Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

7,5 - 8 :laugh: 

Ако му не бих лупио шамарчину да сам био на мјесту тог новинара, значи ...

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Kojom rukom? Onom sto drzi burek ili onom sa jogurtom?

 

+2

 

Неко је овде пред првенство рекао да ће СМС бити најомраженији наш фудбалер након СП и апсолутно погодио. Синоћ сам гледао утакмицу у кафани и није прошао минут да није спомињано његових 150 милиона и његових 150 мајки. 

Link to comment



Igrali smo bez koncepta i igre. Naša igra je bila na nivou četiri najgore reprezentacije u Rusiji. Ne mogu početnici da rade na najvišem nivou, oni treba da počnu od petlića – rekao je Kosanović za Maxbetsport i dodao:

– Garantujem vam da tim protiv Brazila nije sastavio Mladen Krstajić jer ne mogu da vam odlučujući meč počnu dva početnika. Zbog toga je Brazil sa 30 odsto snage završio posao. Ne možemo da improvizujemo jer se to vidi u fudbalu.

 

Naš najveći problem je nedostatak trenera. Odnosimo se prema njima kao da su prljave čarape. Moramo struku da vratimo na čelo našeg saveza. Tu mislim na ljude poput Ljupka Petrovića i Ljubiše Tumbakovića.

 

 

 

Link to comment

Zivadinovic je rekao svoje, Alkosan je rekao svoje, jos samo da Bata Djora analizira ucinak repstacije na Sp u Rusiji i to je to tu smo svi.

Link to comment
41 minutes ago, Cash said:

Zivadinovic je rekao svoje, Alkosan je rekao svoje, jos samo da Bata Djora analizira ucinak repstacije na Sp u Rusiji i to je to tu smo svi.

 

razumeo sam zivinu ulogu kod andjusa, medjutim ne razumem to sto je ziva sada postao maltene redovan gost analiticar po svim mogucim televizijama. i nije da se sprdaju sa njim kao andjus, nego ga ozbiljno pitaju za analize.

Link to comment

Je l' Kosan vodio mlade jednom pa dobio otkaz? Cini mi se da se secam kroz maglu, samo se ne secam koja generacija je bila. Je l' on izduvao 3-0 onda od Engleza na mini Kamp Nou?

Link to comment
Just now, Plajvi said:

Je l' Kosan vodio mlade jednom pa dobio otkaz? Cini mi se da se secam kroz maglu, samo se ne secam koja generacija je bila. Je l' on izduvao 3-0 onda od Engleza na mini Kamp Nou?

Ono s englezima je djorino remek delo. Kosan je repstaciju u21 vodio 2004 nakon pizona i doziveo debakl u belgiji popio je 4 komada. Tad je i bila neka frka sto nije zvao crnogorce u repstaciju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...