Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 minute ago, Niveamen said:

Ni u košarci više ne dominiramo kao nekad,Slovenci nas razbiše na Euro prventvu.Hrvati su u vecini sportova bolji i treba se pomiriti sa tim da nismo uspešni kao komšije.A ove manekene od fudbalera bojkotavati max.Nemanja Matic je za manje od 24h otišao na Sardiniju da se brčka,zabole ga ona stvar i za rep.i za državu.Nek se gone svi!

 

a trebalo je da se ispoveda u nekom manastiru, sta?

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Oduzeti im svima državljanstva pa neka pate kada budu morali da se izjašnjavaju kao građani Nemačke, Italije, Francuske, Velike Britanije itd.

Edited by Goranz
Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

posle ovog uspeha hrvatskog fudbala ne postoji nikakava mogućnost da ih neko ili nešto ubedi u neophodnost iste

 

Pa nek se napravi liga bez njih pa ce se oni prikljuciti kada vide da valja. I ABA liga je krenula bez Srbalja, osim Zvezde, pa nam je sad nacionalno takmicenje broj jedan.

No to je sve nebitno ako mi ne iskorenimo gamad i crvotocni sistem, a cini mi se da nema sanse da to uradimo, tj. bukvalno ne vidim kako.

Otprilike da se sutiramo u dupe od srece sto su kosarka i vaterpolo i odbojka neprofitabilni sportovi pa se ne guze toliko za mesto u savezu.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

a trebalo je da se ispoveda u nekom manastiru, sta?

Nije trebao ni da igra,niti da priča kao je on heroj nacije nakon one raspale Kostarike.Eto vam ga heroj,brčka se u ekskluzivnom letovalištu .Najuriti sve to,kao i celu bagru iz fudbalskog saveza.

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Zapravo ovo je cela :

 

Fudbaleri Hrvatske napravili su nezamisliv uspeh i plasirali se u finale Svetskog prvenstva u Rusiji, pobedom nad Engleskom sa 2:1 posle produžetaka. 

"Moram da im čestitam. Mislim da je Novak to dobro definisao. Onaj deo u kojem je objasnio šta je sport", rekao je Čović u jutarnjem programu televizije "PRVA". 

"Maksimalno su posvećeni, maksimalno dobri. Imaju dobar ambijent i dobro su vođeni. Kod nas sam to video, ali i nisam video. Skoro svi igrači su prošli Mamićevu školu, znamo šta je on, ali nisam video da su za menadžera imali Faljija Ramadanija, kao što je to slučaj u Srbiji. Ne znamo šta se desilo sa našom omladinskom selekcijom koja je bila svetski šampion", dodao je Čović uz sporadične kritike na račun naše selekcije. 

On se potom osvrnuo i na činjenicu da su pojedini hrvatski reprezentativci mešali politiku u sport i neprimereno proslavljali pobede. 

"Moram reći da i dalje imaju sindrom malih u smislu kompletnog marketinga i priprema kako sve to slave. Oni slave inateći se prema Srbiji. To su ulični svirači, pevači po ulicama… Treba da se odmaknu od mantre koja ih prati da su stvoreni da mrze Srbe". 

Čović je istakao da je imao favorita na Mundijalu, ali da nije navijao ni za koga osim Srbije. 

"Nisam navijao za Hrvatsku, nisam navijao ni za koga, osim što su moje simpatije bile prema Brazilu. Oni su ispali u četvrtfinalu. Za Britance nisam mogao da navijam jer je njihova spoljna politika uvek bila okrutna prema nama. Ako bih uveo politizaciju za Hrvate, ne bih ih ni spomenuo. Ali to je sport". 

Za kraj, ističe da se time stvara još napetija situacija između dve zemlje. 

"Time što sam rekao da sam rekao da su Hrvati dobri u fudbalu, nisam manje ili više Srbin. Želim samo da budem normalan čovek, a vidim da je to teško u ovim vremenima", zaključio je Čović.

 

 

Sve je korektno rekao, a i ovo za slavlje i sindrom malih je u pravu. Ljudi sve gledaju kroz branitelje i oluju, tako da nista Covke nije pogresio ovde. 

ćoki pohvalno o mamiću. jel to znači da terzić ne radi dobro?

i ćoki samo želi da bude normalan čovek ali vidi da je to teškou ovim vremenima :rolf:

poor ćoki, ne daju mu da bude normalan i sa troši pare koje krade već 3 decenije 

Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

 

ti imas i crnu goru pride, samo sto to nije isto, to je jos gore, jer nam otimate igrace   :dry:

ali rajo božović teškom mukom održava ravnotežu :fantom:

svedođenaisto

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

 

Pa nek se napravi liga bez njih pa ce se oni prikljuciti kada vide da valja. I ABA liga je krenula bez Srbalja, osim Zvezde, pa nam je sad nacionalno takmicenje broj jedan.

No to je sve nebitno ako mi ne iskorenimo gamad i crvotocni sistem, a cini mi se da nema sanse da to uradimo, tj. bukvalno ne vidim kako.

Otprilike da se sutiramo u dupe od srece sto su kosarka i vaterpolo i odbojka neprofitabilni sportovi pa se ne guze toliko za mesto u savezu.

 

Da li ti mislis da iz ove zemlje moze da se pokrene ista bez ljudi koji su drmatori u ovoj zemlji..a opet, da li mozes da zamislis da ti ljudi mogu da pokrenu nesto sto je uspesno i sto bi privuklo okruzenje ? 

 

I da..meni bi bilo lakse da je Matic recimo otisao u Prcanj ili Sutomore..nego na Sardiniju, peder. 

Link to comment
17 minutes ago, SNARC said:

Ako bih morao da povucem crtu i izvucem naravoucenije..to bi bilo ovako..

 

Njihov lopov ( Mamic ) sije za par klasa nase lopove koji vode klubove. Bolje radi posao, zadrzava igrace duze, vise ga kosta ali vise i zaradjuje. Prodaje formirane fudbalere velikim klubovima, koji im daju sansu da se razviju u bolje igrace, onakve kakve imamo priliku sad da vidimo. 

Nasi lopovi pak, dosta zavise od trenutne vlasti i pozicija im se menja od garniture koja je trenutni serif, zato gledaju da brze bolje smaknu sto vise kinte u dzep i prodaju klince koji se cesto ne snadju i propadnu u prvoj godini.

 

Nesto smo kao dve Koreje, slicne fizionomije slicni mentaliteti ali poetska razlika u uspehu. 

Ergo, pustite ozbiljne ljude da kradu i naprave dobre igrace. 

 

Nista od toga nema neke preterane veze. Razlika je u tome sto je njihov mafijaski biznis privatan a nas je partijski. Kad sam pisao ovde da se posle svakih izbora FK Partizan delio kao ministarstvo na sastancima GO SPS-a, to jest, partijski plen, svi su kukali da je patkometrija u pitanju. Pare od prodaje Dinamovih igraca su isle Mamicu u dzep a on je, osim sto se licno bogatio, te pare dalje vrteo da odrzava zlatnu koku. Pare od prodaje Partizanovih igraca nakon odlaska Zecevica iz kluba su prvo isle na namirivanje partijskih kadrova i finansiranje zainteresovanih stranaka a tek se ono sto preostane malo ubacivalo u klub, cisto da prezivi. Evo ga i Terzic sada u Zvezdi, za par godina je uspeo da od kluba kojem su klinci bezali jer im nije placano po 300 evra stipendija mesecno napravi klub koji prodaje izvesnog Aleksandra Pesica za preko 4 miliona dolara.

 

Ovde se godinama vrte price o povlascenosti Partizana i Zvezde i tome kako iz klubova i navijackih grupa ne dopustaju privatizaciju a istina je sasvim suprotna, "drzavi" uopste ne odgovara da se ta dva kluba privatizuju jer spadaju u mali broj preostalih "institucija" u kojima mogu da se peru i uzimaju milionski iznosi za finansiranje politickih stranaka na vlasti. U Hrvatskoj je Mamic tu vrstu reketa, dok ga je bilo, placao iz dzepa i za uzvrat dobijao razne privilegije i status nedodirljivog, u Srbiji i najmocniji klubovi i reprezentacija u upravama imaju stranacke rekete i pare se direktno muzu iz klubova i fudbalskog saveza.

Link to comment
23 minutes ago, Nikodije said:

 

:) nesto je bilo u americi, moguce ono u pustinji u kaliforniji, ne mogu da se setim kako se zove

 

Montreal (ili Toronto) je bio u pitanju. Taj turnir na koji mislis je Indian Wells.

Edited by harper
Link to comment
Just now, SNARC said:

Pa u cemu se to sto si ti napisao razlikuje od onoga sto sam ja napisao ? :) 

 

U tome da kod nas nije do lopova vec do sistema. Najveci lopovi su kod nas bili i jesu Zecevic i Terzic a oni su obojica uradili ozbiljne stvari za svoje klubove, narocito Zecevic. Napisao sam u prvoj recenici, razlika je u tome sto je mafijaski biznis u Hrvatskoj kao i vecini zemalja na svetu privatan. Kod nas je partijski.

Link to comment

treba da damo državljanstvo maminju i da ga ne damo ako ga traže interpol i ostali zlikovci

i po cenu sankcija

kad smo jednom sve prošli možemo i drugi put

Link to comment
8 minutes ago, SNARC said:

Pa u cemu se to sto si ti napisao razlikuje od onoga sto sam ja napisao ? :) 

 

U stvari, sad sam video da si u poslednjoj recenici napisao isto sto i ja. Dijagonalno citanje, jebi ga.

Edited by harper
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...