задње двије деценије. Стевић је био солидан бундеслигашки играч, Брна је био незамјенљив у Еспањолу. 

Данас су ту голман Сурдулице, бек Астане, резерва у Торину ...

Ali i najbolji strelac Bundes lige, najbolji strelac Grcke (do skoro), nosioci u Mancesteru i Romi, kapiten premijer ligasa ( Milivojevic se inace vraca u reprezentaciju ).

Link to comment
47 minutes ago, W.F.C. said:

Ali i najbolji strelac Bundes lige, najbolji strelac Grcke (do skoro), nosioci u Mancesteru i Romi, kapiten premijer ligasa ( Milivojevic se inace vraca u reprezentaciju ).

 

Нисмо се разумјели, говорим о тада спорним играчима. Спрдамо се са Брновићем, а један Рукавина је накупио преко 50 утакмица у репрезентацији. Тада су нам најлошији репрезентативци редовно играли у Примери и Бундеслиги.

 

И мислим да се Лука не враћа.

Link to comment
37 minutes ago, W.F.C. said:

Za Luku, navodno su se sastali u Londonu s njim i spustili loptu pa se vraca, videcemo.

Ja čuh negde da je jedini uslov bio da dematuju neke laži koji su izrečene o njemu, pa kako "pregovarači" nisu to garantovali, otpao je povratak. Negde, čini mi se pi še ;)

Link to comment
9 minutes ago, Constantin said:

Ja čuh negde da je jedini uslov bio da dematuju neke laži koji su izrečene o njemu, pa kako "pregovarači" nisu to garantovali, otpao je povratak. Negde, čini mi se pi še ;)

Moguce :)

Ja sam naisao na ovu vest da se vraca, ima tomu par dana. Ce vidimo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...