Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

18 minutes ago, Cash said:

96e je Kapela Muslin izbacio iz Uefa. 2:0 za Milan u prvoj i 3:0 poraz u revansu. Za Bordeaux igrao veliki Zizu

I Lizarazu! (i Dugari)

:)

 

Link to comment
3 minutes ago, Cash said:

Na wikipediji pise da je sedio na klupi na tom dvomecu. 

 

 

Sedio je na klupi baš onoliko kako je i “otkrio” Zidana, čime se bedni ćelavac lažno hvali. 

Link to comment
25 minutes ago, dragance said:

Sedio je na klupi baš onoliko kako je i “otkrio” Zidana, čime se bedni ćelavac lažno hvali. 

 

Зашто тако о Зидану? :sad:

Link to comment
2 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Мислим да је Муслин тад већ био отпуштен. Углавном ту сезону није изгурао до краја, а Бордо је дошао до финала купа уефа.

 

Koliko se sećam, kada su krajem 95-te obezbedili proleće u Evropi, Muslin je telefonom dao intervju SOS kanalu i rekao nešto tipa da je to veliki uspeh (u prvenstvu su bili pri dnu tabele u opasnosti da ispadnu iz lige) i da se onda u proleće protiv velikog Milana mogu oprostiti od daljeg takmičenja...

 

Nisam siguran, ali sa mnogo napora pokušavam da se setim. Ne znam da li se još neko seća toga?

 

edit: Ali, čini mi se da je tamo bilo kontroverze oko otkaza njemu. Ne znam da li se ko toga seća?

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment

Ja nisam imao pametnija posla večeras, pa sam gledao na UEFA sajtu. Nije bio trener Muslin protiv Milana.

Link to comment

Bio je trener na prvoj utakmici protiv Milana kada su pukli 2-0. Poslije toga je otpusten a palicu je preuzeo sadasnji trener Nigerije Rohr i izbacio Milan, odveo ih do finala i spasao vec vidjenog ispadanja.

 

Muslin se uvjek hvalio kako je on odveo Bordeuax u finale.

 

edit: greska, dobio je otkaz prije prve utakmice

Edited by borris_
Link to comment

:fantom:

Kao što rekoh, otvarao sam uefa arhivu utakmica

 

Doduše tamo je pisalo da ke penal protiv marseja 91 pucao marovic

Link to comment

al je fakat da je Srbiju odveo na SP. što nije sitnica.

 

o njegovim ljudskim kvalitetima ne mogu da pričam jer mi nisu poznati, mogu da verujem ili ne verujem informacijama koje čujem. svakako ne verujuem informacijama koje daje Kokeza i njegovo društvo iz FSS.

Link to comment

Sjecam se da je dao neku izjavu za Canal + koji je prenosio drugu utakmicu, kao znao je da je Milan oslabljen jer je imao dojavu da je Savicevic povrijedjen.

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

al je fakat da je Srbiju odveo na SP. što nije sitnica.

 

o njegovim ljudskim kvalitetima ne mogu da pričam jer mi nisu poznati, mogu da verujem ili ne verujem informacijama koje čujem. svakako ne verujuem informacijama koje daje Kokeza i njegovo društvo iz FSS.

Naravno. Ja samo volim da proverim nebitne činjenice :)

 

 

Link to comment
47 minutes ago, Ted said:

al je fakat da je Srbiju odveo na SP. što nije sitnica.

 

o njegovim ljudskim kvalitetima ne mogu da pričam jer mi nisu poznati, mogu da verujem ili ne verujem informacijama koje čujem. svakako ne verujuem informacijama koje daje Kokeza i njegovo društvo iz FSS.

Da ne znam kakav je Muslin, i meni bi bilo neprijatno i gadno da slusam Kokezu i njegove mafijase. 

Ali, nema to veze sa FSS govnima. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...