Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Nije samo frka "ajde da gradimo stadion u regionu", problem je i prateca infrastruktura. Gde bi gostujuce reprezentacije sletale, koliko bi trebalo vremena da dodju do stadiona, gde bi bili smesteni (a da nije neki budjavi motel sa losim pevaljkama i jeftinim kurvama iz moldavije), itd, itd. 

 

Nije to bas tako jednostavno, a ova lopovska ekipa je sposobna samo da krade. Tako da ocekujem da to bude projekat pranja novca gradnje bez kraja.

Link to comment

ali gde ostruznicu nadjose :D

 

autoput i most u baricu, u ostruznici obilznica i mostovi, stadion, metro samo sto nije do makisa, a onda je logicno i da ga produze dalje ka obrenovcu

3 centar beograda!!!

 

a mozda bi mogli biti i centarnovog megapolisa cacak-beograd, taman jetu negde na pola puta :fantom:

samo ako dozvolje velji da zavrse projekat...

 

 

inace velja je svojevremeno imao ideju koja naravno "krece", samo sto nije. da zbog blizine cacka i kraljeva (jedno 30km dal preko mrcajevaca, dal preko zablaca) spoji ta dva grada u jedan tako sto bi izmedju izgradili industrijsku zonu! :D

 

Link to comment

I aerodrom kao bese poceo da gradi kod Preljine negde valjda, pa ga u nekoj emisiji Zoran Zivkovic zajebavao da mu urasla tabla gde pise aerodrom u korov, a ovaj njega da je Preljina frekventnija od Niskog autoputa... Koji dziberi

Link to comment

za 150 miliona, kada se ne bi kralo, moglo bi da se napravi 15 lepih, malih, stadiona sirom srbije, po uefa standardima, sa terenima, pomocnim terenima, i da se tako resi pitanje fudbalske infrastrukture u srbiji, posto imamo najgore stadione u evropi.  ali ne, mora to da bude neki grandiozni, monumentalni betonski frankenstajn u jebenoj ostruznici koji nece sluziti nicemu

Link to comment
3 hours ago, W.F.C. said:

I aerodrom kao bese poceo da gradi kod Preljine negde valjda, pa ga u nekoj emisiji Zoran Zivkovic zajebavao da mu urasla tabla gde pise aerodrom u korov, a ovaj njega da je Preljina frekventnija od Niskog autoputa... Koji dziberi

da nisu ladjevci ipak u pitanju?

u preljini postoji neki zemljani aerodrum, za one jedrilice i tako to, zaboravio sam da je nekad i tu obecavao aerodrom, mada velja je to

i oko ovog u ladjevcima se 20 godina "kretalo" na kraju su uspeli u prenameni iz vojnog u civilni, izgradili neku kao zgradu i to sad tako stoji

kapiram da bi u nekim sretnijim okolnostima posto je na 15ak km od cacka i kraljeva, 40ak ili manje od kragujevca i mogao imati nekakvu namenu

2 hours ago, Nikodije said:

za 150 miliona, kada se ne bi kralo, moglo bi da se napravi 15 lepih, malih, stadiona sirom srbije, po uefa standardima, sa terenima, pomocnim terenima, i da se tako resi pitanje fudbalske infrastrukture u srbiji, posto imamo najgore stadione u evropi.  ali ne, mora to da bude neki grandiozni, monumentalni betonski frankenstajn u jebenoj ostruznici koji nece sluziti nicemu

ljubomoran si na nas velelepni stadion :fantom:

Link to comment
40 minutes ago, pbg12345 said:

da nisu ladjevci ipak u pitanju?

u preljini postoji neki zemljani aerodrum, za one jedrilice i tako to, zaboravio sam da je nekad i tu obecavao aerodrom, mada velja je to

i oko ovog u ladjevcima se 20 godina "kretalo" na kraju su uspeli u prenameni iz vojnog u civilni, izgradili neku kao zgradu i to sad tako stoji

kapiram da bi u nekim sretnijim okolnostima posto je na 15ak km od cacka i kraljeva, 40ak ili manje od kragujevca i mogao imati nekakvu namenu

Ne, Preljina, dobro se secam, cisto se malo bahatio jer mu se moglo, bilo je oko 2003. to, kad su obojica bili malo aktuelniji pa je na Pinku bilo neko prepucavanje zabavnog karaktera. Cesto prolazim tim krajem, mislim da znam i gde je, uz magistralu, nebitno, odosmo u trol. Ladjevci su Kraljevo, gradonacelnik Kraljeva velikodusno ponudio drzavi i preCedniku taj aerodrom na upravljanje, kad vec Nislije nece, bukvalno je to izjavio. Nislije nece al moraju

Edited by W.F.C.
Link to comment

a pa moguce onda

to su zlatne godine (veljine)

aerodromi, autoputevi, megapolisi, regionalni vodovod

ipak, oko regionalnde deponije je bila najve sprdacina, pisao sam ranije o tome

 

a ladjevci jesu administrativno opstina kraljevo i nesto malo blize kraljevu, ali u sustini to je pola puta kraljevo cacak

Link to comment

Ma jeste Preljina, ja sam iz tog kraja, nesto su i otvarali tamo kao pre par godina. Nesto kao za obuku boga pitaj sta. Nego Ponikve (kod Uzica) su mnogo veci hit, tu nema cega nije bilo i sta se sve pricalo za isti. :D

Link to comment

Ма каква Прељина. Лађевци. Морва аеродром има из зграда и торањ све направено.Они моји пишт као сури пилићи што се не отвара.

Link to comment
1 hour ago, Grandilof said:

Ma jeste Preljina, ja sam iz tog kraja, nesto su i otvarali tamo kao pre par godina. Nesto kao za obuku boga pitaj sta. Nego Ponikve (kod Uzica) su mnogo veci hit, tu nema cega nije bilo i sta se sve pricalo za isti. :D

da, da

ponikve preljina ladjevci

vazdusnom linijom ako ima 50 km

oce ti aerodromi da nicu pred svake izbore

svuda gde je ikad ista poletelo sa kakve god piste je "u planu"za aerodrom

 

a realno i treba, ljudi ko pleve, masovno se doseljavaju, bogat kraj, radnih mesta vise no stanovnika, turizam cveta

malo su tri aerodruma, daj jos pet

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...