Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

10 minutes ago, ToniAdams said:

lizarazua?

kapiram da on sam sebe ne bi gurao u tu grupu, sta je sledece, guivarc'h?

Toni Kaskarino :D 

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

45 minutes ago, ToniAdams said:

lizarazua?

kapiram da on sam sebe ne bi gurao u tu grupu, sta je sledece, guivarc'h?

 

Гиварш, лажна деветка бифор ит ваз кул. :fantom:

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Mijat je bio dobar, a moj komentar je polu sprdnja, ali pola i facepalm da neko pored Zube, Zidana, Lizarazua i ostalih megazvezda iz ‘98 stavi Mijata ispred svih njih na svetu!

 

:rolf:

Link to comment
On 28.6.2018. at 16:15, Plajvi said:

Je l' Kosan vodio mlade jednom pa dobio otkaz?

 

Jeste, i sve fudbalere je zvao “dečaci”, nije uopšte bilo neprijatno.

Link to comment
On 1.7.2018. at 11:21, dragance said:

Mijat je bio dobar, a moj komentar je polu sprdnja, ali pola i facepalm da neko pored Zube, Zidana, Lizarazua i ostalih megazvezda iz ‘98 stavi Mijata ispred svih njih na svetu!

 

za penal rekoh da se desi svakome. 

Šta sad, ne slažem se, obojeno patkometrijski sigurno jeste po malo takodje. 

 

 

Nije Mijat '98 bio drugi u izboru Frans Fudbala na svetu, već godinu ranije, znači u prvoj godini u Realu, sezonu pre gola u Amsterdamu. 

 

Što je takođe bilo, onako...iznenađenje, da bude drugi pre Zidana, Melera (Ronaldo je suvereno harao La Ligom i KPK-om, to se nije dovodilo u pitanje)...

 

Valjda su ovi u decembru bili pod utiskom njegove partije protiv Mađara :fantom:

 

 

Link to comment
46 minutes ago, dillinger said:

Što je takođe bilo, onako...iznenađenje, da bude drugi pre Zidana, Melera (Ronaldo je suvereno harao La Ligom i KPK-om, to se nije dovodilo u pitanje)...

 

Ali, "pre Zidana, Melera", citiram. Pa, njih dvojicu staviti u isti koš je besmislenije nego kritikovati taj plasman Mijatovića koga je očito i pomalo neukusno gurala Realova mašinerija...

 

Naravno, daleko je bio Mijatović od najvećih tog doba, ali njegov plasman na drugo mesto nije bio ništa čudniji od Zlatne lopte koju je nekoliko godina kasnije dobio Majkl Oven, koga je isto tako pomalo neukusno gurala mašinerija premijeršipa i ljubitelja ostrvskog fudbala...

 

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment
29 minutes ago, Ajant23 said:

 

Ali, "pre Zidana, Melera", citiram. Pa, njih dvojicu staviti u isti koš je besmislenije nego kritikovati taj plasman Mijatovića koga je očito i pomalo neukusno gurala Realova mašinerija...

 

Naravno, daleko je bio Mijatović od najvećih tog doba, ali njegov plasman na drugo mesto nije bio ništa čudniji od Zlatne lopte koju je nekoliko godina kasnije dobio Majkl Oven, koga je isto tako pomalo neukusno gurala mašinerija premijeršipa i ljubitelja ostrvskog fudbala...

 

 

 

 

Besmisleno je jer ni na tren nisi razmislio o kakvom se to košu radi. Ne o košu najbolje desetke svih vremena, nego je koš ''najbolji igrači 1997'', a ponajbolji igrač klupskog šampiona Evrope za 1997 godinu, asistent dva gola u finalu LŠ to svakako zaslužuje

Link to comment

Ma, bio je malo sutra ponajbolji preko Zamera koji je godinu ranije i dobio Zlatnu loptu i to debelo zasluženo...

 

I ja gubim vreme pišući ovde. Taj Dortmund je te 97-me bio raspad, nisu izborili ni plasman u LŠ naredne godine, bili peti u Bundesligi. Uoči finala u Minhenu, Bekenbauer je rekao da im ne bi dao preko trideset posto šansi protiv sjajnog Juvea. I baš je Meler bio taj, zidanovski grandiozan, koji je sve promenio. Smešno...

 

Inače, svakome ko je gledao fudbal tada, bilo je jasno da je Kapelov Real bio jači od većine učesnika proleća u LŠ te sezone (kao uostalom i Robsonova Barselona), ali drugi igrači sa drugim trenerom su bili toliko loši prethodne sezone da nisu ostvarili nikakav plasman u Evropu...

 

Edited by Ajant23
Link to comment

Oskar Tabarez je odigrao ludilo Kopa Amerika 95-te kada je sa Urugvajem sa Frančeskolijem u poslednjem nastupu osvojio Kopa Amerika. Kapelo je iz Milana prešao u Real, a Tabarez je preuzeo Milan.

 

I sam kao klinački navijač sam bio deo zabludele mase da je Oskar Tabarez veliki trener i da je njegov dolazak u Milan odličan potez. Nažalost, ispao je sa Milanom iz LŠ-a od Rozenborga na San Siru i popio je otkaz. Onda ih je Saki preuzeo i popio debakl 1:6 od Juvea.

 

Pričalo se da je Kapelu odviše stalo do odnosa u Milanu i da je zato otkačio Real i ostavio ih na cedilu, mada sa osvojenom titulom šampiona i formiranim timom.

 

Posle je i Kapelo doživeo debal sa Milanom, posvađao se sa Berluskonijem i "zauvek" napustio klub.

 

Inače Kapelo je dve godine zaredom osvojio tada dve najjače lige na svetu. 96-te kada je rekao da Ranijerijeva Fiorentina ne može njima da konkuriše za titulu (dve decenije kasnije je usledio demanti po analogiji u vidu Lestera) i 97-me sa Realom, a da dve godine zaredom nije vodio nijedan tim u evropskim takmičenjima...

 

Inače, najjača je bila reakcija penzionera u nekom madridskom parku na razočaravajuću vest da ih je Kapelo napustio: "A, Italijan, šta ćeš...", pred kamerama nekih novinara...

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment

96e je Kapela Muslin izbacio iz Uefa. 2:0 za Milan u prvoj i 3:0 poraz u revansu. Za Bordeaux igrao veliki Zizu

Edited by Cash
Link to comment

Мислим да је Муслин тад већ био отпуштен. Углавном ту сезону није изгурао до краја, а Бордо је дошао до финала купа уефа.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...