Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

@flegma:tipicno seres. niko nije pomenuo ispostovavanje severa, brate@billy: mlatili su ga zato sto je trenirao Oly. iskoristili ovaj 1 los rezultat kao povod

Edited by assück
Link to comment
tipicno seres. niko nije pomenuo ispostovavanje severa, brate
A kad smo kod toga brate ispostovao ga je i na prvo "Dusane odlazi" otisao, bukvalno.edit:Sad citam nesto o njemu i naletim na ovo:
On a match day against Iraklis, he decided he had enough and with no prior warning left the bench and resigned while the game was still in first half
Dakle u pitanju je serijski napustac klupe u toku utakmica :isuse: Edited by Feindouno
Link to comment

Reprezentacija me više apsolutno ne zanima!Jagnjeća brigada oterala čoveka koji je posle sto godina bio možda jedini pravi potez u našem sportu(kao i Pešić u Zvezdi) i dovodi onog seljačinu koji ne zna dve da spoji sa najvećim uspehom treniranja u Kini :isuse: dabogda im se srušilo ono u Staroj Pazovi angry.gif

Link to comment
Dakle u pitanju je serijski napustac klupe u toku utakmica :isuse:
pusti to, brate, njega su dileri oterali, brate
Nadam se da je Antic ipak potpisao neki ugovor i da ce ih ojaditi za kintu zbog otkaza.
mislis da ce to tole iz svog novcanika da plati? :unsure: Edited by Evropejac
Link to comment
Ma da brate Bajević sisa nije ispoštovao sever baš je jajara brate ono do jaja smrad tako prema severu i Zvezdi.Jedete govna, sve vam niz bradu curi.
Vrlo verovatno. Sever mu nije ni zvizduk do te tekme uputio (znao bih, jer se sa zapada se cuje svaki prdez Najvernijih™ cool.gif), jer smo gazili kroz prvenstvo. Kao sto rekoh, i posle te utakmice imali smo 6 bodova viska. Sto je Bosko lepo iskoristio i doneo nam poslednju titulu. Sto bi i Bajevic uradio da nije, kako lepo kaze Feindouno, serijski napustac klupe™
on je trebo da ode kad su mu izmedju 25. i 31. avgusta prodali ceo tim i doveli novi il sto kaze minka da isprica sto je onako teatralno napustio marakanu, ovako je ostavio utisak da je covek slican mister radomiru. jel zna neko sto su ga tukli sad u grckoj, losi rezultati na pripremama il neki ozbiljniji malo razlog?
Ima grupa koja ne moze da mu oprosti ljubav sa Gate7 bracom iz Pireja. Nije prvi put da ga smaraju, ali je sad popio preko picke.
A kad smo kod toga brate ispostovao ga je i na prvo "Dusane odlazi" otisao, bukvalno.edit:Sad citam nesto o njemu i naletim na ovo:Dakle u pitanju je serijski napustac klupe™ u toku utakmica :isuse:
:Hail: Edited by minka
Link to comment
mislis da ce to tole iz svog novcanika da plati? :unsure:
Hmm, kolika je razlika izmedju Toletovog i FSS-ovog novcanika? U svakom slucaju, ne verujem da bi mu bilo bas milo&drago da Antari isplate milionce ili koliko vec.
Link to comment

Mislim, o kojoj drzavi mi pricamo? Kazete da je trebalo da sazove KZS i tu isprica zasto napusta klub? Pa malo li je bilo "upozorenje" kada su mu prozor na autu onako, u stilu Luke Brasija, polomili, nego je jos trebalo da govori nesto javno?Dusko je dosao u Zvezdu iskljucivo zbog Piksija, trajalo je to muvanje izmedju njih dvojice vise od godinu dana. Cak je pre toga i stan na Vracaru kupio. Jednostavno se prevario i posle video sa kakvim idiotima ima posla.Ne bih detalje da iznosim, ipak bih voleo da se vratim slobodno ponekad u BG.

Link to comment

ok, nakon ovog omanjeg Bajevic trolla, nadam se da smo ustvrdili da, koliko god djubre i seljober Antara i Radomir bili, boljeg nemamo i da nas tek cekaju gledanja mucnih utakmica, jalove igre i bijednih remija. MMЊ

Link to comment
Mislim, o kojoj drzavi mi pricamo? Kazete da je trebalo da sazove KZS i tu isprica zasto napusta klub? Pa malo li je bilo "upozorenje" kada su mu prozor na autu onako, u stilu Luke Brasija, polomili, nego je jos trebalo da govori nesto javno?Dusko je dosao u Zvezdu iskljucivo zbog Piksija, trajalo je to muvanje izmedju njih dvojice vise od godinu dana. Cak je pre toga i stan na Vracaru kupio. Jednostavno se prevario i posle video sa kakvim idiotima ima posla.Ne bih detalje da iznosim, ipak bih voleo da se vratim slobodno ponekad u BG.
što se mene tiče, nije morao ništa da objašnjava, nikakve KZŠ, samo da je otišao posle utakmice. da je ispoštovao i ostale simpatizere koji nisu Sever, brate. ništa više.
Link to comment
ok, nakon ovog omanjeg Bajevic trolla, nadam se da smo ustvrdili da, koliko god djubre i seljober Antara i Radomir bili, boljeg nemamo™ i da nas tek cekaju gledanja mucnih utakmica, jalove igre i bijednih remija. MMЊ
Imamo! Bata Djora. One je trenutno na raspolaganju:He is currently the coaching academy director for the FSS.Covek nam bre skoluje trenere. Koga bi vise voleli da vam bude trener u karateu - Brus Lee-ja ili nekog njegovog ucenika.Bata Djora za selektora, kafana Srpski Bek za trenazni centar repke (jebes kovilovo, to je ionako okupljaliste celavaca sa toplomerkom i dzipovima).Ne budite naivni, Tole rulz. Nasladje mi je sto se sad na ovu temu cepaju braca JSDP-ovci. Jes, tesko im da priznaju da je Tole lopov. Ne moze da bude lopov za repku, a posten za klubove. A lopov je. Za njega je Bata Bulatovic bio Snezana sa svih sedam patuljaka.A Pizon dogurao do selektora.:isuse: Sad cemo protiv estoniuje da igramo tvrdo, gooma dobija poziv u repku, izvuci cemo 1-0. Covek otkrio katanaco 40 godina posle Herere.Problem koji imamo dugi niz godina (od kad je Pixie :Hail: okacio kopacke, samo je djordjevic jedno kratko vreme krpio) tek sad nece biti resen. Tek ce da vidite sta je dosadan fudbal, svi vi syo niste imali cast da posetite Marakanu i u domacoj ligi prosle sezone.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...