Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

 

Ух кад би ово ударало са трибина ...:wub:

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

Ja preferiram "Vostani Serbie" ili "Oj Srbijo mila mati", čak bih ih radije za himnu, umjesto ovog generičkog Jenkovog čuda (da ne upotrijebim neku težu riječ), to su pjesme sa istorijom, sjajne same po sebi, no ima nešto što vuče raju ka narodnjacima, i to ovim (kvazi)kafanskim, vole tu melanholiju uz zrno patetike, pa to ti je. 

Rekao bi čovjek da nas Slovenci znaju bolje nego mi sami sebe :lol:

 

(btw. mala trivija - i ove dvije koje sam naveo, muzički su oblikovali nesrbi, no opet je to odlično ispalo) 

 

vostani serbie nije politički korektna pesma, dositej je jasno naveo naše teritorijalne pretenzije pa bi se susjedi naljutili :happy:

 


Bosna Sestra tvoja na tebe gleda
i ne želi tebi nikakova vreda.
Ko tebe nenavidi, ne boji se Boga
Od kojeg tebi ide pomoć mnoga.

Vostani Serbie!
Davno si zaspala,
U mraku ležala
Sada se probudi
I Serblje vozbudi!

Hercegova zemlja i Černaja Gora
Daleke države i ostrovi mora -
svi tebi pomoć nebesnu žele,
Sve dobre duše tebi se vesele.

 

edit

opet ja bih više voleo da nam je to himna, bolja mi je melodija a i iskreniji tekst :D

Edited by gone fishing
Link to comment
7 hours ago, bradilko said:

veliki je to argument što si išao na utakmice. 

savićevića ne voliš,  prosinečkog voliš. 

zna se ko je savićević i da je bio najvažniji igrač zvezde zajedno sa belodedićem. njegovih pola sata je vrednije bilo nego robijevih 150.

dobro se sećam da je prosinečkom glavna zamerka bila da davi loptu a deju da igra samo kad to njemu odgovara.

videlo se koliko znači koji igrač i kasnije. posebno je deja upamtio krojf i navijači milana u to vreme najjači klub najjače lige na svetu

Па наравно да је аргумент идеш на утакмице, гледаш на утакмице и видиш колико доприносе тиму. И сам кажеш да је Дејо играч за пола сата и онда ти није јасно што треба да буде на клупи. 

6 hours ago, ronin said:

A dobro...Poručnik Vasić je x puta napomenuo da ne podnosi Dejoa zato što je Crnogorac i što je podržao DPS...On nije tu realan jebiga.

Ма добро ти као дежурно Доном сендвичар на форуму си јако битан. Разумеш се у фудбал.

6 hours ago, W.F.C. said:

Cache i djavo kraljevi stari

+32

Link to comment
6 minutes ago, porucnik vasic said:

Па наравно да је аргумент идеш на утакмице, гледаш на утакмице и видиш колико доприносе тиму. И сам кажеш да је Дејо играч за пола сата и онда ти није јасно што треба да буде на клупи. 

Ма добро ти као дежурно Доном сендвичар на форуму си јако битан. Разумеш се у фудбал.

+32

Uuuu ovo je krucijalni argument... "jako bitan" :laugh:...Joj bre čoveče pa tvoj argument je da si tih sezona gledao sve Zvezdine tekme sa sve nabrajanjem ortaka poimence...Pa i ja sam išao na svaku jebenu tekmu tad i kući i u gostima (nebitna  imena ortaka) i šta sad...Ko se bolje razume u fudbal?...Mislim stvarno bre...A ovo za Donovog sendvičara...Bolesno mrziš Crnogorce jebiga...

Link to comment

Јок, само не волим Милогорце. Редак шљам. Србима на тој окупираној територији се клањам до земље. Иначе, јеси ли ти гледао утакмице тад или си пишкио у песку?

Link to comment

Joj čudni čoveče...Pa vrlo je realno da imamo isto godina...Čim Crnogorce zoveš Milogorci jasno je jebiga.

Edited by ronin
Link to comment
3 hours ago, porucnik vasic said:

Јок, само не волим Милогорце. Редак шљам. Србима на тој окупираној територији се клањам до земље.

 

Znaci, svi koji se u crnoj gori ne izjasnjavaju kao srbi su milogorci i redak sljam? Pa ovo je brilijantno cak i za tvoje standarde

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...