Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Mislim da je on malo potcenjen, da nije igrao u jbnom Sotonu imao bi mozda 10% više golova i bar 20% više asistencija. I mislim da je mogao da nađe mesto u nekom PL klubu, tipa WH, gde bi se ok snasao. Jedino sto mi pada na pamet je LŠ, pošto će Ajax igrati kvalifikacije, ali kakvi su stvarno je pitanje hoće li upasti.

Link to comment

ma da svi ti silni izviđači top pl klubova pa i treneri istih nisu za ovih 4-5 godina što je igrao tamo videli neki kvalitet koji bi ga preporučio makar za rotaciju ali se zato ovde on proglašava za nekakvog majstora fudbala :lolol:

Link to comment

Ma boli ga kurac, legendarni klub, liga laganeze, zagarantovano top 3 mjesto, zemlja za uživanje i super život... Jebe mu se da ga trgaju PL mesari. Mudar potez.

Link to comment
4 hours ago, goofs said:

Tadija izgleda prelazi u Ajax. Nisam siguran je li to korak napred ili nazad u karijeri, bitno mu je svakako da se makne iz mrtvog Sautemptona, ali Ajax...mislim da su poprilican buljson u poslednje vreme.

Зна човек и лигу и земљу, помињао је да хоће да игра ЛШ, а то значи због његовог квалитета или Русија или Холандија, пошто за најбоље клубове лига петице није. Енглези му никад нису замерали фудбалско знање, већ жељу што је код њих јако бтно. Не верујем ни да плата у Ајаксу може да испрати оне у Премијершипу, али лига јесте лаганија може дуже да траје. до неког Пиксијевог позива вероватно у Кину.

Link to comment

Mda, kapiram. Neko napisa da ce uskoro 30, imao sam utisak da je mladji. I dalje mislim da je mozda godinu-dve prerano otisao iz PL, ali sta sad, samo da se potpuno ne raspadne i krene da splavari, s obzirom da je Amsterdam vrlo podesan za to (pun intended).

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Mda, kapiram. Neko napisa da ce uskoro 30, imao sam utisak da je mladji. I dalje mislim da je mozda godinu-dve prerano otisao iz PL, ali sta sad, samo da se potpuno ne raspadne i krene da splavari, s obzirom da je Amsterdam vrlo podesan za to (pun intended).

 

Pa da. Pogledaj miralema (ne sulejmanija, vec ovog forumskog) na sta se napravio. Od onakvog potencijala.

Link to comment
20 hours ago, goofs said:

Mislim da je on malo potcenjen, da nije igrao u jbnom Sotonu imao bi mozda 10% više golova i bar 20% više asistencija. I mislim da je mogao da nađe mesto u nekom PL klubu, tipa WH, gde bi se ok snasao. Jedino sto mi pada na pamet je LŠ, pošto će Ajax igrati kvalifikacije, ali kakvi su stvarno je pitanje hoće li upasti.

gledam juce i danas ono stojanovicevo "U susret Svetskom prvenstvu" tu pominje da mu je zelja da zaigra u ls

inace serijal je blago! :D

aca ima trenutaka, ali ruku na srce ok je odradio, mnogo bolje nego sto prenosi utakmice (citati  - daleko manje lozenja)

savic npr kaze da muje uzor bio dragan bogavac! :D

lazar pleni stajlingom, ma pojavom uopste! :)

zaboravio sam sad, ali meni zanimljivo za gledanje

14 hours ago, Milogled Bluff said:

 

Pa da. Pogledaj miralema (ne sulejmanija, vec ovog forumskog) na sta se napravio. Od onakvog potencijala.

:D

mrzeli ga treneri! :(

 

Link to comment

Ajsad ozbiljno, amst je za soton njujork, london i berlin zajedno. 

Lud bi bio da ne pređe, a siguran sam da će i tamo imati za leba i pašteta. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...