Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Heh, kako je sećanje varljivo... Ova priča oko Muslina mi iskopa negde iz praistorije da je Tabarez vodio onaj Urugvaj sa kraja osamdesetih, a ne 95-te kao što sam napisao. Neverovatno, kolike godine mi je ostalo urezano da je to bio on kada je Frančeskoli odlazio iz repke.

 

Da li sam baš zbog Njunjez/Mijatović/Valensija, Tabarez/Savićević/Milan napravio tu grešku, ko zna...

 

Sećanja su varljiva, što bi reko Bunjuel na početku svoje autobiografije, koju je pisao drugi...

Link to comment

kad su mi se malo slegli utisci sve vise mislim da smo prosli najgore moguce. Da su nas nakantali 0/3 bar bi sutnuli Krstaju i razmislili o nekom boljem imenu, ovako ce da se pamti da se nismo obrukali protiv Brazila i da nas je Brih izbacio a to sto Krstajic nije neke osnovne stvari savladao na turnirskom takmicenju, to ce pasti u zaborav tako da je vec izvesno da ce nas voditi u Ligi Nacija, doduse to je super buffer pa ako uspe da zasere mozda popije pedalu do pravih kvalifikacija.

Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Da su nas nakantali 0/3 bar bi sutnuli Krstaju i razmislili o nekom boljem imenu

 

Plus bih ja bio bogatiji za 15 hiljada novih dinara

Link to comment

Video sam Muslina pred SP u banci. Rekao sam mu: "Možda si se sačuvao, najbolja stvar u Srbiji je da se kvalifikuješ i da te smene."

 

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за savo miloÅ¡eviÄ

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

kad su mi se malo slegli utisci sve vise mislim da smo prosli najgore moguce. 

 

Apsolutno, nije moglo gore. 

Link to comment
Quote

To nije samo izgradnja stadiona, već ulaganje u sportsku infrastrukturu. Nema razloga da Srbija ne bude domaćin nekog evropskog ili svetskog prvenstva. Tako ćemo zemlju promovisati na lepši način i privući turiste", istakao je Mali. 
 

koji je ovo ludak. danas je dogovoreno da 3 države (dve su G7) zajedno organizuju prvenstvo. možda misli da se svih 100 i kusur utakmica održe na tom stadionu. a, ko će da igra na tom stadionu? fk ostružnica?

Link to comment
5 minutes ago, djordje geprat said:

koji je ovo ludak. danas je dogovoreno da 3 države (dve su G7) zajedno organizuju prvenstvo. možda misli da se svih 100 i kusur utakmica održe na tom stadionu. a, ko će da igra na tom stadionu? fk ostružnica?

 

Cenim da se odnosi na zensko U17 svetsko ili evropsko U19 musko u najboljem slucaju.

Link to comment

maločas pročitah komentare na b92. dve grupe koje se i meni motaju po glavi uz yebanje majke malom i kompaniji:

1. ako već hoće pristojan fudbalski stadion u beogradu zašto te pare ne potroše na zvezdin i partizanov

2. da li je stvarno "ovo" prioritet u zemlji gde se deca leče SMS porukama? da ne pominjem ostalo.

Link to comment
7 minutes ago, *edited by mod said:

 

Cenim da se odnosi na zensko U17 svetsko ili evropsko U19 musko u najboljem slucaju.

 

nije ovde problem kvalitet stadiona, nego kvantitet

 

sa jednom dobrim stadionom može da se konkuriše za 2-3 utakmice Evropskog prvenstva, u nekoj zajedničkoj organizaciji

Link to comment

Beogradu ne treba novi stadion. Nekom drugom gradu verovatno treba, ali je problem što je navijački potencijal previše usmeren na Partizan i Zvezdu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...