Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Dajte ljudi kakav crni Pizon ? :huh: Tole jeste hostapler ali nije budala ... Zonpi bi mu bio smrtna presuda i to pre otvaranja svemirskog sportskog centra ... Ubedjen sam da je Zonpi samo patka i da ce novo ime biti neka bomba (Rajevac, Mateus ... sta ti ja znam ko josh ...)

Link to comment

Jel, a ko ce da bude egzekutor? Mozda onaj Djordjevic koji je jos ranije tvrdio da treba oterati Antica i dovesti Pizona ili neki drugi strucnjak iz FSSa, koji je protivan zajednickim resenjima? Nit ima volje nit ima potrebe - svi su se lepo udomili, a oni koji nisu su izbaceni iz fudbala... prosto...Jedino moze da ih zajebava bas Antic, tako sto ce da im majku majcinu preko FIFA i UEFA i preko suda... cenim da ce FSS biti cesce u blokadi nego Obilic :)

Edited by adasevic
Link to comment

Ako otpuste Antica bez obestecenja, nadam se da ce ih tuziti i uzeti svaki dinar tako da dovede FSS do bankrota. To bi mozda i bio veci doprinos nasem fudbalu nego plasman na EP 2012.

Link to comment
Jel, a ko ce da bude egzekutor? Mozda onaj Djordjevic koji je jos ranije tvrdio da treba oterati Antica i dovesti Pizona ili neki drugi strucnjak iz FSSa, koji je protivan zajednickim resenjima? Nit ima volje nit ima potrebe - svi su se lepo udomili, a oni koji nisu su izbaceni iz fudbala... prosto...Jedino moze da ih zajebava bas Antic, tako sto ce da im majku majcinu preko FIFA i UEFA i preko suda... cenim da ce FSS biti cesce u blokadi nego Obilic :)
Egzekutor ce biti drzava (vladajuca koalicija) cim besna masa (protiv Estonije recimo) krene da napushava Tadica u svecanoj lozi zajedno za Toletom ... Odnosno kad vide da pored hleba ove jeseni i zime nece biti ni igara ...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...