Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

20 minutes ago, MayDay said:

A sto se ovako ponasate, ne kapiram? Ni iz cega je krenula neka bas uzasna atmosfera i ruzno medjusobno obracanje. Aj se dovedite u red, ovo uopste nije cool. 

Ako cete da se raspravljate domicilni sa gastarbajterima i obrnuto, nadjite neki drugi topik za to. 

 

Nije ni iz cega. Ja sam izneo misljenje da bolivija nije relevantan protivnik, da bi mi se, kao po obicaju, nakacila dvojica dezurnih policajaca za patriotizam (koji su slucajno pobegli iz drzave koju toliko vole) da mi drze lekcije pune fraza, opstih mesta i notornih gluposti.

Link to comment
13 minutes ago, reginald said:

https://www.youtube.com/watch?v=nRkm9eCM1WQ

 

Jos malo takticke analize.

4-2-3-1, 4-1-4-1, 4-5-1 kad se branimo, slicne su formacije i vrte se oko pozicija na sredini. OK analiza, ostaje da se definise sta ce tacno da igra SMS, i ostatak sredine. Golmana, odbranu, napadaca imamo kako tako uigrane (odbrana rizican deo naravno).

Edited by W.F.C.
Link to comment
2 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

Nije ni iz cega. Ja sam izneo misljenje da bolivija nije relevantan protivnik, da bi mi se, kao po obicaju, nakacila dvojica dezurnih policajaca za patriotizam (koji su slucajno pobegli iz drzave koju toliko vole) da mi drze lekcije pune fraza, opstih mesta i notornih gluposti.

Dezurni ovaj, onaj, nemam pojma nista o Dimitriju osim da valjda svima persira (ili ljudi njemu bese). Vasic je generalno no comment i ne znam sto bi se iko brecao na to sta on pise i da onda sve eskalira da nema covek ista zabavno ili smisleno ovde da procita. 

Link to comment

I meni se cini da je najveci problem u zadnjoj liniji i da to nije rijeseno. Milenkovic je jucer par puta ispao. Tosic je imao problema da se pozicionira u duelu kod dugih lopti. Dosta je agresivan i svaki njegov start bi mogao vrlo ruzno proci ako napravi kontakt sa igracem.

 

U ovom videu je spomenuta i defenzivna tranzicija kao problem zbog nedostatka brzine i u veznom redu. Prostor koji ostavlja Kolarov, takodjer.

 

Link to comment

Ne, ja zaista mislim da je preganjanje sa Vasicem i Dimitrijem o patriotizmu najbolji doprinos coveka u istoriji.

 

Ne kazem da mora da bude smisleno, WC je spektakl na prvom mestu, ali ajde neka bude zabavno koliko bilo.

Link to comment

Teme za SP su postale cinicne i mucne. Eh kada se setim 2006. tamo, pa i JAR 2010... Svi ostarili sada, a mladji narastaji slabo koriste forume... :)

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

disciplina u igri nam nikada nije bila vrlina, osim kod osima :Jova:

 

sad kad nam je izbornik pojam neiskustva, a kapiten potencijalna tempirana bomba, a gro igrača odbranu doživljava prilično fakultativno bojim se da ćemo biti lako pročitani od protivnika i da će na tome svi jahati. posebno oni nemački crnogorci

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Ko su nemački Crnogorci?

u nekom sportskom ritmu srca su ih tako nazvali, pa mi ostalo

Link to comment
6 hours ago, dragance said:

Kada je Kostarika pobedila SIrsku, onda je bilo kuku nama. SIrska je sasvim u rangu sa Bolivijom, ako ne i gora.

 

 

+1

 

Sta li bi tek Kostarika pocinila Francuzima, kad ih je rahmetli Amerika onako pocistila... :fantom:

Link to comment

Meni bilo ocekivano da cemo napuniti mucene Bolivijce (i naplatio sam to lepo ukladionici), najpre zbog razlike u kvalitetu, kao i inata koji je kod nasih proradio posle salvi kritika nakon poraza od Cilea.

 

 

Link to comment

Al ta rasprava da li igrati 4-1-4-1 ili 4-2-3-1 ili sta vec je ono sto mi je najvise ogadilo evropski fudbal. Da je sah pa da razumem, bitno gde stoji koja figura, kako se krece i slicno. Ili da je onaj stoni fudbal... Ali ovde sa zivim ljudima praviti nauku da li 1 igrac stoji 5 metara napored ili nazad je po meni smesno.

 

Naravno, pricam generalno o pristupu fudbalu u Evropi, ne o prici na forumu - izgubio je dusu zbog preterane taktike.

 

Stvar licnog amatareskog misljenja, molim znalce da me ignorisu :) 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...