Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

"Razgovarali smo sa nekoliko kanditata, ali je Petrović bio jedino moguće rešenje. Odličan je stručnjak, izuzetan trener. Ima nekih felera u komunikaciji sa medijima, nekih minusa iz prošlosti, ali trudićemo se da popravimo sliku naših odnosa", istakao je Karadžić i dodao da pred Petrovićem nije postavljen konkretan cilj.Tole :pera:

Link to comment
nemaju
Imaju :)
"Imamo ugovor po kome selektor mora da bude na klupi. Njega nema na klupi. Prema tome, odgovornost je naša i za tu eventualnu mogućnost. A mi u nju ne verujemo. Danonoćno smo radili na tome, ceo taj put je pređen sa predlozima advokatske kancelarije. Mislim da ćemo se novim selektorom morati da menjamo suštinu stvari u fudbalu", rekao je predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić, koji je na pitanje zašto Antić nije smenjen uoči kvalifikacija za Evropsko prvenstvo već tek kada su odigrane dve utakmice kratko odgovorio rečima "Ne može da svane pre zore".
Meni je od Toletove izjave najvrh ipak sledeća sintagma:
Danonoćno smo radili na tome
Link to comment
uopste ne mislim da je Pizon budala. on je samo los covek, preterano pun sebe i umislio je da moze i zna da vodi reprezentaciju.
Ove dve tvrdnje se medjusobno ne iskljucuju
Link to comment

A vi kao da smo imali Murinja.Jest' sranje, ali bilo sranje i do sada. Kakvo vracanje vere u fudbal!? Fudbal nam je tamo gde je uvek i bio, na granici plasmana na SP i EP. Nekad odemo, nekad ne.Sto se Toleta tice, pa nije valjda da nekome do sada nije bilo jasno o kakvom se coveku radi. Ovo je sasvim logican i ocekivan razvoj dogadjaja. I svako ko pomisli da je veci od Toleta na arogantan nacin na koji je Antara to u skorije vreme imao obicaj da radi, overice sadamovsko jednoumlje kada mu se bude radilo o stolici.Antic je uspeo da jeftino animira fudbalsku ciljnu grupu, da usadi u tim pobednicki mentalitet i nista vise. Na trenerskom planu, izgubio je od Rajevca (koji je UBR gori trener od Pizona) sa individualno jacim pojedincima. To mu je otprilike to.Ostaje nam da (kao do sada) navijamo da svaki klinac koji iole vredi, cim pre zapali u neku manje kontaminiranu sredinu.

Link to comment
Ja samo ne mogu sebi da oprostim sto sam u jednom trenutku pomislio da za srpski fudbal ima neke nade
+1Na stranu Antic i njegovi "performansi", ali sam barem posle dugo vremena imao priliku da gledam repku koja je igrala lep fudbal (bar na par utakmica)... Ako nishta drugo, bar cu na miru da gledam EPL i da zaboravim na srpski fudbal... <_<
Link to comment
+1Na stranu Antic i njegovi "performansi", ali sam barem posle dugo vremena imao priliku da gledam repku koja je igrala lep fudbal (bar na par utakmica)... Ako nishta drugo, bar cu na miru da gledam EPL i da zaboravim na srpski fudbal... <_<
Gledao si je zato sto u timu igraju danas standardni igraci timova kao sto su Liverpul, Celsi, Mancester, Inter, Juventus...Dosla je takva generacija naprosto. Generacija u kojoj nema mesta za Gavrancica, Mladenovica, Ilica, Kezmana, Koromana...
Link to comment
Gledao si je zato sto u timu igraju danas standardni igraci timova kao sto su Liverpul, Celsi, Mancester, Inter, Juventus...Dosla je takva generacija naprosto. Generacija u kojoj nema mesta za Gavrancica, Mladenovica, Ilica, Kezmana, Koromana...
Naravno, ali to i dalje ne znachi da ce Pizhon biti u stanju da odradi polupristojan posao sa tim istim igrachima, uprkos tome shto je vec imao neki rezultat u mladoj reprezentaciji...
Link to comment

komentar b92:Tole je kralj !!!taj je vise postigao i uradio u zivotu, nego svi vi misevi za tastaturama zajedno...[Komentar poslat sa mobilnog sajta m.b92.net] (!!!!!, 15. septembar 2010 17:02) potpis!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...