Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Oglasio se i Tolehttp://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/184741/Smenjen-Antic-Vladimir-Petrovic-Pizon-novi-selektor-orlova
Predsednik je poslednji digao ruku za smenu ali sta ce jadan kad su svi navalili da smene, pa da smene. :cry: I takvog coveka ste nasli da napadate.
Link to comment
Oglasio se i Tolehttp://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/184741/Smenjen-Antic-Vladimir-Petrovic-Pizon-novi-selektor-orlova
Ako budem imao dete i ono me jednog dana pita "tata, sta je to dzukela?" ja cu mu dati da procita ovo...
Link to comment
Ako budem imao dete i ono me jednog dana pita "tata, sta je to dzukela?" ja cu mu dati da procita ovo...
Upitan da li se plaši bojkota reprezentacije zbog velike podrške koju je Antić imao dok je bio selektor, kao i da li će se zbog toga povući sa mesta predsednika FSS, Karadžić nije ostavio dilemu:"Ne idem nigde, nisam ni pola posla završio. Žao mi je što je jedna tolika energija instrumentalizovana, što se pojavljuju neki 'navijači orlova', što navijači Zvezde skandiraju 'Tole, odlazi'. Staviću svoj mandat na raspolaganje Skupštini kada za to dođe vreme, ali svakako da nećemo dozvoliti da nas menjaju navijači. Nećemo dozvoliti ni da nam Fudbalski savez vode navijači. Želim da kažem da je Fudbalski savez veoma zainteresovan da taj klub (Crvena zvezda) bude ono što i zaslužuje. To je naš najveći klub i mi smo spremni da pomognemo, ako se od nas pomoć zatraži. Po bilo kom pitanju. Određene nesporazume treba da rešavamo kao ljudi", rekao je Karadžić.
Link to comment
Karadžić: Nisam ni pola posla završio Upitan da li se plaši bojkota reprezentacije zbog velike podrške koju je Antić imao dok je bio selektor, kao i da li će se zbog toga povući sa mesta predsednika FSS, Karadžić nije ostavio dilemu: "Ne idem nigde, nisam ni pola posla završio. Žao mi je što je jedna tolika energija instrumentalizovana, što se pojavljuju neki 'navijači orlova', što navijači Zvezde skandiraju 'Tole, odlazi'. Staviću svoj mandat na raspolaganje Skupštini kada za to dođe vreme, ali svakako da nećemo dozvoliti da nas menjaju navijači. Nećemo dozvoliti ni da nam Fudbalski savez vode navijači. Želim da kažem da je Fudbalski savez veoma zainteresovan da taj klub (Crvena zvezda) bude ono što i zaslužuje. To je naš najveći klub i mi smo spremni da pomognemo, ako se od nas pomoć zatraži. Po bilo kom pitanju. Određene nesporazume treba da rešavamo kao ljudi", rekao je Karadžić. On je dodao da ima puno razumevanje za "rukovodstvo crveno-belih koje se bori u teškoj situaciji, jer je nasledilo brdo gubitaka i počelo da iznova gradi veliki klub". "Želja nam je da Crvena zvezda bude u vrhu evropskog klubova, i Fudbalski savez će na tome raditi. To je moj odgovor na prozivke i na instrumentalizaciju dela navijača", istakao je predsednik Fudbalskog saveza Srbije.
:Hail:
Link to comment
Upitan da li se plaši bojkota reprezentacije zbog velike podrške koju je Antić imao dok je bio selektor, kao i da li će se zbog toga povući sa mesta predsednika FSS, Karadžić nije ostavio dilemu:"Ne idem nigde, nisam ni pola posla završio. Žao mi je što je jedna tolika energija instrumentalizovana, što se pojavljuju neki 'navijači orlova', što navijači Zvezde skandiraju 'Tole, odlazi'. Staviću svoj mandat na raspolaganje Skupštini kada za to dođe vreme, ali svakako da nećemo dozvoliti da nas menjaju navijači. Nećemo dozvoliti ni da nam Fudbalski savez vode navijači. Želim da kažem da je Fudbalski savez veoma zainteresovan da taj klub (Crvena zvezda) bude ono što i zaslužuje. To je naš najveći klub i mi smo spremni da pomognemo, ako se od nas pomoć zatraži. Po bilo kom pitanju. Određene nesporazume treba da rešavamo kao ljudi", rekao je Karadžić.
:lol::Hail: A ja kad kazem da nas Tole navlaci na istu onu patku koju smo pruzili izmedju one dve rusevine na Dedinju ljudi se ovde iscudjavaju kao da su upravo procitali udzbenik iz kvantne fizike.
Link to comment

Sad ce biti rovovska borba u Estoniji uz minimalnu pobedu Srbije koja je jedva sacuvana usled skoro nezaustavljivih napada Estonaca koje je srpski selektor zaustavio uvodjenjem i petog odbrambenog igraca. Pa onda mirnih 0-0 u Beogradu sa Italijom i Tole zadovoljan.Potpuno sam bio nezainteresovan za reprezentaciju jos od pre SP, a sad mi sve lici da cu navijati da Slovenija osvoji prvo mesto, a drugi nek bude ko god sem Srbije.

Edited by casperbgd
Link to comment
e zbog ovoga je ovo odlican izbor selektora, da konacno splasne taj kolektivni optimizam oko repke, optimizam u kome ce i onaj govnar mister postati heroj
Ma, vec protiv Italije ce pola foruma da baca pretnje 'mrtvim Zabarima' uz ponavljanje da momci ne predstavljaju Toleta nego Srbiju.
Link to comment
FSS bi formalno-pravno imao osnov da uradi tako. Dovoljno je dokazati da Antić nije sedeo na klupi. Na to slede odgovori (koji se ovde daju) da je to zbog kazne, na šta sledi tvrdnja FSS-a da je ta kazna prouzrokovana Antićevim kršenjem discipline, što je uticalo i na njegove rezultate i imalo širi štetni uticaj na ekipu. Voila, sve je valjano. Šta vi mislite, pa kako se to dele otkazi po Srbiji ako se ne dođe na radno mesto, čak i kada si bolestan ili povređen? Da to nije u skladu sa pravom?
nemaju
Filipenko, cestitam i neka je sa srecom. U revansu protiv Farskih ostrva.Ko god ima bilo kakve insajderske moci, pa makar bile i u formi salate, preklinjem ga da snimi kad Pizon prvi put bude objasnjavao taktiku Stankovicu, Vidicu, Ivanovicu i drugim igracima koji su zakacili vrhunske trenere u karijeri. Te face da vidim ne bih zalio da umrem.
You talkin' to me, motherfucker!post-127-12845627530466.jpeg Edited by minka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...