Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Nije ovo lose napadacki odigrano. Nismo ni iskoristili prilike ali obrana radi gluposti poduze, ne samo danas. U Litvaniji smo mogli da izgubimo bodove sta su radili iako smo rasturili litvance napadacki.

Kakvi penali, primljeni golovi. Primis gol na blizu stativu iako tamo stoji igrac.

 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

9 minutes ago, pasha said:

Nije ovo lose napadacki odigrano. Nismo ni iskoristili prilike ali obrana radi gluposti poduze, ne samo danas. U Litvaniji smo mogli da izgubimo bodove sta su radili iako smo rasturili litvance napadacki.

Kakvi penali, primljeni golovi. Primis gol na blizu stativu iako tamo stoji igrac.

 

Ma totalni užas. Navalni deo ekipe zaslužuje čestitke. bila je i jedna prečka mitrovića i još par šansi, ali zato odbrana...Kolarov smešan penal, a drugi gol bih rekao da je rezultat Krstajićevog mućkanja ekipe gde nekada ne mogu da se saberu ko šta radi.

Ulazak Kostića teška nebuloza. Radonjić je morao unutra da promeša te Rumune malo. Ljajić, Rukavina, SMS, Matić, Kostić, svi napolje...nepotrebni su.

Link to comment

Moralnoj velicini od selektora odmah ponuditi dozivotni ugovor.Takvo nadmocno takticko rasturanje protivnika odavno nije vidjeno.JBG,primili smo dva debilna gola,ali to je sve krivica igraca,a ne trenerskog genija.Sram bilo igrace sto nisu ispostovali njegove odlicne zamisli.Smeniti sve igarce I dovesti nove da im nas Murinjo prenese sav svoj talenat.

Link to comment

   Odlična analiza ove dvojice na SK. Krstajić posle 11 utakmica još nema ideju gde ko igra ili kraće Srbija nema selektora. Očito je da ne ume da odreaguje, utakmicu mu neko drugi spremi pajoš i ličimo na nešto s početka, čim se protivnik prilagodi sledi potop.

 

  Poseta na JNA je krajnje indikativan detalj, ubedjen sam da je ovo bila radna obaveza, Koki upregao sve snage. Milsim da je u nekoj bližoj prošlosti samo protiv Albanije bilo više sveta.

 

  I konačno, Mitar je legitimni špic za ozbiljne evropske klubove.

Edited by fandorin
Link to comment

Ali Novakoviceva analiza reprezentacije :Hail:

 

Sve covek lepo objasnio. A Selektor bojkotuje televiziju koja je platila prenos... mada ja shvatih da su generalno odbili da daju izjave. 

 

Mitar je u zivotnoj formi, igra stvarno kao zmaj. Imamo ekipu da se plasiramo u A grupu, a bice super da ostanemo u C sa ovim klovnom. 

 

A sto se posete tice, Rumuni su je prilicno poveceali... mada jeste bilo neocekivano puno ljudi. 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

I onda Slavoljub lud što mu se ne uklapa ovaj SMS 

 

Slavoljub bi ove Rumune odradio 1-0 lagano :fantom:

Tumba ce rutinski da uzme 6 bodova protiv fc Kokezanije i da se plasira u B grupu. 

Link to comment
19 minutes ago, fandorin said:

   Odlična analiza ove dvojice na SK. Krstajić posle 11 utakmica još nema ideju gde ko igra ili kraće Srbija nema selektora. Očito je da ne ume da odreaguje, utakmicu mu neko drugi spremi pajoš i ličimo na nešto s početka, čim se protivnik prilagodi sledi potop.

 

  Poseta na JNA je krajnje indikativan detalj, ubedjen sam da je ovo bila radna obaveza, Koki upregao sve snage. Milsim da je u nekoj bližoj prošlosti samo protiv Albanije bilo više sveta.

 

  I konačno, Mitar je legitimni špic za ozbiljne evropske klubove.

cuj nema ideju... pa kako da ima? sada sam tek procitao da on uopste ne zove igrace, kao postoji sistem i postoje ljudi koji obavlljaju pozive. samo sto nije rekao: posle i meni daju spisak da vidim koga sam zvao.

 

Luka je aut, sada ga i Nasta ispalio... da je srece da ga Tadic ili Mitrara odjebu, mozda bi onda neko za nesto odgovarao. mada sam siguran da bi sutradan pisalo kako su dilovli drogu osnovcima, pa zato nisu pozvani i za 3 dana bi se pravili kako se nista nije desilo... i ne znam pravila UEFA, ali se nadam da ce za ovo odbijanje da daju izjavu da im uzmu sve pare sto su dobili za takmicenje. mada je sve dzabe, govna su se uvalila i ne postoji rezultat ili potez saveza/selektora koji bi izazvao bilo kakvu reakciju. osim Vlade, koji im je ocigledno vec stao na zulj, samo cekam da mu namesti gamad nesto

Link to comment
31 minutes ago, fandorin said:

 

  Poseta na JNA je krajnje indikativan detalj, ubedjen sam da je ovo bila radna obaveza, Koki upregao sve snage. Milsim da je u nekoj bližoj prošlosti samo protiv Albanije bilo više sveta.

 

 

bilo je dosta ljudi pre manje od godinu dana :sleep:

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...