Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ako bih morao da povucem crtu i izvucem naravoucenije..to bi bilo ovako..

 

Njihov lopov ( Mamic ) sije za par klasa nase lopove koji vode klubove. Bolje radi posao, zadrzava igrace duze, vise ga kosta ali vise i zaradjuje. Prodaje formirane fudbalere velikim klubovima, koji im daju sansu da se razviju u bolje igrace, onakve kakve imamo priliku sad da vidimo. 

Nasi lopovi pak, dosta zavise od trenutne vlasti i pozicija im se menja od garniture koja je trenutni serif, zato gledaju da brze bolje smaknu sto vise kinte u dzep i prodaju klince koji se cesto ne snadju i propadnu u prvoj godini.

 

Nesto smo kao dve Koreje, slicne fizionomije slicni mentaliteti ali poetska razlika u uspehu. 

Ergo, pustite ozbiljne ljude da kradu i naprave dobre igrace. 

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Just now, Goranz said:

Ko (nažalost) čita harpera, zna koliko brzo se on prilagođava situaciji. Ne bi me iznenadilo da je već podneo zahtev da se preimenuje u Mario Mandžukić.

 

Dzimbo, Harper i Lee su Jugosloveni i nimalo im nije problem da se prilagode bilo cemu od Vardara pa do Triglava, od Djerdapa pa do Jadrana.

 

Problem je samo u tome sto sve te iz Brankovog kola mrzim podjednako.:D

Link to comment
10 minutes ago, SNARC said:

Pa sad..ja se izvinjavam sto moram da primetim..ali

 

Nasa dva kluba su prezimila u Europi prosle sezone..njima nije nijedan vec decenijama otprilike. Poslednji je valjda bio Varteks, pitaj Boga kad, mislim da je jos Cobe bio na vlasti.

igrao hajduk 1/4 lš-a

dinamo igrao 7 put lš

Link to comment

nas problem je taj sto klinci nemaju dobru opciju kada zavrse juniorski staz. ili da odmah beze napolje sa 19 godina, sto je prerano za vecinu, ili da igraju ovu lopovsku namestenu ligu, na uzasnim terenima, sa uzasnim trenerima... stoga se ja nadam nekoj regionalnoj ligi, kada vec od sredjivanja domace lige nema nista

Link to comment
Just now, Nikodije said:

nas problem je taj sto klinci nemaju dobru opciju kada zavrse juniorski staz. ili da odmah beze napolje sa 19 godina, sto je prerano za vecinu, ili da igraju ovu lopovsku namestenu ligu, na uzasnim terenima, sa uzasnim trenerima... stoga se ja nadam nekoj regionalnoj ligi, kada vec od sredjivanja domace lige nema nista

Realno, dobro će im doći razmena iskustava sa Ex-Yu kolegama dok čekaju da najverniji dozvole da se utakmica nastavi.

Link to comment

Tek ce sad posle finala da podignu nos komsije i nece hteti ni da pricaju o nekoj takvoj ligi. 

 

A i ta liga bi trajala do nekog broja poginulih i cao. 

Link to comment
Just now, Goranz said:

Realno, dobro će im doći razmena iskustava sa Ex-Yu kolegama dok čekaju da najverniji dozvole da se utakmica nastavi.

 

pa da, ta liga nije realna zbog sveopste retardacije, ja samo kazem da joj se nadam jer to vidim kao jedino resenje kako bi se nas fudbal podigao. mogli bismo i sami, kroz privatizaciju klubova, smanjenje lige na 10, i eliminisanje namestanja, ali to je manje realno od regionalne lige

Link to comment

posle ovog uspeha hrvatskog fudbala ne postoji nikakava mogućnost da ih neko ili nešto ubedi u neophodnost iste

Link to comment
42 minutes ago, Nikodije said:

 

ja se secam da je jos pre 10 godina, nakon osvajanja turnira u sinsinatiju, ili tako negde, nakon greske organizatora koji je rekao da je on iz hrvatske, novak odgovorio "ja sam iz srbije, al nema veze, to je isto", kakav carski odgovor

 

Au kako si slagao sad...

 

Nije Novak nikad osvojio Sinsinati. :fantom:

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

Au kako si slagao sad...

 

Nije Novak nikad osvojio Sinsinati. :fantom:

 

:) nesto je bilo u americi, moguce ono u pustinji u kaliforniji, ne mogu da se setim kako se zove

Link to comment

Da li si čuo za alternativnu istoriju, revizionizam itd? Još malo pa ćeš da pišeš da Srbija nikad nije bila šampion Evrope u fudbalu.

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

posle ovog uspeha hrvatskog fudbala ne postoji nikakava mogućnost da ih neko ili nešto ubedi u neophodnost iste

 

reprezentacija nije isto sto i klubovi, dinamu, hajduku i rijeci itekako treba takva liga. i mi smo usli svojevremeno u kosarkasku regionalnu ligu kao prvaci sveta, a hrvati nisu postojali na kosarkaskoj mapi, jer je to bio interes klubova, i ispravno je uradjeno

Link to comment

Ni u košarci više ne dominiramo kao nekad,Slovenci nas razbiše na Euro prventvu.Hrvati su u vecini sportova bolji i treba se pomiriti sa tim da nismo uspešni kao komšije.A ove manekene od fudbalera bojkotavati max.Nemanja Matic je za manje od 24h otišao na Sardiniju da se brčka,zabole ga ona stvar i za rep.i za državu.Nek se gone svi!

Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

šta će nam naša reprezentacija? navijaćemo za hrvatsku

svejetoisto

četnici stop!

 

ti imas i crnu goru pride, samo sto to nije isto, to je jos gore, jer nam otimate igrace   :dry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...