Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Pa da, za nekI EURO u buducnosti, posto se za EURO ocigledno prelazi trajno na zajednicke organizacije prrvenstva... Ali 150 miliona evra... koje ce to ugradjivanje da bude ne smem ni da zamislim. Na kraju ce da ga daju Zvezdi za evro utakmice, kao rumunski stadion Steaui. A mogli bi neki jadan EURO da organizujemo za 10 godina, BG, Skoplje, Sofija, Bukurest, Atina, Budimpesta recimo... I naravno da nas i tu pokradu sudije uz svadje selektora, saveza i igraca....

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

4 minutes ago, Ajant23 said:

Beogradu ne treba novi stadion. Nekom drugom gradu verovatno treba, ali je problem što je navijački potencijal previše usmeren na Partizan i Zvezdu...

Usmeravaju ga mediji vec 70 godina neumorno

Link to comment

I dalje mislim da niko normalan ne bi ni razmatrao da se kandiduje za EURO taman ga organizvao ceo Ex Yu region. Stvarno mislim da se odnosi na omladinske i juniorske turnire.

Link to comment

Kao neko kome je pun kurac priče o decentralizaciji svesrdno bih podržao da se stadion izgradi u Nišu ili Kragujevcu. Novi stadion je poslednja stvar potrebna Beogradu.

Link to comment

Evropsko se igra u 12 gradova iz razlicitih zemalja (od Dablina do Bakua), nije nezamislivo da se na nekom od sledecih par utakmica odigra na tom hipotetickom novom stadionu. Ono sto je manje realno je da taj stadion bude izgradjen.

Link to comment

Au Novi Sad nisi pomenuo, poludeli su kad je poceo da se gradi novi Cair, nacionalni bi bio previse... Aj bez zezanja ali ipak je uvek taj nacionalni stadion u glavnom gradu i to je ok. Ali u ovakvoj situaciji mislim da je tesko isprdjivanje i izivljavanje gradnja istog.

Link to comment
20 minutes ago, W.F.C. said:

Usmeravaju ga mediji vec 70 godina neumorno

 

Nisam baš siguran da je to tako jednostavno.

 

Da se igradi nacionalni stadion u Kragujevcu, jasno bi bilo da je on samo za reprezentaciju i da nije za klupsko takmičenje obzirom da većinski tamo i u okolini dominira samo jedan klub.

 

Da se izgradi stadion u Nišu, što bi bilo najlogičnije, razumno bi se dalo postaviti pitanje da li je to prioritet za taj regionalni centar.

 

Otkad se raspala Jugoslavija, rezultati neprestano idu na vodenicu vrlo diskutabilnoj političkoj mantri da je Vojvodina mogla da bude prvak zajedničke države, ali ove ne može. To mi izaziva priličnu dozu podozrivosti u već ionako razne čudne poteze kojima se to nikad nije dogodilo. Hej, bilo je vremena kada me je kao grobara intresovalo domaće prvenstvo samo utoliko da ga barem jednom osvoji Vojvodina, ionako me zabole za ove kaljuge što nazivaju ligom, ali da vidim da političkoj bagri ta mantra makar jednom zastane u grlu...

 

Veliki infrastrukturni projekti poput pruga i puteva razvlače se godinama, a gradili bi nacionalni stadion.

 

Beograd je jedini grad Evrope preko milion i četristo hiljada stanovnika koji nema metro. Jedan od retkih gradova koji nema zgradu opere, teško je shvatiti drugačije nego kao lošu šalu priču da mu treba još jedan stadion...

Link to comment

Ako će biti u Ostružnici onda vala teško da ga možemo zvati i beogradskim, doduše, na tim utakmicama reprezentacije Beograđana ionako bude ponajmanje. Tako da ga mogu komotno u neku geografsku sredinu srpskih zemalja da ture, tipa neko Užice :fantom:

Link to comment

Ma ima Uzice i stadion, i klub i navijace, ali ne znam da li je trenutak za ovakvo izivljavanje s kintom. Ej, 150 miliona...Mislim da gube kompas skroz.

Link to comment
4 hours ago, J.R. Cash said:

Evropsko se igra u 12 gradova iz razlicitih zemalja (od Dablina do Bakua), nije nezamislivo da se na nekom od sledecih par utakmica odigra na tom hipotetickom novom stadionu. Ono sto je manje realno je da taj stadion bude izgradjen.

- to je samo ovo naredno, obeležavanje jubileja

- stadion je potreban ne samo za rep. već i da klubovi imaju gde da igraju mečeve u playoff-u i grupnoj fazi el, uefa mafiozi će samo pooštravati potrebne uslove koje stadioni moraju da ispunjavaju, za par godina nikakvo šminkanje mrtvaca više neće moći da prođe :happy:

- to je 8 utakmica od avgusta do decembra ako oba titova blizanca odigraju kao prošle sezone + još 3-4 tekmi repke, a što da ne i večiti derbiji bi se mogli igrati na tom stadionu :D

Link to comment
31 minutes ago, gone fishing said:

- to je samo ovo naredno, obeležavanje jubileja

- stadion je potreban ne samo za rep. već i da klubovi imaju gde da igraju mečeve u playoff-u i grupnoj fazi el, uefa mafiozi će samo pooštravati potrebne uslove koje stadioni moraju da ispunjavaju, za par godina nikakvo šminkanje mrtvaca više neće moći da prođe :happy:

- to je 8 utakmica od avgusta do decembra ako oba titova blizanca odigraju kao prošle sezone + još 3-4 tekmi repke, a što da ne i večiti derbiji bi se mogli igrati na tom stadionu :D

borac ostruznica like this

Link to comment
6 hours ago, djordje geprat said:

maločas pročitah komentare na b92. dve grupe koje se i meni motaju po glavi uz yebanje majke malom i kompaniji:

1. ako već hoće pristojan fudbalski stadion u beogradu zašto te pare ne potroše na zvezdin i partizanov

2. da li je stvarno "ovo" prioritet u zemlji gde se deca leče SMS porukama? da ne pominjem ostalo.

 

Ma, oni ce da prave stadion u Ostruznici kao sto su ga pravili na Bezanijskoj kosi. Napravice ga samo ako nadju nacin da pokradu pare i nekretnine od projekta, drugacije nece ici.

Link to comment

neka naprave neki montažni nacionalni stadion za 50 hiljada ljudi koji će da se seli ko cirkus medrano po potrebi..

srediće se i neko evropsko. može toliko vučić..

Link to comment

Zbog toga što se teren Borca nalazi uz samu Savu, neretko se dešava da, kada se Sava izlije, teren bude poplavljen i s toga neupotrebljiv. Levo se nalazi slika terena za vreme poplava u maju 2014. god.

 

Picture

 

:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...