Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Dobro, da li je Pizon tolika nula od coveka da javno govori medijima da je pristao da bude selektor pre nego sto je smenjen trenutni selektor reprezentacije? Cemu to? Da digne sebi rejting, i ako od svega na kraju ne bude nista?:isuse:

Link to comment
Dobro, da li je Pizon tolika nula od coveka da javno govori medijima da je pristao da bude selektor pre nego sto je smenjen trenutni selektor reprezentacije? Cemu to? Da digne sebi rejting, i ako od svega na kraju ne bude nista?:isuse:
Link to comment
Reprezentacija me više apsolutno ne zanima!Jagnjeća brigada oterala čoveka koji je posle sto godina bio možda jedini pravi potez u našem sportu(kao i Pešić u Zvezdi) i dovodi onog seljačinu koji ne zna dve da spoji sa najvećim uspehom treniranja u Kini :isuse: dabogda im se srušilo ono u Staroj Pazovi angry.gif
potvrđeno :(
Link to comment
Čestitke Vladimiru Petroviću, četvrtoj od sadašnje trideset dve zvezdine zvezde.
Jebem ti internet.Sta se ti bunis? Iako stalno nacelno pljujes po Karadzicu ne pamtim kad neku njegovu akciju nisi podrzao, jos od smene Djukica. Nema potrebe da u ovo uvlacis klubasku patkometriju jer vrlo brzo ce umesto "cetrvte od sadasnje trideset dve zvezdine zvezde" na klupu nulta od sadasnjih nula Partizanovih zvezdi. To je samo pitanje kalendara.
Link to comment
Jebem ti internet.Sta se ti bunis? Iako stalno nacelno pljujes po Karadzicu ne pamtim kad neku njegovu akciju nisi podrzao, jos od smene Djukica. Nema potrebe da u ovo uvlacis klubasku patkometriju jer vrlo brzo ce umesto "cetrvte od sadasnje trideset dve zvezdine zvezde" na klupu nulta od sadasnjih nula Partizanovih zvezdi. To je samo pitanje kalendara.
Pa to ce da bude kad Tole, u svom stilu, proglasi sebe za selektora.
Link to comment
Mozda se Pizon pokaze kao Rajevac.Ovog zadnjeg niko nije uzimao za ozbiljno dok nije preuzeo Ganu i odveo ih do cetvrtfinala SP.
Nadam se da se salis. Pizon ne moze ni macoru ispred zgrade da nametne autoritet a kamoli ovim igracima. Na stranu sto ce ovi sto rade sa vrhunskim trenerima da se iskidaju od smeha kad Pizon bude prvi put postavljao taktiku.
Link to comment
Mozda se Pizon pokaze kao Rajevac.Ovog zadnjeg niko nije uzimao za ozbiljno dok nije preuzeo Ganu i odveo ih do cetvrtfinala SP.
možda Ganjanska mafija nije toliko jaka kao naša fudbalska mafija pa mu se nisu uplitali? a možda je i Rajevac bolji od Pižona?
Link to comment
Pa to ce da bude kad Tole, u svom stilu, proglasi sebe za selektora.
Ima tu kandidata, ne sekiraj se nista. Evo, sta bi falilo Jokanu da se isproba posle Pizona. Pa Jesic, ni njega ne treba zaboraviti.
Link to comment

I meni je ovo glupo sta se desava i to poslije vec dvije odigrane utakmice.Ali opet, taj isti Antic je pozvao potpuno iste igrace u reprezentaciju (copy/past sa SP) na ove dvije utakmice sa istom koncepcijom igre. Samo je zamjenio Milijasa sa Kuzmanovicem. Ako je SP proglaseno kao neuspjeh treba nesto da promjenis u toj igri ili igracima. Ne kazem da treba sve da se promjeni ali ovaj nije nista promjenio. A sam je priznao da vise voli da rostilja umjsto da gleda potencijalne igrace na evropskoj utakmici (ok u tom partizanu i nije bilo bas nekih potencijalnih reprezentativaca). Ni ja ne vjerujem u pno sto sam napisao ali sam siguran da bi iste ovakve reakcije bile da je Rajevac u ono vrijeme preuzeo reprezentaciju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...